Какъв коледен подарък за половинката?

  • 11 235
  • 109
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Какво ще подарите на половинката си за Коледа?
Аз винаги гледам да го изненадам с нещо, но тази година не мога да измисля с какво... newsm78 Струва ми се, че от нищо няма нужда, всичко си има, та дайте някоя идея...

# 1
  • Мнения: 476
Идея не мога да ти дам, тъй като аз ще му подаря "безинтересен" подарък - пижама.  Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 826
Никакъв. Laughing
Той се радва само на ъпгрейти на компа , трудно давам пари за това. Mr. Green А и реално няма нужда. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 116
Ух! И аз незнам!  ooooh! Затова ще следя темата ти с инерес!  Wink Може да си открадна идейка!  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 006
А пък мойта половинка си мечтае за електрическа самобръсначка (така ли се наричат) - дето се бръснеш, докато шофираш или говориш по телефона примерно, или пък за някакъв тример - пак с подобна цел?

Има ли по -просветени от мен да помагат newsm78

# 5
  • Мнения: 96
Доскоро и аз се чудих,но ми просветна-кожен хубав тефтер+почивка на Пампорово.Аз съм по практичните неща.

# 6
  • Мнения: 857
Аз ще му подаря нов телефон, но няма да е изненада, той си го избра остава само да го купя и да го сложа под елхата.

# 7
  • Мнения: 389
Все още не съм решила, какъв точно ще е подаръкът за Коледа, а на всичкото отгоре мъжо има и РД на 02.01. Намислила съм си няколко неща - нов телефон, часовник, ризите и вратовръзките никога не стигат, така че и те са в списъка, от някой хубав пуловер също има нужда.....

А пък мойта половинка си мечтае за електрическа самобръсначка (така ли се наричат) - дето се бръснеш, докато шофираш или говориш по телефона примерно, или пък за някакъв тример - пак с подобна цел?

Има ли по -просветени от мен да помагат newsm78
За електрическа самобръсначка и аз си мислех, но във форума на татковците бях чела, че брадата ставала много твърда от тези самобръсначки и малко се разколебах!

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
Ще следя темата и аз се чудя какво  newsm78

# 9
  • Мнения: 1 336
Имаме си уговорка и за всяка Коледа взаимно си подаряваме по една новогодишна екскурзия  Peace предпочитаме го пред дрехи козметики и т.н.

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Вчера му купих нов телефон - тънък черен, тип "папка", може да си прави филчета и снимки като пътува... обаче не се стърпях и му го показах  Blush . Каза, че точно такъв телефон искал, но ще си го получи чак Януари като се прибере от път  Mr. Green
Другият му подарък е ръчно изплетен шал, от една сръчна съфорумка.

# 11
  • Мнения: 2 270
Нов телефон, но вече му го подарих!

# 12
  • Мнения: 274
Ух! И аз незнам!  ooooh! Затова ще следя темата ти с инерес!  Wink Може да си открадна идейка!  Laughing

Няма кво да се чудиш - подари му тези три снежанки от аватара ти

# 13
  • Мнения: 47
Знам с какво ще го зарадвам, но честно да си призная не обичам да давам големи суми за компютри или пък игри. Все пак искам да видя щастливото изражение, ако му подаря някоя от долуизброените идеи, а даже имам и избор.
1. Клавиатура и мишка, но да не си мислите. че са някакви обикновени, прогеймърски,/става въпрос за 30-годишен мъж Shocked/ даже все още ги няма по родния пазар.
2.Playstation3. не че си нямаме 1 и 2, но...
3.Волан за да  компютъра и такова чудо си имаме, но  ooooh!

# 14
  • Мнения: 491
И аз си мислех за електрическа самобръсначка. Приятел на мъжа ми има и е много доволен. В последните книжки на Метро има два модела, единият е доста скъп- над 400 лв. В Техномаркет имаше доста модели, та сигурно ще избера от там. Препоръчаха ми от няколко места тези на Филипс. В ТМ има Филипс от 69 до ... лв.

# 15
  • Мнения: 650
Гравирани еднакви часовници.

# 16
  • Мнения: 1 008
Ще му подаря CHANEL EGOISTE PLATINUM.

# 17
  • Мнения: 794
Ще му подаря голямо изчукване за около 800 лв... И той това на мен...


Катастрофирахме два пъти, но уж леко и сега ламарините на колата са едни....  ooooh!  Tired  Tired

# 18
  • Мнения: 928
Винаги съм измисляла подаръци, но тази година нещо не ми идва музата и за това ще следя темата.
Иначе Дядо Коледа е носил за моята половинка ел.четка за зъби, ел.самобръсначка, стол за бюро, мишка за компютър, скъпи парфюми и други.

# 19
  • Мнения: 47
златна гривна-бяло и жълто злато

# 20
Ние решихме за да си подарим нова кола:)

# 21
  • Мнения: 393
  Моят пък харесва кристал.И миналат година бяха чаши,ама сега искам нещо по-качествено,макар и сувенирно и една баба Яга.че мен няма да ме има до него по празницитете Joy hahaha,така де,да не отвиква Mr. Green

# 22
  • Мнения: 928
...............миналат година бяха чаши,ама сега искам нещо по-качествено,макар и сувенирно и една баба Яга.че мен няма да ме има до него по празницитете Joy hahaha,така де,да не отвиква Mr. Green


 newsm62

# 23
  • Мнения: 782
Кожена чанта, но вчера Милото ми намекна, че много му се искат тежести - ох мъже , какво да ги правиш? Laughing

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 727
 
Кожена чанта, но вчера Милото ми намекна, че много му се искат тежести - ох мъже , какво да ги правиш? Laughing
Laughing При нас пък обратното -  аз имах едни стари гирички, от 3 години мъжът ми иска да ги хвърля и все ги спасявам...Тая година обаче не можах, отидоха в коша. Сега искам да ми подари нови (те онези бяха ръждясали и без това), ама мъжо нещо се опъва...нямало да ми трябват, той ще каже Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 782
Искай си ги до последно! Аз на моя ще му взема, нали все пак на Коледа всеки получава това , което желае най-силно Simple Smile
Успех!!!

# 26
  • Мнения: 103
Аз съм измислила една част от подаръка му, и без това има нужда от халат за баня, та ще му купя. До Коледа трябва да измисля още нещо  newsm78. Ще следя темата!

# 27
  • Мнения: 14 654
Според човека се избира подаръка, а не според празника. Ето, аз си знам, че подаря ли малко RAM на мъжа си- никога няма да сбъркам, също и кабели, преходници- все ценни и полезни неща... Свекър ми пък получи 12- струнна китара за рождения си ден и е доволен- предоволен. Признавам, през ум не ми е минавало, че е възможно мъж да се зарадва на кристал.

# 28
  • Мнения: 2 908
И моят няма нужда от нищо-ще му подаря секс-от това има нужда,че не сме правили отдавна Mr. Green
Сериозно казано,обаче и аз съм в дилема,защото дрехи никога не му подарявам-два пъти се сбърках да му купя прекрасни пуловери,върнах ги след това в магазина ,защото той не ги харесваше,не харесва и боксерките,които му избирам...така,че дрехи не купувам NaughtyОсновно се радва на тонове козметика-дезодоранти,афтър-шейвове...обаче на всеки празник му купувам такива,та... ooooh!Компа не го ползва-не го знае и как се ползва-та не купувам аксесоари за компютър Mr. Green-той у нас си е мое лобно място.Трудно нещо е това да подаряваш... Confused

# 29
  • 1st floor
  • Мнения: 9 124
И моят няма нужда от нищо-ще му подаря секс-от това има нужда,че не сме правили отдавна Mr. Green
Mr. Green
точно си мислех, че и моя на това ще се зарадва...ама не знам дали моите "батерии" ще работят , точно тогава Rolling Eyes...да не земе , да си остане без подарък Mr. Green

# 30
  • Мнения: 19
Здравейте всички,

И мен са ме налегнали едни мисли за подаръци, а идея ... никаква.
Но един стол за компа ме впечатли.
Ще следя темата. Весело приготовление за празниците  Hug

# 31
  • Мнения: 512
Гравирани еднакви часовници.

Ох, това ми е мечта от векове! Откъде ги купи, ще споделиш ли?

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Аз съм измислила една част от подаръка му, и без това има нужда от халат за баня, та ще му купя. До Коледа трябва да измисля още нещо  newsm78. Ще следя темата!

И на мен това ми е единия подарък, за друг - той ми помогна. Вчера сподели, че му трябва нов колан за дънките. И пак ми се вижда малко, ще мисля още и ще следя темата...Благодаря на всички за отговорите  Hug

# 33
  • Мнения: 6 167
За него обувки White snakes на Geox.
За мен iPod shuffle и обеци.

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 13:44 от Fossil

# 34
  • Шумен
  • Мнения: 403
Аз ще му взема шал+шапка+ръкавици  Simple Smile,че оня ден сам спомена-че му е студено на ръцете и дано дядо коледа му донесе ръкавици Simple Smile

# 35
  • Мнения: 832
Моят мъж има нужда от ново зимно яке.Това ще е единия подарък.Другият искам да е изненада, нещо, което много иска и на което много ще се зарадва. Доскоро това беше волан с педали за компютъра,но вече си ги има и ми замина коледната изненада.Сега си прави лежанка,много е надъхан, може тежести да му взема.

# 36
  • Мнения: 176
Чете като луд.
Ей сега напоръчах няколко книжки през нета, ще ги донесат тези дни, та да имам време да ги опаковам. Яд ме е само, че няма да мога да отида на панаира на книгата, там можех повечко избор да имам, но пък цената през нета е по-добра. Mr. Green

# 37
  • Мнения: 205
Сребърно синджирче Peace Той си пада по такива неща

# 38
  • Мнения: 230
Аз от много време искам да му подаря нещо, но не го откривам в София! Мами моля ви за помощ! Опитах се да издиря снимки в Гугълчо, та да не се мъчите да разбирате обясненията ми, но просто не успях!

Ето какво търся:
Представлява нещо като лъжливо перпетуум мобиле (захранва се с батерии, но те не се виждат). Разни сферички с орбити около тях и се движат симетрично едни около други и едновременно с това са закрепени върху едно дървено трупче, в което се скриват батериите. Като се пусне и имаш чувството, че сферите и орбитите около тях се движат само на природни закони Crazyмного красива гледка! Виждала съм ги по морето и по-специално в Слънчев Бряг около хотел Кубан в разни магазинчета за стъклени сувенирчета. Не е много голямо - може би около лакътя до върха на пръстите. Изработено е от някаква сплав.

Това е всичко, което мога да обясня! Въпреки това мисля, че само който го е виждал ще може да ме разбере! Много ми се иска да подаря този подарък на половинката, ама на дали скоро ще имам път до морето! Ако някой има инфо-моля пишете  bouquet

# 39
  • Мнения: 107
Мойто мило ще получи това, което най-много иска-Play Station Peace
Разбира се, ще добавя и разни игри към него и други по-малки подаръчета. Нали си го обичам Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 650

Гравирани еднакви часовници.

Ох, това ми е мечта от векове! Откъде ги купи, ще споделиш ли?
Laughing
Намерих само еднаквите часовници сега търся място да ми гравират надписите Whistling ooooh!

# 41
  • Мнения: 512

Гравирани еднакви часовници.

Ох, това ми е мечта от векове! Откъде ги купи, ще споделиш ли?
Laughing
Намерих само еднаквите часовници сега търся място да ми гравират надписите Whistling ooooh!

Всеки бижутер ще ти ги гравира - пробвай там, където продават сватбени халки примерно.

Аз питах откъде купи часовниците?

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Ето какво търся:
Представлява нещо като лъжливо перпетуум мобиле (захранва се с батерии, но те не се виждат). Разни сферички с орбити около тях и се движат симетрично едни около други и едновременно с това са закрепени върху едно дървено трупче, в което се скриват батериите. Като се пусне и имаш чувството, че сферите и орбитите около тях се движат само на природни закони Crazyмного красива гледка!
Виждала съм такива миналата година в подлеза на Тримонциум, там има един магазин за подаръци, направо питай продавачката, че е толкова разхвърляно вътре  ooooh! Дори и да има такива, може някъде да ги е мушнала и да не ги видиш...Освен това ги имаше и в по-скъпите книжарници, към аксесоарите за бюро продаваха и това  Crazy Мен лично ме изнервя повече, отколкото да ме успокоява  Laughing

Гравирани еднакви часовници.

Ох, това ми е мечта от векове! Откъде ги купи, ще споделиш ли?
Laughing
Намерих само еднаквите часовници сега търся място да ми гравират надписите Whistling ooooh!
На мен ми гравираха сватбените чаши и халките на отец Паисий в едно малко ателие (като вървиш от Джумаята в посока Тримонциум, от дясно, малко след Верди беше). Цената беше някакви стотинки на буква, така че гледай надписа да не е много дълъг. За 1 ден става, така че имаш време  Peace

# 43
  • Мнения: 230


Катеринче, благодаря ти за инфото! Не се и надявах, че някой ще разбере от обясненията ми! Лошото е, че съм от София, и няма да мога да отида до там Cry Ако случайно минаваш от там би ли могла да провериш и евентуално да пратиш насам с наложен платеж естествено? Дали има различни модели? Много бих искала да купя - предполагам, че не са много скъпи. Преобърнах София за това чудо и няма и няма! Благодаря ти много предварително!

# 44
  • Мнения: 728
Аз тази година, за Коледа ще му родя син.. Mr. Green

# 45
  • Мнения: 512
Аз тази година, за Коледа ще му родя син.. Mr. Green

ЕХААААА!!!

ТОВА Е НАЙ-НАЙ-ХУБАВИЯТ ПОДАРЪК!
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!

# 46
  • Мнения: 19
Това наистина се казва подарък! Peace
Даже е универсален, за всяко време на годината.
Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане   bouquet  ylinfant

# 47
  • Мнения: 1 701
Аз тази година, за Коледа ще му родя син.. Mr. Green
Лесно ти е на тебе, няма да му мислиш много-много...   Crossing Arms Mr. Green  Joy
Леко и безпроблемно!  Hug

# 48
  • Мнения: 243
Не съм сигурна още, ама мислех за един парфюм.... или една камера за компа. Може и едни слушалки към това... newsm78

# 49
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз пооткраднах една идейка тук от една стара темичка Blush...
 Поръчала съм календар с наши снимки  Heart Eyes. Сигурна съм, че на това ще се зарадва. Иначе не обича подаръци.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
И моят не държи особено на подаръци, най-много да го изненадам неприятно и да се чувства неудобно. Мисля да му купя един суичър, анцунг ли се води не знам, има един такъв и все него носи като не е на работа. Все ще уцеля нещо. Иначе ще трябва да избера и някакво подаръче от името на родителите ми и реших да е калъф за дискове за колата, че се валят всякакви кутии и само пречат.
Christine супер идея, аз миналата година се поинтересувах за такива календари като подаръци за роднини например, но не успях да намеря къде ги правят. Предлагаха ми само някакви миниатюрни детски варианти.

Сподели моля те , къде го поръча ти и какво представлява!!!

# 51
  • София
  • Мнения: 593
Златни сте получих прозрение Mr. GreenИма едни комплекти в кутии на АРТ 93 кожен колан с 2катарами едната спортна другата официална много практично и яко.Също и нови дънки за колана де Joy

# 52
  • Мнения: 15 707
само не ми се смейте моля  Blush

ще му купя игра за РС-то FIFA 2007г. одавна се е мераклисал душата та дано да я хареса.

# 53
  • Мнения: 1 422
Харесала съм една юбилейна монета в ПИБ.

http://www.fibank.bg/inside.php?language=1&parent=59

# 54
  • Мнения: 148
преди дестина дена имаше такава тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=240630.0

# 55
  • Мнения: 2 309
И аз съм в чуденка  Rolling Eyes презадоволен е милия, каквото му се прииска си го купува. Миналата година му подарих ски обувки. Може би ако имах време да обикалям по магазините щях да изнамеря нещо, но нямам и трябва да генерирам идея и направо да ходя да го купя. Искаше ми се на екскурзия да идем, но пак няма да мога да си взема отпуска.

Някой нещо по - нестандартно да предложи?

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Ето нещо по-нестандартно
костюм на Д … 80;ци
365 дена рома … 4;ъж!
секси бой с … 80;ци
Идеята за златна монета също не е лоша.

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 17:40 от Катерина78

# 57
  • София
  • Мнения: 39 814
Изобщо не съм ориентирана по въпроса. А и нали сега съм безработна, подаръка му трябва да е с неговата заплата Simple Smile

Дияна ни караше да пишем писмо на Дядо Коледа. Ще взема да я накарам да пита баща си какво иска за Коледа Simple Smile Той по принцип иска лаптоп, но му казах, че само ще си остане с искането Simple Smile

# 58
  • Мнения: 3 376
само не ми се смейте моля  Blush

ще му купя игра за РС-то FIFA 2007г. одавна се е мераклисал душата та дано да я хареса.

Моля те кажи къде се продава ако знаеш и каква е горе-долу цената?Че единия подарък вече съм го измислила-портфейл,незнам дали ще останат парички за другия.

# 59
Гравирани еднакви часовници.

Ох, това ми е мечта от векове! Откъде ги купи, ще споделиш ли?

На мен също Flutter

# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Наложи се по спешност да си "подарим" нова пералня за Коледа ... тъй че подаръците за самият ден ще са по-скоро символични, но все още нищо не ми е хрумнало .... ама нищо ....  newsm78

# 61
  • Мнения: 2 584
memorgana виж тук има интересни неща http://www.bezpanika.com/
аз взех на мъжо за рд  http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=v … 48&Itemid=145 и много и се кефи

# 62
  • Мнения: 9 865
И аз съм много назад с идеите. Това от което има нужда ми е прекалено скъпо, а това за което се сещам напълно излишно. Голяма драма! Едното ще е портфейл, защото неговият е вече протрит и "демоде", но друго не се сещам. В същата чуденка съм за майка и сестра...  Tired

# 63
  • Мнения: 43
Аз за половинката съм се спряла (засега) на един парфюм - 212 на Каролина Херера , но може и да го сменя  ooooh!

# 64
  • Мнения: 6 167
За гравирани подаръци мога да ви дам една идея -  от сайта на Айпод ( не знам дали за БГ има такова нещо, обаче) предлагат нов цвят айпод (червен лимитед едишън) средствата от продажбите му ( само онлайн) отиват към глобалния фонд за борба със СПИН. Освен товапредлагат и лазерно гравиране, което  е безплатно.

# 65
  • Мнения: 336
Ух, направо се успокоих, като прочетох темичката. В смисъл, че не се мъча много с измислянето на подаръци, идват ми лесно и безболезнено идеите. Сещам се последно какво му подарих на моя за годишнината ни - наргиле  Mr. Green . Купих и ароматен тютюн и направо се размазахме в къщи, при това подбрах наргилето да отива цветово на интериора. Моя не е пушач, но много се изкефи.

# 66
  • Мнения: 45
Подари "романтично време само за двамата".  Heart Eyes Особенно ако има деца или професии го ограничават. Звучи на пръв поглед "изтъркано", но е лично и с добър ефект. Подари го под формата на "ваучер", който сама си сътворила, не купен. Помисли първо какво точно ще включва това "време", от candle light dinner до weekend някъде, всичко е възможно и може съотвено да се организира, зависи от финансиите. Без дата, но срок на "изпълнение", примерно до края на .... Опаковай го в кутийка във формата на сърце.

# 67
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Идея не мога да ти дам, тъй като аз ще му подаря "безинтересен" подарък - пижама.  Hug
Ставаме две с пижамите но моята ще е плюс чанта за дигиталното фото Mr. Green

# 68
  • Мнения: 1 209
мъка -мъкаааа и тривиалности:
за мъжа- пижама и фреза
за детето-пижама и играчки
за мен- пижама и миалня
за баба и дядо - пижама и вну4е за кратко ползване
напролет кола за него (ако не инвестираме в още пижами),и курс при емилова -за мен .

# 69
  • Мнения: 2 584
и курс при емилова -за мен .

значи спираш с пижамите и подаряваш една книга кама сутра, има разни полезни неща, пози за стегнат корем Joy
Марги за какво ти е Емилова ти си невероятно чаравна и секси жена Hug Heart Eyes, мъжете сами мечтаят за манекенки ама като избират искат жена с плът а не рагу

# 70
  • Мнения: 1 209
 Embarassed благодаря , но се налага по здравни при4ини, поради което вариантът пижама и емилова остава Simple Smile Simple Smile
ина4е се замислям и за едно пътуване до атина ама няма да ме огрее

# 71
  • Мнения: 660
на последната половинка бих и подарила една змия в чувал,като отвори в чувала и бръкне вътре да го захапи и да се гътне,то всъщност тогава ще си направя на мен си подарък  Joy Mr. Green

# 72
  • Мнения: 512
Аз от много време искам да му подаря нещо, но не го откривам в София! Мами моля ви за помощ! Опитах се да издиря снимки в Гугълчо, та да не се мъчите да разбирате обясненията ми, но просто не успях!

Ето какво търся:
Представлява нещо като лъжливо перпетуум мобиле (захранва се с батерии, но те не се виждат). Разни сферички с орбити около тях и се движат симетрично едни около други и едновременно с това са закрепени върху едно дървено трупче, в което се скриват батериите. Като се пусне и имаш чувството, че сферите и орбитите около тях се движат само на природни закони Crazyмного красива гледка! Виждала съм ги по морето и по-специално в Слънчев Бряг около хотел Кубан в разни магазинчета за стъклени сувенирчета. Не е много голямо - може би около лакътя до върха на пръстите. Изработено е от някаква сплав.



Тук го има. Peace
http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=b … =0&Itemid=124

# 73
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
И моят не държи особено на подаръци, най-много да го изненадам неприятно и да се чувства неудобно. Мисля да му купя един суичър, анцунг ли се води не знам, има един такъв и все него носи като не е на работа. Все ще уцеля нещо. Иначе ще трябва да избера и някакво подаръче от името на родителите ми и реших да е калъф за дискове за колата, че се валят всякакви кутии и само пречат.
Christine супер идея, аз миналата година се поинтересувах за такива календари като подаръци за роднини например, но не успях да намеря къде ги правят. Предлагаха ми само някакви миниатюрни детски варианти.

Сподели моля те , къде го поръча ти и какво представлява!!!
Чак сега прочетох постинга ти Rolling Eyes
Ами мен ме упъти един познат към негов приятел, работи в рекламна агенция, където правят поръчки на календари, визитки, печати и т.н. Ако искаш ще го питам има ли възможност да ти направи и на теб, ако е съгласен ще ти пратя номера му. Единственото, което може би ще го спре е това, че няма много време вече...

# 74
  • Мнения: 512
Memorgana, не съм прочела подробно поста ти преди, но може би е нещо такова?

http://www.zamazing.org/imaj/eminkeles/orbit-clock.jpg

Предлагам ти само снимката, но не знам откъде се купува.

# 75
  • Мнения: 230
Това е! Супер си - много ти благодаря! Сега ще мога из магазините да показвам снимка, че ми втръсна да обяснявам за сферички и орбити и да ме гледат като извънземно ooooh!

Мерси много пак!  bouquet

# 76
  • Мнения: 512
E, моля ти се, празниците са за това - да правим хората около нас щастливи!
Весело прекарване и успех по магазините!

# 77
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Любимият вече се самоснабди с подарък - въдица (поредната) с макара с 4 шпули. И, за да има и нещо под елхата все пак, ще добавя един дъждобран към рибарската му екипировка. По-голям ми е проблемът за 24. Януари. Че има юбилей - навършва 40. Ама има време - все ще се сетя нещо.
Весели празници и хубави подаръци.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 390
Тази година реших-скъп парфюм и пуловер за работа.
АМа и той си го заслужава,де

# 79
  • Мнения: 2 032
на последната половинка бих и подарила една змия в чувал,като отвори в чувала и бръкне вътре да го захапи и да се гътне,то всъщност тогава ще си направя на мен си подарък 

Подаръците от сърце са най-хубави. Пък и две-за-едно има в предложението. Това направо си заслужава отделна тема, за черните подаръци, ама ме мързи да я пускам.

# 80
  • Мнения: 183
Sunglasses за сега съм се спряла на анцуг , книга<според него няма да има време сега да я прочете,но каза че много я иска,и мисля да я взема>
и козметика-парфюм и още нещо....... Peace

# 81
  • Мнения: 463
--------------------------------------------------------------------------------

Цитат
Цитат на: Red_Sonya в сряда, 05 декември 2007, 15:04
Аз тази година, за Коледа ще му родя син..


ЕХААААА!!!

ТОВА Е НАЙ-НАЙ-ХУБАВИЯТ ПОДАРЪК!
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!
Браво на теб! Желая ти безпроблемно раждане!


Аз се чудя ли , чудя......  newsm78

# 82
  • Мнения: 7 263
Ще му подаря голямо изчукване за около 800 лв... И той това на мен...


Катастрофирахме два пъти, но уж леко и сега ламарините на колата са едни....  ooooh!  Tired  Tired




Samantha Jones   - просто   hahaha hahaha hahaha ме разби докато прочета втория ред  Shocked Shocked Shocked. Ама и тогава не ми беше лесно да спра да цвиля.
 Hug Hug Hug Иначе добре че само с това сте се разминали де!

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 274
Моите подаръци са:
- ваучер за масаж+някакви процедури, още не съм отишла до салона да ги избера
-масажно масло+свещи към него за лично ползване в къщи
-вратовръзка
-пантофки
-колан
-панталон и блуза за в къщи
-кутия белгийски бонбони от Мола-много готино ги опаковат в едни кутии

# 84
  • Мнения: 167
Ще му подаря,костюм,риза и обувки,че все не му стигат и ще го изненадам с един хубав и скъп чадър,че все ходи мокър когато има дъжд Joy


Аз съм си поръчала цифров фотоапарат.

А за дома ще си вземем ДВД.

За детето-костюм, маска и меч на СПАЙДЪРМЕН,и радиоуправляем мотор с моторист.Ще му купя и някой неща за детската стая,че от една година е готова и още не спи в нея,а трябва да свиква защото чакаме  бебе,а пък това ще му е подаръка за РД на 08.01.(мисля да му купя,чаршафи със СПАЙДЪРМЕН,преграда за леглото от Данет и мякой съвенири  и картини пак на тема СПАЙДЪР)

# 85
  • Мнения: 423
-кутия белгийски бонбони от Мола-много готино ги опаковат в едни кутии
Ох моя мъж е голям фен на такива неща - винаги като се върне от командировка в Сф ми носи такива. Искам и аз да го изненадам, но не знам къде тук да намеря такъва магазин. Някой да има идея? newsm78

# 86
  • Мнения: 38
Офф и аз се чудя какво да му избера.И моят термин е точно на Коледа,но ми се иска да си му купя  и подарък.На 1-ви Януари прави 30 години.

# 87
  • Мнения: 2 116
Офф и аз се чудя какво да му избера.И моят термин е точно на Коледа,но ми се иска да си му купя  и подарък.На 1-ви Януари прави 30 години.

Според мен няма да има по-хубав подарък и за Коледа и за РД!  Peace
Всичко най-леко и безпроблемно ти желая!  Hug

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Ето какво намислих на мъжа за Коледа: Слушалки за ТВ (безжични), чифт ръкавици, хавлия (още не съм я купила) и колан (той ще е от майка ми).
Имаме и общ подарък: Система за домашно кино. Heart Eyes
Много ми харесаха изчанчените подаръци и си откраднах идеи за РД-то, което също е близо.
За малката подаръците са най-много естествено, няма да ги споменавам, че не е по темата.

# 89
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Миналата година му подарих телефон, а тази мисля да му подаря халат за баня поне от това за сега се сещам

# 90
  • Мнения: 261
Гледахте ли снощи "Той и Тя".Милото имаше игра -баскетбол на бюрото.Стори ми се много интересно.Някой знае ли от къде може да се купи?

# 91
  • Мнения: 4 970
Записвам се за темата, че  наистина време не остана ooooh!, а идеите са твъъъъърде малко в моята глава.... Rolling Eyes
Пижама отказва да носи, та- отпада.Чехли със сигурност ще му взема.Чудя се за нещо , свързано с хобито му(лов Rolling Eyes #2gunfire), но хич не ми идва на ум дали има нещо,което да не в съвсем  хард  нещата(пушка няма да му купя), та се 4удя за нещо дребно покрай  ловджалъка newsm78.Има ли въобще нещо такова? Ако на някоя от вас половинките  е с такова хоби, моля за  помощ Praynig

# 92
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 461
Смятам едни визитки да му поръчам, но ако не се наканя в близките 2-3 дни ще остане без подарък  #Silly
Затова пък той на мен ми купи кола  Mr. Green

# 93
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Затова пък той на мен ми купи кола  Mr. Green
със здраве да си я караш Hug и никакви произшествия Naughty

иначе по темата- подаръка на моя мъж ще бъдем аз и детето Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 6 624
Ще му купя дрелка .Знам ,че няма да я използа ,но отдавна ги гледа и все вика ,че трябва да си вземе.

# 95
  • Мнения: 491
Записвам се за темата, че  наистина време не остана ooooh!, а идеите са твъъъъърде малко в моята глава.... Rolling Eyes
Пижама отказва да носи, та- отпада.Чехли със сигурност ще му взема.Чудя се за нещо , свързано с хобито му(лов Rolling Eyes #2gunfire), но хич не ми идва на ум дали има нещо,което да не в съвсем  хард  нещата(пушка няма да му купя), та се 4удя за нещо дребно покрай  ловджалъка newsm78.Има ли въобще нещо такова? Ако на някоя от вас половинките  е с такова хоби, моля за  помощ Praynig

Купувала съм много хубава манерка за вода- мека, отгоре е велур с презрамка за през рамо. Не тежи, прилича ми малко на гайда без да е надута, но по- малка. За друго не се сещам, че цените са... doh

# 96
  • Видин
  • Мнения: 168
Искам да му купя от тези каубойските вратовръзки ,ако се сещате дето са с кожени въженца и метално черепче .Ако знаете от къде мода да купя? newsm78

# 97
  • Мнения: 1 209
тексаски вратовръзки има в метъл шоповете. в софия има в хелл хорс на ботев. пусни търса4ката на форума имаше тема преди време.

# 98
  • София
  • Мнения: 377
До момента само портфейл съм му купила - за сако!!!  Laughing Щотото бил различен от този за панталони и дънки  Joy Опитвам се да му купя и поне 1 пуловер, обаче мъжът ми е доста едричък и никъде не мога да намеря нещо свястно в голям размер... идеи???

# 99
темата е чудесна.
И аз от известно време умувам,но нищо.
Той е много запален рибар  ooooh!
Много е трудно.Ще следя темата та дано ми помогне
весели празници на всички и успех със подараците

# 100
  • Мнения: 544
За него-парфюм, а за мен още не съм измислила Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 950
Моят мъж ми разбра подаръка  Sad ,толкова се уговарях със сестра му да купят скришом ел.самобръсначка /отдавна искаше/ и накрая нащо момче се досетило, че даже и батериите си заредил   #Crazy  и сега нямам подарък за коледа, а за първи път имах нещо което силно желае и исках да го изненадам .

# 102
  • Мнения: 220
Тази година му казах, че искам да си направим изненади за Коледа, може да са много малки подаръчета, но трябва да ме изненада, съответно и аз него.Стана му лошо като чу за тази идея, започна мрънка, че не знаел какво искам аз и т.н. Аз пък си имам едно тефтерче в което записвам през годината какво е споменал, че харесва или иска. И така за Коледа му купих една блуза, блутуд и слот карта 1ГБ за телефона .

# 103
  • Мнения: 7 430
...нищо..и за двамата Peace

# 104
  • Мнения: 1 475
ние си ги направихме предварително и двамата още миналата седмица, не можахме да устискаме до Коледа, аз на него 2 пуловера, той на мен годежен пръстен EmbarassedТова беше най-голямата изненада всъщност

# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 727
ОООо, честито! Коледата според мен е най-подходящият момент за това, а после на пролет - сватба  Mr. Green Преди няколко години и на мен ми се случи същото, но не беше изненада, по-скоро си го изпросих  Embarassed

# 106
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 845
Подаръка му за Коледа е нетрадиционен: ще финансирам уроците му по пеене. След изявата му по кариоки барове си мисля че има нужда от професионална помощ.Мечтае отдавна, а нали на Коледа се случват чудеса.

# 107
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Ще му подаря голямо изчукване за около 800 лв... И той това на мен...


#Shocked  newsm09 Брей като прочетох първото изречение се ококорих викам си сега ще ти поискам рецепта за това чукане  hahaha

Но след като прочетох второто разбрах за какво става въпрос  Rolling Eyes

# 108
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
темата е чудесна.
И аз от известно време умувам,но нищо.
Той е много запален рибар  ooooh!
Много е трудно.Ще следя темата та дано ми помогне
весели празници на всички и успех със подараците
Ако приемаш съвети  Grinning една хубава макара за въдица или има smile3521 едни специални влакна вместо корда те са по здрави и издържат големи рибоци 

# 109
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Аз ще подаря на моето мило самобръсначка Жилет- Нитро и някакъв парфюм.

Общи условия

Активация на акаунт