Какъв коледен подарък за половинката?

  • 11 249
  • 109
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 261
Гледахте ли снощи "Той и Тя".Милото имаше игра -баскетбол на бюрото.Стори ми се много интересно.Някой знае ли от къде може да се купи?

# 91
  • Мнения: 4 970
Записвам се за темата, че  наистина време не остана ooooh!, а идеите са твъъъъърде малко в моята глава.... Rolling Eyes
Пижама отказва да носи, та- отпада.Чехли със сигурност ще му взема.Чудя се за нещо , свързано с хобито му(лов Rolling Eyes #2gunfire), но хич не ми идва на ум дали има нещо,което да не в съвсем  хард  нещата(пушка няма да му купя), та се 4удя за нещо дребно покрай  ловджалъка newsm78.Има ли въобще нещо такова? Ако на някоя от вас половинките  е с такова хоби, моля за  помощ Praynig

# 92
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
Смятам едни визитки да му поръчам, но ако не се наканя в близките 2-3 дни ще остане без подарък  #Silly
Затова пък той на мен ми купи кола  Mr. Green

# 93
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Затова пък той на мен ми купи кола  Mr. Green
със здраве да си я караш Hug и никакви произшествия Naughty

иначе по темата- подаръка на моя мъж ще бъдем аз и детето Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 6 633
Ще му купя дрелка .Знам ,че няма да я използа ,но отдавна ги гледа и все вика ,че трябва да си вземе.

# 95
  • Мнения: 491
Записвам се за темата, че  наистина време не остана ooooh!, а идеите са твъъъъърде малко в моята глава.... Rolling Eyes
Пижама отказва да носи, та- отпада.Чехли със сигурност ще му взема.Чудя се за нещо , свързано с хобито му(лов Rolling Eyes #2gunfire), но хич не ми идва на ум дали има нещо,което да не в съвсем  хард  нещата(пушка няма да му купя), та се 4удя за нещо дребно покрай  ловджалъка newsm78.Има ли въобще нещо такова? Ако на някоя от вас половинките  е с такова хоби, моля за  помощ Praynig

Купувала съм много хубава манерка за вода- мека, отгоре е велур с презрамка за през рамо. Не тежи, прилича ми малко на гайда без да е надута, но по- малка. За друго не се сещам, че цените са... doh

# 96
  • Видин
  • Мнения: 168
Искам да му купя от тези каубойските вратовръзки ,ако се сещате дето са с кожени въженца и метално черепче .Ако знаете от къде мода да купя? newsm78

# 97
  • Мнения: 1 209
тексаски вратовръзки има в метъл шоповете. в софия има в хелл хорс на ботев. пусни търса4ката на форума имаше тема преди време.

# 98
  • София
  • Мнения: 378
До момента само портфейл съм му купила - за сако!!!  Laughing Щотото бил различен от този за панталони и дънки  Joy Опитвам се да му купя и поне 1 пуловер, обаче мъжът ми е доста едричък и никъде не мога да намеря нещо свястно в голям размер... идеи???

# 99
темата е чудесна.
И аз от известно време умувам,но нищо.
Той е много запален рибар  ooooh!
Много е трудно.Ще следя темата та дано ми помогне
весели празници на всички и успех със подараците

# 100
  • Мнения: 544
За него-парфюм, а за мен още не съм измислила Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 950
Моят мъж ми разбра подаръка  Sad ,толкова се уговарях със сестра му да купят скришом ел.самобръсначка /отдавна искаше/ и накрая нащо момче се досетило, че даже и батериите си заредил   #Crazy  и сега нямам подарък за коледа, а за първи път имах нещо което силно желае и исках да го изненадам .

# 102
  • Мнения: 220
Тази година му казах, че искам да си направим изненади за Коледа, може да са много малки подаръчета, но трябва да ме изненада, съответно и аз него.Стана му лошо като чу за тази идея, започна мрънка, че не знаел какво искам аз и т.н. Аз пък си имам едно тефтерче в което записвам през годината какво е споменал, че харесва или иска. И така за Коледа му купих една блуза, блутуд и слот карта 1ГБ за телефона .

# 103
  • Мнения: 7 430
...нищо..и за двамата Peace

# 104
  • Мнения: 1 475
ние си ги направихме предварително и двамата още миналата седмица, не можахме да устискаме до Коледа, аз на него 2 пуловера, той на мен годежен пръстен EmbarassedТова беше най-голямата изненада всъщност

Общи условия

Активация на акаунт