Какъв коледен подарък за половинката?

  • 11 230
  • 109
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19
Здравейте всички,

И мен са ме налегнали едни мисли за подаръци, а идея ... никаква.
Но един стол за компа ме впечатли.
Ще следя темата. Весело приготовление за празниците  Hug

# 31
  • Мнения: 512
Гравирани еднакви часовници.

Ох, това ми е мечта от векове! Откъде ги купи, ще споделиш ли?

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Аз съм измислила една част от подаръка му, и без това има нужда от халат за баня, та ще му купя. До Коледа трябва да измисля още нещо  newsm78. Ще следя темата!

И на мен това ми е единия подарък, за друг - той ми помогна. Вчера сподели, че му трябва нов колан за дънките. И пак ми се вижда малко, ще мисля още и ще следя темата...Благодаря на всички за отговорите  Hug

# 33
  • Мнения: 6 167
За него обувки White snakes на Geox.
За мен iPod shuffle и обеци.

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 13:44 от Fossil

# 34
  • Шумен
  • Мнения: 403
Аз ще му взема шал+шапка+ръкавици  Simple Smile,че оня ден сам спомена-че му е студено на ръцете и дано дядо коледа му донесе ръкавици Simple Smile

# 35
  • Мнения: 832
Моят мъж има нужда от ново зимно яке.Това ще е единия подарък.Другият искам да е изненада, нещо, което много иска и на което много ще се зарадва. Доскоро това беше волан с педали за компютъра,но вече си ги има и ми замина коледната изненада.Сега си прави лежанка,много е надъхан, може тежести да му взема.

# 36
  • Мнения: 176
Чете като луд.
Ей сега напоръчах няколко книжки през нета, ще ги донесат тези дни, та да имам време да ги опаковам. Яд ме е само, че няма да мога да отида на панаира на книгата, там можех повечко избор да имам, но пък цената през нета е по-добра. Mr. Green

# 37
  • Мнения: 205
Сребърно синджирче Peace Той си пада по такива неща

# 38
  • Мнения: 230
Аз от много време искам да му подаря нещо, но не го откривам в София! Мами моля ви за помощ! Опитах се да издиря снимки в Гугълчо, та да не се мъчите да разбирате обясненията ми, но просто не успях!

Ето какво търся:
Представлява нещо като лъжливо перпетуум мобиле (захранва се с батерии, но те не се виждат). Разни сферички с орбити около тях и се движат симетрично едни около други и едновременно с това са закрепени върху едно дървено трупче, в което се скриват батериите. Като се пусне и имаш чувството, че сферите и орбитите около тях се движат само на природни закони Crazyмного красива гледка! Виждала съм ги по морето и по-специално в Слънчев Бряг около хотел Кубан в разни магазинчета за стъклени сувенирчета. Не е много голямо - може би около лакътя до върха на пръстите. Изработено е от някаква сплав.

Това е всичко, което мога да обясня! Въпреки това мисля, че само който го е виждал ще може да ме разбере! Много ми се иска да подаря този подарък на половинката, ама на дали скоро ще имам път до морето! Ако някой има инфо-моля пишете  bouquet

# 39
  • Мнения: 107
Мойто мило ще получи това, което най-много иска-Play Station Peace
Разбира се, ще добавя и разни игри към него и други по-малки подаръчета. Нали си го обичам Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 650

Гравирани еднакви часовници.

Ох, това ми е мечта от векове! Откъде ги купи, ще споделиш ли?
Laughing
Намерих само еднаквите часовници сега търся място да ми гравират надписите Whistling ooooh!

# 41
  • Мнения: 512

Гравирани еднакви часовници.

Ох, това ми е мечта от векове! Откъде ги купи, ще споделиш ли?
Laughing
Намерих само еднаквите часовници сега търся място да ми гравират надписите Whistling ooooh!

Всеки бижутер ще ти ги гравира - пробвай там, където продават сватбени халки примерно.

Аз питах откъде купи часовниците?

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Ето какво търся:
Представлява нещо като лъжливо перпетуум мобиле (захранва се с батерии, но те не се виждат). Разни сферички с орбити около тях и се движат симетрично едни около други и едновременно с това са закрепени върху едно дървено трупче, в което се скриват батериите. Като се пусне и имаш чувството, че сферите и орбитите около тях се движат само на природни закони Crazyмного красива гледка!
Виждала съм такива миналата година в подлеза на Тримонциум, там има един магазин за подаръци, направо питай продавачката, че е толкова разхвърляно вътре  ooooh! Дори и да има такива, може някъде да ги е мушнала и да не ги видиш...Освен това ги имаше и в по-скъпите книжарници, към аксесоарите за бюро продаваха и това  Crazy Мен лично ме изнервя повече, отколкото да ме успокоява  Laughing

Гравирани еднакви часовници.

Ох, това ми е мечта от векове! Откъде ги купи, ще споделиш ли?
Laughing
Намерих само еднаквите часовници сега търся място да ми гравират надписите Whistling ooooh!
На мен ми гравираха сватбените чаши и халките на отец Паисий в едно малко ателие (като вървиш от Джумаята в посока Тримонциум, от дясно, малко след Верди беше). Цената беше някакви стотинки на буква, така че гледай надписа да не е много дълъг. За 1 ден става, така че имаш време  Peace

# 43
  • Мнения: 230


Катеринче, благодаря ти за инфото! Не се и надявах, че някой ще разбере от обясненията ми! Лошото е, че съм от София, и няма да мога да отида до там Cry Ако случайно минаваш от там би ли могла да провериш и евентуално да пратиш насам с наложен платеж естествено? Дали има различни модели? Много бих искала да купя - предполагам, че не са много скъпи. Преобърнах София за това чудо и няма и няма! Благодаря ти много предварително!

# 44
  • Мнения: 728
Аз тази година, за Коледа ще му родя син.. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт