Какъв коледен подарък за половинката?

  • 11 228
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 650
Гравирани еднакви часовници.

# 16
  • Мнения: 1 008
Ще му подаря CHANEL EGOISTE PLATINUM.

# 17
  • Мнения: 794
Ще му подаря голямо изчукване за около 800 лв... И той това на мен...


Катастрофирахме два пъти, но уж леко и сега ламарините на колата са едни....  ooooh!  Tired  Tired

# 18
  • Мнения: 928
Винаги съм измисляла подаръци, но тази година нещо не ми идва музата и за това ще следя темата.
Иначе Дядо Коледа е носил за моята половинка ел.четка за зъби, ел.самобръсначка, стол за бюро, мишка за компютър, скъпи парфюми и други.

# 19
  • Мнения: 47
златна гривна-бяло и жълто злато

# 20
Ние решихме за да си подарим нова кола:)

# 21
  • Мнения: 393
  Моят пък харесва кристал.И миналат година бяха чаши,ама сега искам нещо по-качествено,макар и сувенирно и една баба Яга.че мен няма да ме има до него по празницитете Joy hahaha,така де,да не отвиква Mr. Green

# 22
  • Мнения: 928
...............миналат година бяха чаши,ама сега искам нещо по-качествено,макар и сувенирно и една баба Яга.че мен няма да ме има до него по празницитете Joy hahaha,така де,да не отвиква Mr. Green


 newsm62

# 23
  • Мнения: 782
Кожена чанта, но вчера Милото ми намекна, че много му се искат тежести - ох мъже , какво да ги правиш? Laughing

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 727
 
Кожена чанта, но вчера Милото ми намекна, че много му се искат тежести - ох мъже , какво да ги правиш? Laughing
Laughing При нас пък обратното -  аз имах едни стари гирички, от 3 години мъжът ми иска да ги хвърля и все ги спасявам...Тая година обаче не можах, отидоха в коша. Сега искам да ми подари нови (те онези бяха ръждясали и без това), ама мъжо нещо се опъва...нямало да ми трябват, той ще каже Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 782
Искай си ги до последно! Аз на моя ще му взема, нали все пак на Коледа всеки получава това , което желае най-силно Simple Smile
Успех!!!

# 26
  • Мнения: 103
Аз съм измислила една част от подаръка му, и без това има нужда от халат за баня, та ще му купя. До Коледа трябва да измисля още нещо  newsm78. Ще следя темата!

# 27
  • Мнения: 14 654
Според човека се избира подаръка, а не според празника. Ето, аз си знам, че подаря ли малко RAM на мъжа си- никога няма да сбъркам, също и кабели, преходници- все ценни и полезни неща... Свекър ми пък получи 12- струнна китара за рождения си ден и е доволен- предоволен. Признавам, през ум не ми е минавало, че е възможно мъж да се зарадва на кристал.

# 28
  • Мнения: 2 908
И моят няма нужда от нищо-ще му подаря секс-от това има нужда,че не сме правили отдавна Mr. Green
Сериозно казано,обаче и аз съм в дилема,защото дрехи никога не му подарявам-два пъти се сбърках да му купя прекрасни пуловери,върнах ги след това в магазина ,защото той не ги харесваше,не харесва и боксерките,които му избирам...така,че дрехи не купувам NaughtyОсновно се радва на тонове козметика-дезодоранти,афтър-шейвове...обаче на всеки празник му купувам такива,та... ooooh!Компа не го ползва-не го знае и как се ползва-та не купувам аксесоари за компютър Mr. Green-той у нас си е мое лобно място.Трудно нещо е това да подаряваш... Confused

# 29
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
И моят няма нужда от нищо-ще му подаря секс-от това има нужда,че не сме правили отдавна Mr. Green
Mr. Green
точно си мислех, че и моя на това ще се зарадва...ама не знам дали моите "батерии" ще работят , точно тогава Rolling Eyes...да не земе , да си остане без подарък Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт