Новините тази вечер....

  • 1 722
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 651
Е, поне едно нещо хубаво!  Grinning

# 16
  • Мнения: 3 036
Пипи,
 държа на добрия тон в "разговорите"и ако нещо съм те засегнала   bouquet
но прекалено ми е тъжно за тая България и всяко нещо ме травмира,дори  най- малкото.Не живея зад прегради, за да съм бездушна.Имам много приятели "зад граница", които изпитват носталгия,но аз им казвам че няма за какво.Всяка една новина ме наторва негативно и се чудя на границите на човешкото търпение.

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Lioness , така ме зарадва.  Heart Eyes

Иначе прави ми впечатление, че новините напоследък са все черни, но кога украсени, кога не, изббягвам да ги гледам.

# 18
  • Мнения: 14 491
Държавната телевизия ли или частните новини?
 

Няма разлика, Лиске. Всички са лимоненожълти.  Sick

е, тука не съм съгласна. сравнително малко гледам новини, но има огромна разлика между тези на канала (държавната тв) и тези на битиви особено. битиви като ги гледаш и без такива страховити новини, те обхваща параноя. според мен го правят нарочно. докато канала -самото поднасяне на новините е да го наречем по-обективно, без някакви излишни трагични намеци и без трагичните физиономии като на тъпите битиви водещи. които на това отгоре са и грозни в сравнение с тези на канала ама това е друга тема. Mr. Green

да не говорим, че такова чудо като международни новини много рядко се мярка по битиви.

# 19
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ми те новините всяка вечер са такива.
Това е поредното.
Целта е да се всява масова психоза у хората.
Колкото повече страх има, толкова по-лесно за манипулиране е обществото.

Лиске, и тук има разлика между емисиите на БНТ и останалите телевизии.
Апокалипсисът се е настанил трайно в емисите на бТВ. Затова и тази телевизия вече не е гледаема у дома.

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
НТВ пък е много клюкарска.
По Канала единствено ме дразнят в началото, докато се изредят всички държавни институции в новините като започнеш от президента, та до някоя агенцийка. Но какво да правят, това е национална ТV. Наистина ми прави впечатление, че на канала новините са по-сдържано поднесени, кратки и ясно. Няма ги сълзливите репортерски напъни за поамериканчване.

# 21
  • Мнения: 7 430
...не си мислете, че това се случва само в БГ ..
Докато живеех в Канада се случваха в пъти повече инциденти и неприятни случки, НО телевизиите щадяха зрителя и всички бяхме в пълно затъмнение Peace

Тук имам чувстовото, че в Телевизиите е борба за надмощие кой колко по нестандартна случка ще представи само за да привлече повече гледаемост....за съжаление Tired

Лионес, наистина добра новина Peace

# 22
  • Мнения: 764
desi minkova,не се сърдя бе,няма за какво  Simple Smile
И наистина новините по Канал 1 са най-нормално поднесени,много хора го оценят вече!

# 23
  • Мнения: 211
Журналистите са най-големите рекламни агенти на бг-управата, сиреч мафията. Не им се връзвм много, много.

Общи условия

Активация на акаунт