Новините тази вечер....

  • 1 725
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 764
Кучета изядоха англичанка,Митьо очите осъден на 1 год.ус-лов-но,ит.н. и т.н.....Божеее,божеее,що ревах сестра ми да се връща от Канада.Да ви кажа честно,не виждам светлина в тунела...А вие?

# 1
  • Мнения: 160
Аз четох за англичанката в нета и направо настръхнах.  Sad   

Горката жена.

# 2
  • Мнения: 73
че как няма да я изядат като ги има на всякъде ама много просто не знам аз се обаждах на еко равновесие за кучетата пред нашия блок и те провериха сигнала  кучетата пак са там  newsm78

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 20:00 от didi770

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
Моля, кучезащитниците да заповядат!

# 4
  • Мнения: 25 724
Съжалявам, но от това което видях (включително и въпросните кучета), за мен историята е по-скоро оригинален начин за прикриване на убийство, отколкото действително да са я изяли кучетата.
Надявам се, патоанатомите да са кадърни и отговорни хора.

ПП Стана ли ясно с кого живее тази жена там?

# 5
  • Мнения: 3 423
Държавната телевизия ли или частните новини?
Тук има разлика в новинарските емисии в осем.
АРД, държавната ТВ, набляга на политика, икономика
и прочее сериозитети, докато Про7 - на апокалипсиси.
Новините са за публиката.

# 6
  • Мнения: 6 624
Е, гледах и за размириците във Франция, тъй че хайде да не се изкарваме най-черните пак.

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


ПП Стана ли ясно с кого живее тази жена там?

 Не ConfusedИзвела си малкото кученце на разходка, покрай стопанствата на полето, до края на селото.Казаха, че кучетата нападнали малкото й кученце.Но кой си разхожда там домашните любимци, до циганската махала.Жената била купила къщата преди 2г. и близките й в Англия щели да бъдат уведомени от тамошната полиция!

 Жалко за жената Sad

# 8
  • Мнения: 2 978
Цитат
Да ви кажа честно,не виждам светлина в тунела...А вие?

Аз пък не виждам тунела.

# 9
  • Мнения: 281
Аз виждам, дано не е влак.

# 10
  • Мнения: 3 036
Пипи напълно те разбирам и аз се чуствам напълно безсилна от тази безхаберност на всичко и всички.Толкова наглост от хора и политици(забележи че не ги наричам хора)да ни поучават колко сме добре и колко ни е хубаво.
Безобразие smile3511
Колкото до Илиана
това че си на принципа "Аз не сакам да съм зле, аз сакам Вуте да е зле"мене не ме топли че Франция има размирици.И не сравняваи техния с нашия живот.

# 11
  • Мнения: 516
Трагедиите продават, а журналистите имат нужда от хляб.
Още в древен Рим са казали, че на народа му трябват хляб и зрелища.

# 12
  • Мнения: 25 724
Държавната телевизия ли или частните новини?
 

Няма разлика, Лиске. Всички са лимоненожълти.  Sick

# 13
  • Мнения: 6 624
Пипи напълно те разбирам и аз се чуствам напълно безсилна от тази безхаберност на всичко и всички.Толкова наглост от хора и политици(забележи че не ги наричам хора)да ни поучават колко сме добре и колко ни е хубаво.
Безобразие smile3511
Колкото до Илиана
това че си на принципа "Аз не сакам да съм зле, аз сакам Вуте да е зле"мене не ме топли че Франция има размирици.И не сравняваи техния с нашия живот.
Моля ,моля не ми вкарвай мисли -доста е тъпо от твоя страна Close
Авторката се чуди що ревала сестра и да се върне от Канада не съм започнала аз със сравненията.

# 14
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
ИМА И ДОБРА НОВИНА  newsm44
Малкият Георги, за когото получихме сигнал, че е тормозен от родителите си, остава в семейството. Това решиха в отдела за закрила на детето към община Слатина, след като проучиха случая. Майката на детето е изпратена да се лекува, а детето редовно ще бъде наглеждано от социалните работници.


 

Георги е обичано и гледано дете, смятат социалните работници. Изводът дошъл след разговори с родителите и близките и личния лекар на детето, възпитателките в детската градина. Заради тежките си пристъпи на астма Георги е приет в болницата заедно с майка си. Тя, обаче, се лекува от психично разстройство и хапчетата я успивали. А е трябвало да се грижи денонощно за него, да му прави инхалации.

"За да се справи с тази задача е намалена, всъщност бащата е посъветвал майката да намали дозата от лекарствата, които тя приема и това всъщност е довело до така по-неспокойно поведение на майката", разказва Деян Пенев – Национален отдел за закрила на детето, община Слатина.

Затова майките в съседните стаи разказват за невъздържани крясъци и редовен пердах в болницата. Извън нея, никой не е виждал детето притеснено.

"Спокоен е, в детската градина идва, родителите го предават лично на нас няма никакви проблеми нито с родителите нито с детето", разкрива Росица Ангелова – детската учителка на Георги. Тя допълни, че няма подозрения Георги да е бил малтретиран, тъй като децата споделят такива неща, а той не се е оплаквал.

Конфликти в семейството има, но те не касаят детето – убедени са социалните работници. Зоя е приета за кратко на лечение, после на нея и съпругът й ще бъде предложена семейна консултация. И всички ще следят дали усмивката на Георги няма да изчезне.


http://news.bnt.bg/content/view/full/206345

# 15
  • Мнения: 25 724
Е, поне едно нещо хубаво!  Grinning

# 16
  • Мнения: 3 036
Пипи,
 държа на добрия тон в "разговорите"и ако нещо съм те засегнала   bouquet
но прекалено ми е тъжно за тая България и всяко нещо ме травмира,дори  най- малкото.Не живея зад прегради, за да съм бездушна.Имам много приятели "зад граница", които изпитват носталгия,но аз им казвам че няма за какво.Всяка една новина ме наторва негативно и се чудя на границите на човешкото търпение.

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Lioness , така ме зарадва.  Heart Eyes

Иначе прави ми впечатление, че новините напоследък са все черни, но кога украсени, кога не, изббягвам да ги гледам.

# 18
  • Мнения: 14 499
Държавната телевизия ли или частните новини?
 

Няма разлика, Лиске. Всички са лимоненожълти.  Sick

е, тука не съм съгласна. сравнително малко гледам новини, но има огромна разлика между тези на канала (държавната тв) и тези на битиви особено. битиви като ги гледаш и без такива страховити новини, те обхваща параноя. според мен го правят нарочно. докато канала -самото поднасяне на новините е да го наречем по-обективно, без някакви излишни трагични намеци и без трагичните физиономии като на тъпите битиви водещи. които на това отгоре са и грозни в сравнение с тези на канала ама това е друга тема. Mr. Green

да не говорим, че такова чудо като международни новини много рядко се мярка по битиви.

# 19
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ми те новините всяка вечер са такива.
Това е поредното.
Целта е да се всява масова психоза у хората.
Колкото повече страх има, толкова по-лесно за манипулиране е обществото.

Лиске, и тук има разлика между емисиите на БНТ и останалите телевизии.
Апокалипсисът се е настанил трайно в емисите на бТВ. Затова и тази телевизия вече не е гледаема у дома.

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
НТВ пък е много клюкарска.
По Канала единствено ме дразнят в началото, докато се изредят всички държавни институции в новините като започнеш от президента, та до някоя агенцийка. Но какво да правят, това е национална ТV. Наистина ми прави впечатление, че на канала новините са по-сдържано поднесени, кратки и ясно. Няма ги сълзливите репортерски напъни за поамериканчване.

# 21
  • Мнения: 7 430
...не си мислете, че това се случва само в БГ ..
Докато живеех в Канада се случваха в пъти повече инциденти и неприятни случки, НО телевизиите щадяха зрителя и всички бяхме в пълно затъмнение Peace

Тук имам чувстовото, че в Телевизиите е борба за надмощие кой колко по нестандартна случка ще представи само за да привлече повече гледаемост....за съжаление Tired

Лионес, наистина добра новина Peace

# 22
  • Мнения: 764
desi minkova,не се сърдя бе,няма за какво  Simple Smile
И наистина новините по Канал 1 са най-нормално поднесени,много хора го оценят вече!

# 23
  • Мнения: 211
Журналистите са най-големите рекламни агенти на бг-управата, сиреч мафията. Не им се връзвм много, много.

Общи условия

Активация на акаунт