Изкарвате ли децата си в студено време?

  • 11 278
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 146
Излизаме всеки ден независимо от времето и така е откакто сме се родили. Когато вали взимам чадъра и покривам количката с дъждобрана няма нищо по-хубаво от този чист въздух. Преди време четох една статия, че децата се разболяват по-лесно ако не излизат редовно на вън и че застоялият въздух в домовете ни е наситен с много бактерии. Така че лошото време не ме спира.

# 16
  • Мнения: 636
Разхождай си бебето Peace без да се съобразяваш с мнението на приятелките ти. Сама знаеш кое е най-добро за детето ти!

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
Стига да не вали , иначе сме постоянно навън Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
винаги когато няма мъгла,много силен вятър и дъжд Peace
И ние сме така.

# 19
  • Мнения: 2 722
Разхождайте се смело - ние пропуснахме само трите дни мъгла и малчо подивя в къщи.
Днес цяла сутрин мерихме улиците и после спа като къпан 3 часа следобеден сън  Laughing

# 20
  • Мнения: 146
Трябва да се излиза и в студено време(не безумно студено разбира се).Така се каляват бебоците и дишат свеж студен въздух.Твоята приятелка най-много да си докара кекаво изнежено дете с това пазене.И аз някой път като излезя в по-хладно време се чудя и мая как може да съм една от малкото(ако не единствена) майки в квартала.Как издържат да държат тези бебета по цял ден затворени незнам.Днес времето беше супер,изобщо не беше студено.Ние скиторихме 3 часа!
Аз, ако е много студено, отварям прозореца, за да влезе свеж въздух или си позволявам да го изкарам за 5 минути на терасата. Уж не се разбира, но навън ми е най-спокоен и вече започна и да се озърта - клюкарства Wink

# 21
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 932
Излизам и при -10. И в дъжд и в сняг. Нещо повече - оставям го да спи в количката на балкона. На ден му се събират минимум 3 часа навън. Обикновено - 5-6. Живея извън Бг, доста на север. Тук това е масова практика. Даже няма кой да ме смъмри.  Grinning

# 22
Такааааа.........Аз съм майката която Таня каза,че съм я нарекла луда да си извежда детето.Аз не съм казала да не си извежда нейното!Няма нищо такова!Казах,че не смея да  иэведа моето,защото мн духа...на него му течеше носа до вчера даже и днес  извадих 1 сополче.Днес една приятелка ми се обади да ги изведем (тя живее в моя вход) и се разбрахме да ги изведем към 2 часа,но малко преди срещата майка ми се прибра и като й казах че ще го извеждам каза ''Ти луда ли си ?на вънка е страшно студено има мн силен вятър'' и аз се отказахАз живея в Младост 4 и при нас е ветровито.Точно под Витоша съм.Cложих си го на прозореца,тъй като аз живея на 8 етаж и не духа на високо....даже бая препича у нас.Така че мисля че положението е ясно!  Naughty

# 23
  • Мнения: 146
Извинявам се, че се стигна до тук - това съвсем не беше целта ми. И тъй като нямам намерение да използвам форума, за да създавам мелодрами, моля модераторите ако сметнат да заключат темата. Мненията които ми бяха дадени ще са ми полезни. Благодаря на всички ви.

# 24
  • Мнения: 281
Не пропускаме!Дори когато вали ходим до Мола,където разходката пак е възможна.

# 25
  • Мнения: 6 461
Няма значение колко е студено,стига да няма мъгла или дъжда.

# 26
  • Мнения: 1 193
Ние няма как да не излизаме, студ, сняг, дъжд, като трябва да заведа голямата на англ.ез. или тренировка, няма на кого да оставя Киа. Вчера чак ми стана гадно като бяхме в скапаното време навън, но нямам избор а и като са облечени дечицата мисля, че всичко е Ок.

# 27
  • Мнения: 622
Винаги извеждам на въздух освен ако вали дъжд има силен вятър или пък мъгла.Снега не ме плаши тъй като обикновено когато вали е много меко и приятно.
Днес времето беше прекрасно и детето се чувстваше много добре-спа на въздух към 2 часа.

# 28
  • Мнения: 469
Извинете че се намесвам в темата но мога ли да излизам в ветровито като днешния ден и -2, -3 градуса с дъждобрана. Какво мислите на 1 годинка сме почти?

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Няма проблем,особено пък и щом ще сте с дъждобран.
Тери е зимно бебе и първата година не извеждах ако навън е под 0 градуса/имам си термометър/,ако има мъгла,дъжд и много,много силен вятър.

Общи условия

Активация на акаунт