Изкарвате ли децата си в студено време?

  • 11 287
  • 148
  •   1
Отговори
# 60
  • някъде
  • Мнения: 4 956
миналата зима беше на няколко месеца и го изкарвах всеки ден- все пак е облечен, завит, на завет и спинка! Но сега вече е голям и не винаги излизаме Tired

# 61
  • Мнения: 3 092
Винаги щом можем излизаме!
Е, все пак ако е много , много студено или мъгливо сме си у дома , но добре че са редки тези случай! Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1 701
Ние въобще не се спираме!  Peace

# 63
  • Мнения: 1 294
И според мен ти имаш право в спора.Разходката всеки ден, калява детето PeaceНе е препоръчително детето да излиза, само когато има дъжд или мъгла.
Аз дори и когато има силен вятър я изкарвам за половин/един час.Тук на морето всеки ден е ветровит и ако не излизаме и във вятър, това ще означава да изкараме цялата зима само в къщи ConfusedБъррр, настръхвам само като си го помисля!

# 64
  • Мнения: 1 516
ИЗлизаме и още как. Не се спираме. Още не съм сложила най-девелия гащеризон - на грейката. Обличам Виктор, толкова, колкото съм облечена аз... Но черстно казано ми писна, да ми казват: УУУУ много е студено,, уууу какъв вятър, къде са му ръкавичките , има ли чорапогащник, зашо няма шал на устата ( за сведени шалът на устата е абсолютно забранен за малки дечица) ...

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 818
Да  Peace Всеки ден дори и само за 1 час да е

# 66
  • Мнения: 23 125
Изкарвах го,разбира се.

# 67
  • Мнения: 903
Аз също извеждам дъщеря си на студено време стига да не вали или духа много силен вятър Simple Smile

# 68
  • Мнения: 476
Права си да го извеждаш!
вредят само (основно) мъглата и вятъра!  Hug

# 69
 Simple Smile
Аз също си извеждам детето дори за 30 минути да е, независимо от студа. Само на дъжд не я извеждам и ако мъглата  е гъста.
За нея това е разнообразие, а и е нужно да се калява. Сега даже и ве4ерта я извеждам след 17-17.30 за 4ас, за  да си гледка витрините и да се разнообрази. Като е обле4ена добре не виждам проблем. Напротив-прибира се щастлива.  Sunglasses

# 70
  • София
  • Мнения: 3 064
Да, излизаме, прибираме се когато на мен ми стане студено Mr. Green

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 891
Ако няма студен вятър и дъжд сме навън.

# 72
  • Мнения: 5 940
Живея в краен софийски квартал, почти село. Днес изведох синът ми за три часа, спа навън, поне пет баби ме попитаха "няма ли да се простуди бебето?".

# 73
Живея в краен софийски квартал, почти село. Днес изведох синът ми за три часа, спа навън, поне пет баби ме попитаха "няма ли да се простуди бебето?".
мен редовно ме питат бабите и дядовците, дали няма да замръзне, защо не му слагам шапка, защо е така леко обле4ено....
аз от бебе я калявам и хи4 не я навли4ам, а и сега не я обли4ам много:)))

# 74
  • Мнения: 402
И ние си излизаме за около час, защото вчера и днес много духаше.

Общи условия

Активация на акаунт