Изкарвате ли децата си в студено време?

  • 11 301
  • 148
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Ние също излизаме в студено време, най-малко поне да вземем храната от кухнята.

# 76
  • Мнения: 3 695
Излизаме, стига да няма дъжд, прекалено силен вятър и мъгла.  Peace

# 77
  • Мнения: 9 973
зависи дали на мен ми е студено Mr. Green

# 78
  • Мнения: 4 451
Излизаме всеки ден, независимо от времето.

# 79
  • Мнения: 5 401
Пропускаме разходка само, ако от небето падат камъни или е мъгливо! По време на валежи от дъжд/сняг въздуха е най-чист и на бебоците им е много интересно, а от вятъра предпазва обикновения дъждобран! Ако вие сте облечени добре и вие топло, ще подарите на децата си много приятна зимна разходка!  Peace

# 80
  • Варна
  • Мнения: 558
Че това дете няма в парник да живее я. Когато е много студено или духа слагам дъждобрана и вътре си е екстра. Спи като къпана.

# 81
  • Мнения: 403
Винаги когато мога излизам.Знам, че на мъгла не е хубаво да се извеждат.Така съм чувала.И днеска времето беше страхотно.Бяхме 2 часа на вън и малката си спа .

# 82
И ние сме навън всеки ден стига да не вали дъжд. Нашето педи ни каза - само ако много вали или е много влажен си стойте вкъщи иначе Ви искам поне по час да сте навън. Ако е много студено (минусови температури) по 20-30 мин. И аз бях на това мнение, но подкрепена и от педито съм и по смела  Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние сме всеки ден навън, изключение правих само в мъгливите дни. Сняг, дъжд-дъждобрана на количката и навън.

# 84
  • София
  • Мнения: 672
Не се притеснявай-извеждай си детенцето. Ние сме на 3 месеца и сме навън винаги когато има слънце (дори и за половин час). Наистина в мъгла и дъжд бебоците не трябва да се извеждат, но през другото време е задължително!

# 85
  • София
  • Мнения: 5 794
Миналата зима не пропуснахме ден почти, но беше различно - спящ, завит в количката. Сега на него не му е приятно като е студено - някои разходки ни завършват с рев.  Rolling Eyes Ако и детето на твоята приятелка е така - много ясно, че няма да го мъчи.

# 86
  • Мнения: 9 494
Откакто е навършил 1мес сме навън PeaceИзбягвам само когато има мъгла.

# 87
  • Мнения: 809
Да. Излизаме на студено.
Най-опасен е вятърът, не студът.
Но като вратле, ушички, главичка са защитени, няма проблем.
И още нещо - никога не връзвам шала през устата. Оставям я свободна.

# 88
  • Мнения: 1 735
Здравейте. Съгласна съм с вас,че децата трябва да се извеждат колкото може повече но виждам че вашите дечица са по-големички. Алекс е на 1 месец и 9 дни, а сега температурата тук не е повече от 3, 4 градуса. Мога ли да я изведа или е по-добре за малко на терасата да постоим?

3,4 градуса са си жега за добре облечено, но не навлечено дете. Те скачат, тичат, изразходват енергия, потят се... Спокойно можеш да я извеждаш при такова време.
Аз извеждах дори при -7,8 и то за повече от 2 часа.
Студеният въздух е много по-чист и съответно много по-полезен за малките дечица.

П.П: Моля те, изчисти си кутията за лични съобщения, за да ти пратя едно дълго съобщение за плуването, което вчера писах половин час.

# 89
  • София
  • Мнения: 4 397
Излизаме всеки ден пропуск има само при мъгла, нищо друго не може да ни спре с приятелката ми бебока и е на 5 месеца ние сме на 7  Peace

Общи условия

Активация на акаунт