Колко вода ползвате на месец?

  • 17 445
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 397
Топла,студена,нашата е на едно-миналия месец имахме 7 кубика,този месец скочили на 12 #Crazy,ще речеш,че хипопотам сме си взели,откъде дойдоха тия 4 кубика в повече Rolling Eyes...Около 10 кубика е обичайната ни консумация на месец.
този месец имаше изравняване,може би и при вас е така.

# 16
  • Мнения: 801
Не е възмпжно толкова много кубици само за теб и бебето. Провери да нямате теч някъде.
Ще дам за пример нашия случай. По принцип зимата изразходваме 3 кубика топла и 3 кубика студена вода - 2 възрастни и 1 дете над годинка. За октомври обаче имаме 7 кубика топла ,като половината месец не сме си били в къщи цялото семейство. Оказа се, че като ни е нямало е имало теч (как се е получил идея си нямам, тъй като когато тръгнахме всичко беше ОК, но като се прибрахме в къщи  #Crazy)

# 17
  • Мнения: 798
Това е прекалено много вода за един месец. Ние общо за месец имаме между 10 и 12 кубика, което пак не е малко за тричленно семейство. Като се има предвид, че имам минимум 4 перални на седмица, миялна през ден, трима човека се къпят всеки ден и не по веднъж...по принцип водата не я пестим. Според мен има проблем с водомера...Или си поливате зарзавата.../шегувам се/. Peace

# 18
  • Мнения: 385
Ние сме трима (най-често) и изразходваме около 7куб. топла и 20 студена вода. При нас 1 куб. топла вода е около 5-6лв. през зимния период, лятото и повече.

# 19
  • Мнения: 2 197
Нашето потребление също е по 18-20 кубика. Вижда ми се напълно нормално като сметна четирите къпания (по 2 на човек) по половин час, плюс миенето, плюс къпането на малката и т.н.
Не знам какво значи "нормално" потребление на вода. Аз лично твърдя, че нашето потребление е нормално. А и не плащам аз сметките.

# 20
  • Мнения: 3 146
При нас по 6 студена и 6 топла. Не мисля, че 18 е прекалено.

# 21
  • Мнения: 22 433
Според мен не е възможно толкова много вода да се изразходва от 3ма човека, проверете или водомера, или евентуално за някакъв теч.

Семейство от 4човека, при положение, че както аз, така и сестра ми се давим в банята, вода постояно шурти не сме имали повече от 5кубика топла вода и 5кубика студена.

# 22
  • Мнения: 455
Семейството ни е тричленно и средно на месец харчи около 5-6 кубика вода /нямаме разделно отчитане на топла и студена вода - това е обща цифра за студена и топла/ на месец.
Написаните тук цифри ми се струват много големи за месец, при условие, че семействата около нас хабят вода също като нас - в такива количества.

# 23
  • Мнения: 292
6-7кубика,ние сме трима. Peace

# 24
  • Мнения: 385
Аз като чета вашите отговори с тези скромни цифри,нещо почвам да се замислям. Онзи ден са засичали студената вода и както написах по-горе е 20куб. и 7 топла.Е как е възможно по цял ден ни няма, кога я харчим тая вода?

# 25
  • Мнения: 2 759
                      До 3 куб. м. на месец е нормално. Отделно, след НГ всичко нагоре ще се плаща по други цени. Или нещо такова беше  Thinking...

# 26
  • Мнения: 2 220
Ей сега си платихме водата за предходните 6 месеца - 34 лв! А сега, де.  Rolling Eyes Икономии не правя, освен обичайните (спиране на чешмата докато си мия зъбите и т.н.).

# 27
  • Мнения: 476
Около 15.

# 28
  • Мнения: 766
И ние сме 3-ма пък харчим около 4 кубика топла и 3 студена  newsm78 а и аз не съм по икономиите  Mr. Green
Тези кубици дето ги пишете  #Crazy

колкото толкова! нямам скенер да ти покажа фактурата от последното плащане.
Не съм искала да те засегна  Peace Просто за моите разбирания е почти невъзможно да се изхарчи това количество  newsm78

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 836
И ние сме 3-ма пък харчим около 4 кубика топла и 3 студена  newsm78 а и аз не съм по икономиите  Mr. Green
Тези кубици дето ги пишете  #Crazy

колкото толкова! нямам скенер да ти покажа фактурата от последното плащане.
Не съм искала да те засегна  Peace Просто за моите разбирания е почти невъзможно да се изхарчи това количество  newsm78

окей  Peace не съм се засегнала и обидила
от доста време насам имаме по толкова кубици, а лятото +2. просто до сега не съм се задавала въпроса дали това количество е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт