На колко месеца бебоците ви се отказаха от нощното хранене

  • 2 741
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 968
Аз го отказах на 3м., но изпиваше по толкова вода нощна врвеме на един път, колкото би изпил и мляко.

# 76
  • Мнения: 809
До 20-ия ден Стефчо се хранеше за последно в 24 ч.
После сам спря и последното му хранене беше в 21 ч.

# 77
  • Мнения: 2 316
1-я месец я будех през ноща за да яде-беше много малка.След това спрях да я храня и не се будеше.Когато тръгнаха зъбите се е будила по няколко пъти на нощ,но храна не съм давала.

# 78
  • Мнения: 100
Двете ми дъщери са много различни.Малката се отказа от нощното хранене още първата седмица като се прибрахме от болницата,но каката до 2г. и 6м.се будеше за кисело мляко.Не искаше нищо друго и на около 2г. и 6м. спря да се буди отведнъж.Така че не се безпокой не е приятно да ставаш нощем, но какво ли не правим за децата си Grinning 

# 79
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Синът ми го отказах на 1 месец после го отчетох като грешка, защото беше неспокоен и ревлив по цели нощи.Сега с дъщеря ми давам на поискване стана вече на 3 месеца и се буди по-често отколкото като новородена.Незнам вече как да практикувам.

# 80
  • Мнения: 135
Гласувах за 3м. но бяха 3 и малко. В момента изобщо не се събужда. Ляга в 22 ч. става в 9 ч. Hug

# 81
Даниел е на 1год и 8мес и все още яде през нощта мляко,та дори като му излизат зъби и по 2пъти на вечер.И въобще не смятам да го мъча, когато се откаже тогава.Не е с наднормено тегло, дори според мен е слаб/ 11кг./

# 82
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  И двете към края на втория месец. Peace

# 83
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Даниел е на 1год и 8мес и все още яде през нощта мляко,та дори като му излизат зъби и по 2пъти на вечер.И въобще не смятам да го мъча, когато се откаже тогава.Не е с наднормено тегло, дори според мен е слаб/ 11кг./

  Време му е вече да го откажеш зарадо самото ядене с биберон... Peace

# 84
  • Мнения: 313
Не см есе хранили нощем, никога. Нямаш такава опция в анкетата.

# 85
  • Мнения: 163
И ние още си хапваме - 1 год., а освен това и вода пием по десетина пъти на нощ,но мисля да се боря по-натам с това,ако не се откаже сам,докато не поникнат всички зъби е безмислено.

# 86
  • Мнения: 5 393
Иво беше на 3 -4 месеца, когато се отказа от нощното хранене.Сам. Нямам предвид това в 6часа сутринта примерно, а в диапазона 11- до към 5 сутринта.

# 87
  • Мнения: 3 216
И двете ми деца отказаха нощното хранене на около месец  Peace Но това си е до дете; мисля, че не е редно да се отказва насилствено детето, то само ще си покаже  Peace

# 88
  • Мнения: 1 440
Моята се отказа от нощното кърмене на 1 година и почти 3 месеца,ама защото я отбих по принуда /рискова бременност/.

# 89
  • Мнения: 679
Гласувах с по-късно - Алекс май някъде след осмия месец спря да се буди нощем. Сега отвреме на време се събужда, но мисля че определено не е гладен. По скоро го мъчат зъби. Peace Иначе го отбих на почти 11 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт