какъв мислите,че ще е изходът от делото по случая в "тина киркова"?

  • 2 342
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
Някой може ли да разкаже накратко какво се е случило?

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Мисля, че няма да има наказание за болницата.Слушах мненията на потърпевшите и на лекарите, не искам да взимам отношение!

 Жалко за Дариан! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 17
  • Мнения: 83
Не знам какъв ще е изходът на делото, но съм сигурна, че родителите трябва да потърсят отговорност от болницата. Първо, защото трябва да докажат пред себе си и другите чия е грешката, довела до загубата на невинния детски живот. Освен това, вече лично се уверих, че гинеколозите днес правят голям бизнес от професията си и нищо, че са дали Хипократова клетва, не се срамуват и страхуват постоянно да искат пари. Така, че като са им големи изискванията, трябва и много да дават. Пожелавам успех на родителите и много се надявам делото да има положителен резултат за тях.

# 18
  • Мнения: 128
Разбира се че няма да има положителен резултат за родителите В болниците в цял свят си мислите че няма инфекции ли Това се случва в цял свят и деца умират всеки ден Да пази Господ от такова зло Просто не ни е скапана държавата ами ние само знаем да се оплакваме Не говоря за конкретния случай а попринцип Нас също ни изписаха със вътреболнична инфекция слава Богу не такава страшна И според вас кого трябваше да обвинявам според вас Страшно е мъчно е и е трудно да продължиш на пред но без доктори не може Скачаме срещу тях за най малката грешка и веднага го правим сензация а когато ни помагат никой не го отразява Знам че няма да се съгласите с мен но това е моето мнение  Съжалявам за бебенцето и за родителите но не реагирайте така само защото сме в България Има го по цял свят

# 19
  • Мнения: 1 440
Мисля,че на първо време ще отлагат,обикновено така се практикува "у нашенско" и после е много е вероятно да излязат невинни немарливите служителина тази болница!А така би ми се искало справедливостта да възтържествува!

# 20
Здравейте,
според мен тези родители са прави. Не за първи път чувам възражения за тази болница.
Хигиената и отношението там са под всякаква критика просто нямам думи. Дано родителите спечелят делото и да затворят тази болница !!!

# 21
  • Мнения: 1 121
Не знам какъв ще бъде изходът, но искрено се надявам да е в полза на родителите. Точно както ти самата казваш-време е лекарите да разберат, че не са недосегаеми. Вече чета за толкова много лекарски грешки, които са останали ненаказани... #Cussing out

Да почива в мир малкият Дариан!

# 22
  • Мнения: 6 164
В България сме, положителен за болницата естествено. Обратното би ме учудило. Sad

# 23
  • Мнения: 553
Ако в това дело се установи че детенцето се е заразило от майка си... и тя е постъпила в болницата заразена с тази бактерия... тогава другите майки на заразени дечица ще могат да съдят и нея самата ... заедно с болницата... заради своите дечица.

# 24
  • Мнения: 159
Ако в това дело се установи че детенцето се е заразило от майка си... и тя е постъпила в болницата заразена с тази бактерия... тогава другите майки на заразени дечица ще могат да съдят и нея самата ... заедно с болницата... заради своите дечица.
??????? първите заразени деца със серация са от м.септември.майката на дариан постъпва в болницата на 4 октомври.как мислиш е "заразила" другите седем бебенца?това беше най-абсурдното нещо,което съм чела по случая!

# 25
  • Мнения: 104
   По принцип се приема ,че е нормално да има вътре болнична инфекция,колкото и странно да звучи.Даже се води журнал за вътреболничните инфекции.Почти е невъзможно да се докаже каква е точната причина за възникването им.Свиква се комисия ,която ще определи дали има виновни.Комисията е от доктори и е ясно какво ще отсъдят.
    Според мен никога няма да закрият болница заради смъртен случай по вина на някой,все пак сигурно персонала е помогнал на повече хора и деца ,отколкото е навредил.
    За съжаление в болниците се водят и журнали за детска смъртност.

# 26
  • Мнения: 377
Искрено се надявам да е в полза на родителите, но имайки предвид правосъдието в България и как се подкрепят лекарите помежду си се съмнявам, че справедливостта ще възтържествува! Успех все пак на родителите. Дори и да не спечелят, човек трябва да си търси правата.

# 27
  • Мнения: 163
Осъдени лекари НЯМА - те винаги са невинни!Навремето когато раждах големия си син - една лекарка за едно дежурство умори едно бебе и увреди безвъзвратно здравето на друга майка( за щастие нейното бебе го спасиха ) и в крайна сметка я оправдаха,защото така била преценила, че е правилно,а в крайна сметка и двете бяха с показатели за задължително секцио и така и никой не разбра защо реши да ги мъчи да раждат нормално.

# 28
  • Мнения: 403
Незнам,но много ми се иска да има справедливост.Аз раждах там м.Август и хигиената е един от проблемите.

# 29
  • Мнения: 520
Положителен за болницата.

Общи условия

Активация на акаунт