какъв мислите,че ще е изходът от делото по случая в "тина киркова"?

  • 2 347
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 968
ще увъртат до като отшуми-Индиго,Лим...........сетихте ли се Cry


Май нещо такова може да се получи наистина, за съжаление...

# 31
  • Мнения: 159
благодаря на всички за изразеното мнение!
дано от тук натам има все по-малко разплакани майчици!

# 32
  • Мнения: 3 456
А какво стана с делото? Беше писала, че е насрочено за 4.12, т.е за днес. Някой чул ли е?

# 33
  • Мнения: 159
да, днес е. от 15.00 ч. стискаме палци!

# 34
  • Мнения: 2 159
Мисля, че лекарите се подкрепят и покриват взаимно, и едва ли делото ще бъде в полза на дечицата, за съжаление. В тази държава, по презумция те не са облагодетелствани. Във всички смисли. Sad
определено е така много дела са го подтвърдили #Cussing out

# 35
  • Мнения: 48 033
да, нормално е да има вътреболнични инфекции и има журнал и комисия, и е редно след смъртни случаи тази комисия да се поразмърда и едно дело и проверки биха били много полезни в тази насока
много ми е мъчно за малката душица, живо и здраво бебе да се разболее  Cry и да почине
мисля че е редно всички пострадали от лекарска грешка да си търсят правата, за да се подобряват грижите на лекарите за здравето ни

# 36
  • Мнения: 159

мисля че е редно всички пострадали от лекарска грешка да си търсят правата, за да се подобряват грижите на лекарите за здравето ни
[/quote]
 smile3501 smile3501 smile3501

# 37
  • Мнения: 1 121
delfina, дръж ни в течение. Стискам палци изходът да е в полза на родителите!

# 38
  • Мнения: 159
днес само ще бъде даден ход на делото.мисля,че няма да се случи нищо повече.и аз стискам палци от разстояние,защото като свидетел не мога да бъда в съда, до нея  Weary
ще пиша,когато разбера какво е станало.

# 39
  • София
  • Мнения: 12 554
delfina писах ти ЛС. Чакам инфо!

Надявам се на положителен резултат за сестра ти и цялото ви семейство.

# 40
  • Мнения: 159
даден е ход на делото.довечера от 19.00 ч. по бтв ще има репортаж.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 249
Браво на опечалените родители, че са завели делото! Вярвам, че ще успеят - ако не в български съд, то в Страсбург!

Съдете ги до дупка и за много пари. Не че това ще ви върне детето или ще ви облекчи болката, но докато лекарите в България не се уплашат, че могат да бъдат държани отговорни за (без)действията си, здравеопазването ни ще е все на този хал. Peace

# 42
# 43
  • Мнения: 326
Според мен болницата ще бъде осъдена. Вярвам в това.

# 44
  • Мнения: 48 033
браво!
нана 77- много хубава статия

Общи условия

Активация на акаунт