НОЕМВРИйските коремчета,едно по едно се превръщат в бебчета

  • 10 337
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Добър ден !
Ние сме толкова поспанливи, вчера милото бебче го мучиха коликите и явно му е дошло много, защото като хапнахме в 22.30 такъв дълбок сън заспа, то и аз де, че си пропуснахме хапването в 1 и се събуди чак в 5.30-6  Simple Smile
за днес се канехме да ходим на първата разходка с возилото, но за сега духа малко силен вятър, ако се кротне и излизаме.  1stroller

имаме и една лоша новина, нали нашия тати беше болен, е даже е още по-зле, сутринта преди да станем отишъл до болницата и го приели в инфекциозното, незнам още какво му е точно не ми дига телефона, авно неможе да говори в момента. Ако ще остава на лечение и е зле, ние с беба си стягаме малко багаж и отиваме при наште, че да лепне бебето нещо.

# 226
  • Мнения: 177
Привет от нас!
Какво слънчице се е облещило на вън, май днес ще направим сефтето Laughing

Гледам от запек се оплаквате - да ви кажа моя лек - анасон. Сварявам чай от анасон и слагам 10 милилитра от чая в 100 милилитра преварена водичка . Освен запека, анасона доооста облекчава коликите. Няма да навреди да опитате Peace
Даже й викам на беба - айде, маме, още една мастичка Joy

Приятен ден от нас ! И дано да навием тати за една разходка Praynig

# 227
  • Мнения: 804
m_face, на мен ми обясниха да давам Вигантола вечер, защото докато се усвоява детето да няма контакт със слънце.
Тук е слънчево - само за разходки, а нашия тати е на работа. Аз чакам майстори и даже на терасата не можем да излезем, че няма да чуя звънеца #Cussing out
Лена много нервничи вечер. Яде от 1 до 2 и после до 3-3.30 си врещи нещо Crazy А после най-късно в 7 вече се буди защото е гладна и ръмжи като мече, докато се разсъни за да ревне Mr. Green
Рени, дано се разминете леко с таткото. Така е ужасно...

# 228
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ ! И АЗ ДА СЕ ПОХВАЛЯ НА 8.11.2007 СЕ РОДИ И НАШИЯТ СИН  И ЗАТОВА ГО КРЪСТИХМЕ МИХАИЛ 3100 КГ. И 46 СМ. МАЙ ДЪРЖИМ ПЪРВЕНСТВОТО ПО САНТИМЕТРИ Grinning ТЕРМИНА МИ БЕШЕ НА 26.11.2007 И ДО 7.11. БЕШЕ СЕДАЛИЩНО ,НО НА 7.11 СЕ ОБЪРНА И НА 8.11 СЕ РОДИ.

ИСКАМ ДА ЧЕСТИТЯ НА ВИСЧКИ ГОЛЯМАТА РАДОСТ, РАЖДАНЕТО НА ЧУДЕСНИТЕ ИМ БЕБЧЕТА! ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ С МНОГО РАДОСТ, ЛЮБОВ И НЕЖНИ ГРИЖИ ДА ОТЛЕДАТЕ СВОИТЕ ДЕЦА!
И НЕКА БОГ ДА ЗАКРИЛЯ С МНОГО ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ ЦЕЛИТЕ ВИ СЕМЕЙСТВА !

# 229
  • София
  • Мнения: 614
Здравейте! Вчера не съм се разписвала, че пак фърчах по много задачи. Водих малката да й взимат кръв.  Ходих и на контролен преглед при доктора, който ме оперира. Гледа ме на ехограф и каза, че матката ми е напълно прибрана и възстановена, а това, дето тече и не спира, било менструация, тъй че да се пазя от забременяване. Даже по негови изчисления вече два пъти ми е идвал цикълът  Shocked Тъй че, мами, явно кърменето изобщо не е сигурна контрацепция. Сега ще мажа раничката от конеца, която още сълзи, със мехлем, за да калцира. Явно имам някаква непоносимост към тези конци, не знам....

Не съм ви се похвалила, че мойта рожба вече ми се усмихва - вече съвсем съзнателно - като й пея или и говоря, и даже се опитва да гука, но само издава някакви смешни звуци. Качила съм й актуална снимка в персоналното й албумче.

rimi, честит ти син! Да ти е жив и здрав и много радост да ти носи!

Катеринооооо, айде бе, жена! welcome Докато се върна от Майчин дом и те наште деца тръгнаха на училище! Включвай се по-често, кърмите ли се, помага ли Василчо? Разправяй!

Момичета, аз викам да си пуснем още една темичка тук, а? На мен честно казано ще ми е много мъчно за ОЧАКВАЩИ. Да изчакаме още една-две мами, дето не са родили, искате ли?

Това е от мен засега. Хубав ден на всички мами и бебоци! Hug

P.S. Забравих - честит ни месец декември! Дано да ни очаква една незабравима Коледа с малките съкровища в къщи! Днес смятам да украся елхата и ще покажа снимки!

Последна редакция: сб, 01 дек 2007, 13:57 от tsetseto

# 230
Здравейте!!! Embarassed
Дес,извинявам се за правописа,но с малкия на ръце ,гледам само да се от4ета.проблема ми е 4е съм свикнала да пиша на латиница и от там идват грешките. #Crazy
Galaxy,имах предвид да се снимате с малкия един до друг и да видим приликата ви.
4естито мама rimi.да сте живи и здрави!!!

# 231
  • Мнения: 157
Да се разпиша и аз че изчезваме във другата баба за два три дена.
Честито на мама Рими и добре дошла.
Катеринке най после се завърна чакаме инфо разказваи как мина всичко.Малката е голяма сладурка пу пу да ти е жива и здрава.
И на мен вчера ми доиде цикъла за първи път.
Абе Цеци как така два пъти много интересно newsm78

# 232
  • Мнения: 2 126
Тъй че, мами, явно кърменето изобщо не е сигурна контрацепция.
Aма изобщо даже,никой да не се заблуждава.Като няма менструация,това не значи че няма овулация,специално съм проучила Wink

Аз не виждам смисъл да седим още тук,вече сме декември,а и всички активно пишешщи момичета родиха Thinking Но все пак ще се съобразя с мнението на мнозинството Peace

Чета,че давате от чайчето на Хип,и аз вчера го купих,обаче пише от 2ри месец newsm78,дали е редно да се дава още от сега.То всъщност ние днес ставаме на месец,та може би може......

Честито rimi!

# 233
  • София
  • Мнения: 672
Здравейте и от мен!

Рими, честита рожбичка! Много да те слушка и да ти расте здрав и силен мъж Simple Smile

Ние сме разходени, наядени и сега нещо говорим в легълцето и след малко май ще заспим. Ако не заспи малкия, аз отивам да полегна, а татко му да се оправя - аз си свърших моето - нахраних го Simple Smile

Дес, Честита месечинка на малката Християна. А ти кой чай си взела? На моя пише че се дава от 1-вата седмица? Този със копър ли?

Да ви разкажа за разходката Simple Smile Първо, много съм доволна от количката - свива се, разкопчава се движи се има 100 варианта Simple Smile С татито сутринта разучавахме докато направим коша на детето Simple Smile Второ, влиза в асансьора и Трето, лека е и спокойно я свалям и качвам сама по стълбите Simple Smile Иначе разходката мина супер - 30 минутки, до магазина и обратно Simple Smile Малкия първо зяпаше а после заспа Simple Smile Кеф голям Simple Smile А татито така искаше да бута количката, че не ме остави почти да се изкефа Simple Smile

А вчера взех акта за раждане. Момичета, очарована съм от новия вид и отношението в нашата община (Подуяне). Само като казах, че идвам за акта за раждане на едно бебче и ме пратиха при една кака, дето ми го даде; тя ме препрати при друга, която ми издаде удостоверение за родствени връзки. Платих 4 лв на касата и си го взех. Сумарно - 10 минтутки; удостоверението за сключен граждански брак не ми го и погледнаха. Сега ще хода да си търся еднократната помощ - за нашия район - някой питаше - документи за еднократната помощ се подават в "семейно подпомагане" (май така се казваше),което се намира в бившето 42 училище в Хаджи Димитър. Ходи се с 2-те лични карти, акта за раждане на детето и с удостоверението от общината. Другия петък, като пак дойде майка да гледа детето и излезна в 3-часов градски отпуск, ще ида да свърша и тази работа Simple Smile





# 234
  • Мнения: 2 126
Oхххх търсих снимка из нета да ти го покажа,ама не открих.Ми значи взела съм, такъв с анасон,копър и лайка Thinking Твоя какъв е?
Мерси за поздрава Hug

# 235
  • Мнения: 3 420
Аз чак сега се включвам,че нашия комп ходи на обновяване,няма да ви казвам за игрите на тати колко пари да даде #Crazy..нали трябва да е мощен компа,та досега го обновяваха,всяко дете с играчката си-аз нали си купих днеска кожено и късичко вталено якенце Crazy Mr. Green
За малката взех чайчето на ХИП,но за кърмачета,жената в аптеката ми обясни,че било раничко за другия от 2-ри месец,който се дава-,по колко и как го давате вие?Цеци,ти от това ли даваше,че беше спокойна малката? Честити ви 1-ви усмивки и гукане! Flutter И мойто коте се опитва нещо да ми гука,ама дали не си въобразявам Rolling Eyes Взех и кремче Бочко,че нещо се е зачервила.
Искам да ви питам дали е рано да я изкарам на разходка вече? Обаче само 2-3 пъти съм я изкарвала за по 5 мин,малко ли е? Confused Исках утре да я метна във возилото вече...
Честито детенце на rimi!
Oле то верно вече било декември... doh Най-любимия ми месец-дано наистина е толкова празничен,колкото ми се иска Praynig Flutter
За темите-гони ме малко носталгия по Очакващи,но все ще се преместим така или иначе,както решите.

# 236
  • Мнения: 2 126
Ми то и моя  е за кърмачета,пише "Гранули а билков чай".Както и да е ние вече сме във втория си месец и като реша ще го ползвам.

# 237
момичета стискайте палци,утре сме на болница и вече от там без бебе няма да се връщам Simple Smile надявам се че ще оставите линк към новата темичка която няма да е вече в "очакващи"
сега големите приготовления в банята следват...голям зор ще е пак ама огледалата са голяма работа хихи   Laughing дано няма поражения  Laughing
айде мами ще пиша като се завърнем как е минало...незнам как ще е работата,дали нормално или секцио -не се знае  Peace
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 238
  • София
  • Мнения: 2 437
galinabianca , успех и леко раждане! Да не забравиш да си запишеш телефона на някое щъркелче  Grinning

Ние цял ден бяхме на пазар и накупихме подаръците за Коледа.   Grinning

# 239
  • Мнения: 3 420
galinabianca много силно форумно стискане на палци имаш от нас fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed ! Дано имаш най-лекото раждане по какъвто и начин да е! Praynig И да се радваш на малко,сладко и хубаво бебченце Peace
Момичета,защо вече не чувствам жена Embarassed май само майка се усещам...правя се уж,глася се,ама заради мъж ми..че ме гледа запусната 9 мес.,ама аз желание за нищо нямам освен да си гледам малката мишка и да се чудя какво чудо е наисина да имаш детенце,искам да не изпусна нито един момент с нея(а в същото време пък се радвам,че спи,че Tired)....

Общи условия

Активация на акаунт