Пука ли ви за пола на потребителя?

  • 4 748
  • 141
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 494
 Пука ми. Първо чета тези теми, които са с автори мъже, заради приятното разнообразие и евентуалната неочаквана гледна точка по някой въпрос. Не че много се изненадвам, но пък надеждата си остава... Grinning
 И ако трябва да отговоря на втората част на въпроса на Сопрано-естествено, че не...не стават само за това. Но зависи...Сопрано може би има различно обкръжение от моето. Или просто ей така си пита-дума да става, както му е навик...

# 106
  • Мнения: 3 268
ссссссссссс, изяжте ме мигом!
На пишещите по-отдавна сигурно им прави впечатление как мъже-форумци спряха да пишат с времето... Причини има много, сигур  newsm78

мързи ме ужасно, но ще се обоснова.
Този форум е за родители - настоящи и бъдещи такива. Ако мъжете, в качеството им на бащи, пишеха повече тук, например нямаше да има теми като "Къде си криете бижутата" и прочие... Нямаше да има теми като "Какво им харесва на мъжете в секса", в които да отговарят жени
И деца щеше да има достатъчно..., Стефани6. Не се безпокой за това.

Джуди, категорията нормално/ненормално не се използва в психиатриите, но щом казваш...


Това,че във форум Бг мама пишат татковци е чудесно,но все пак майките трябва да сме болшинство.С никой не искам да се заяждам просто споделям мнение.Въпреки всичко си имам едно на ум за мъжете,списващи тук с много малки изключения.

# 107
# 108
  • Мнения: 210
Laughing - в което силно се съмнявам /че нещата щяха да са "по- нормални" ако мъжкото участие се увеличи/. Ако то се увеличи нито ще са по- нормални, нито ще са по- ненормални, просто ще се увеличи то и това е всичко за мен.
Има и форуми с по- голямо участие на мъже- не бих казала, че изказванията в тях са повече или по- малко умни, толерантни, с липса на клюкарщина /извинявам се- с новинарски привкус/, нито че самите форуми са повече или по- малко качествени.

Съотношението между "нормални"- "ненормални" в психиатриите не е в полза на мъжете все пак. А под "нормално" всеки си разбира различно нещо.

100 % вярно! Темите в които взимат отношение трима - четирима от потребителите твърдящи ,че са от м.р. /на толкова вярвам,че са мъже/ протичат много по-гладко и смислено поне за мен.

# 109
  • Мнения: 2 032
Трябват корективи......гледната точка на мъжете ....   

Коректив е здравият разум, не тестостеронът.

Потребителят Борис и един друг (куче някакво, ама забравих ника) бяха се нагърбили с фантасмагорната задача да са говорители на "мъжете". Който иска да пита нещо за "мъжете", да питал тях точно. Хо-хо.

Да, тука, у форОма, се пишат глупости, ама това не е просто защото пишат жени. (Дълго е за обясние защо, пък и е очевидно.) Но погледни някой форум- към вестници, например, там пишат повече мъже. Не съм забелязала роднини на Айнщайн. Пак глупости, и то на квадрат. Независимо от пола на драскача.



# 110
  • Мнения: 212
Потребителят Борис и един друг (куче някакво, ама забравих ника) бяха се нагърбили с фантасмагорната задача да са говорители на "мъжете". Който иска да пита нещо за "мъжете", да питал тях точно. Хо-хо.
Алиса иди се прегледай. Не си в ред нещо. Имаш проблеми с възприятието на света около себе си. Всъщност не случайно никът ти е "Алиса" Явно и ти като оная Алиса живееш в свой си свят на чудесата. Да не казвам някоя по-тежка дума щото модераторите четат...

# 111
  • Мнения: 281
Въпросът беше друг. Simple Smile

# 112
  • Мнения: 677
A, Aлиса си е много в ред, Борисе. Оная тема е голям смях. И за питащите и за отговарящите.
Питащите, че питат, а отговарящите, че отговарят.

# 113
  • Мнения: 2 032
Борисе, образцов коректор, може да съм всъщност Белият Заек, ама не съм Лудият Шапкар. Мерси за безценния съвет, пък за нагледната ти илюстрация на това, за което си говорим тук.

Малък цитат за теб, в свободен превод от мен.  wavey

„Кой си ти?” попита Гъсеницата.
Това не беше насърчително начало на разговор.
Алиса отговори, доста притеснено: „Не съм сигурна, сър, в момента...Знам коя бях тази сутрин, но оттогава се промених поне няколко пъти.”

# 114
  • Мнения: 212
A, Aлиса си е много в ред, Борисе. Оная тема е голям смях. И за питащите и за отговарящите.
Смехът лекува и е здраве. Смее се свободния и щастлив човек. Който се смее, няма да остарее са казали старите хора. И още са казали - По-добре голям смях, отколкото голям плейбой.

# 115
# 116
  • Мнения: 677
A, Aлиса си е много в ред, Борисе. Оная тема е голям смях. И за питащите и за отговарящите.
Смехът лекува и е здраве. Смее се свободния и щастлив човек. Който се смее, няма да остарее са казали старите хора. И още са казали - По-добре голям смях, отколкото голям плейбой.

Борисе, от смях до смях има разлика, пич. Смешни и жалки са напъните на някой да попита за нещо, а друг, кой знае от къде, да отговори, че и да обобщи. Сега разбра ли разликата?
И много поговорки знаеш, бе, оная за по-добре да мълчиш и да се правиш на умен, отколкото да говориш и да разсееш всички съмнения, знаеш ли я?

# 117
  • Мнения: 7 837
It is better to be silent and thought a fool than to open your mouth and remove all doubt.
Тъй е казал Марк Твен.

# 118
  • Мнения: 2 032
Борисе, недей да разочароваш девойките, които мислят, че ъкълът се определя от каквото имаш в гащите.

Хайде, кажи по темата нещо.

# 119
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Хич не ми пука за пола на потребителите,а защо трябва да ми пука? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт