Пука ли ви за пола на потребителя?

  • 4 722
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
Няма абсолютно никакво значение за мен. Все ми е тая кой седи отсреща. Мъж, жена, малък, голям. Важното е да намирам смисъл в "разговора"  Peace

Е тва на всички ни се иска. И мноо ясно, че не е така.

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
Отговорих с "да", въпреки че съм по към средата.
Има значение дотолкова, че мога по-лесно да се пренастроя на неговата вълна. Звучи клиширано, но за деца е по-лесно да се говори с жена, а за коли - с мъж.

# 17
  • София, център
  • Мнения: 686
Да, но аз обичам да знам повече от колкото е необходимо за доста неща... Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
Има значение за мен, защото има разлика  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 3 099
Въпросът ми е прост. Е ли е от значение с мъж или жена комуникирате. Щото за мен е. А за вас?

Зависи от типа комуникация....

# 20
  • Мнения: 698
Пука ми. И на потребителя, и на съответния обект/субект в живота въобще.  Laughing
По конкретните въпроси: не пия бира. И другото също не. Ни с жени, ни с мъже (с 1 изключение) - използвам ги с други предназначения.
За каквато и да е комуникация - пука ми. Робувам на предразсъдъци и стереотипи.  Mr. Green

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В тестовете има три отговора:
а) Да.
б) Не.
в) Не мога да преценя.  Joy
Примерно: Спала ли съм тази нощ? Tired
Отговор "в". Не мога да преценя.  Mr. Green
И на твоя въпрос, мили Антонио, също отговарям с "в".  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
По-добре е с 2 отговора, защото така човек трябва да заеме някаква позиция. Това с "не мога да преценя" е патент на социолозите и самите накрая не знаят какво да го правят.

# 23
  • Мнения: 14 489
Е ли е от значение с мъж или жена комуникирате.

аз комуникирам с форума.
 вас не ви знам как комуникирате с мъж или с жена, освен на лични.
в този смисъл явно за мен няма значение

# 24
  • Мнения: 212
За виртуалното общуване няма никакво значение кой стои пред мен. Все ми е тая мъж, жена или нещо друго... То и без това хората в интернет са безполови същества.
Полът има значение за мен единствено когато правя секс. Иначе сме все хора, мъже или жени сме все човеци.

# 25
  • Мнения: 3 268
Мдааа,големината винаги има значение Laughing

# 26
  • Мнения: 3 405
Забравих да попитам,за чий му е на някой да се представя, че е от другия пол.  newsm78

А, де, и аз това питам. Но има заподозрени.  Grinning

# 27
  • Мнения: 2 716
Тони, а с мен би ли си пил бирата?
Пишката ми е за прикритие. Т.е. беше. Сега с нея плаша форумските зайци  Mr. Green

# 28
  • Мнения: X
Да, защото от както открих форума и се регистрирах, някак си го възприемам като женски форум. Не, че не мога да отговоря на мъж тук, но ми е малко странно. Даже се чудя как може на мъже да им е интересно тук. (не искам да обидя някой, просто имам много приятели и познати мъже и знам от какво се интересуват, това би било последното място)   Laughing Joy

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не.

Общи условия

Активация на акаунт