"Рефан" - обсъждане на продуктите им

  • 268 348
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 932
В София съм виждала едно магазинче в Младост, на пазарчето, дето е между Била и Кауфланд.

# 16
  • Мнения: 545
Сапуните им наистина са страхотни!За съжаление аз от Люлин не мърдам,вързана съм по цял ден с малката,та ако някой има идея за техен магазин тук,ще се радвам да сподели! Grinning

# 17
  • DE
  • Мнения: 967
Не само сапуните им са хубави.
Аз имам този крем:
и този гел за крака:
Много съм доволна!

# 18
  • Мнения: 516
Аз съм тотален фен на сапуните на Рефан. Особено на морското дъно. С водорасли.

# 19
  • Мнения: 985
Съгласна съм, че не само сапуните на Рефан са добри. Един единствен недостатък имат и той е, че бързо свършват. Използвам ги и за ароматизатори на гардероби и шкафове. От другата козметика съм ползвала цялата антицелулитна серия.
 плюс

Солите също са много хубави и полезни. Тези първо си ги купих заради шишетата, а следващите пъти- заради съдържанието.
 

# 20
  • Мнения: 1 313
Освен сапуните, също и геловете за ходила, солите за вана и особено антицелулитните продукти са много хубави. Имат и един много хубав почистващ гел за лице, но опаковката му ми е неудобна за ползване Sad

# 21
  • Мнения: 985
Сега открих в сайта на Рефан сапунът от новата серия с маслините.


Много ме съблазняват, признавам си. Ползвах и все още ползвам SPA серията на AVON с екстракт от маслина.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
малеее какви хубавки продукти има в сайта им.... направо... Crazy то му се иска на човек от всичко да пробва  Party

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
 Това: и това :   беше достатъчно да лудна по аромата на рози ,ще си купя и свещ и розово масло и още ...че имат наистина страхотни сапуни  Crazy

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Аз съм доволна от антицелулитния им сапун с вградена гъба.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 890
Сега открих в сайта на Рефан сапунът от новата серия с маслините.


Много ме съблазняват, признавам си. Ползвах и все още ползвам SPA серията на AVON с екстракт от маслина.
  Досте добре изглеждат...  Wink

# 26
  • Мнения: 917
аз съм голяма фенка на съпуните им, вече даже не знам какви купувам, влизам в магазина и ходя душа и си излизам с 4-5. купих си последният път една свещ с канела и ябълка - невероятна е, целият хол ухае и без да е запалена, не е тази в бурканчето, но също е страхотна. тая серия с маслината също сигурно ще ми допадне, че и аз харесвам на Ейвън серията с маслини. обаче козметика не съм ползвала, може би трябва да я пробвам щом има толкова доволни

# 27
  • Мнения: 339
До сега никой не каза нищо за парфюмите.съвсем случайно жлязах да видя нещо с плодов аромат- направо бях изумена от номер 106 ( за съжаление не запомних името  Sad ) но мирише доста време и то на много много хубаво. дори като бях с него ме питаха как се казва доколкото като бях с оригинален... иначе и аз съм много много за продуктите им- Страхотни САААА  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 1 890
"Be Delicious" са го докарали добре, не знам кой номер е.  Peace

# 29
  • Мнения: 985
За парфюмите какво да кажа. Като студентка си купувах от наливната парфюмерия на Рефан. Радвам се за посоката, в която се развиха, защото продуктите им са наистина на европейско ниво. Ползвала съм от техните "авторски" парфюми от серията Лейди

По мое мнение- не са трайни.

Бяха ми подарили парфюмът " Мария"- но нещо не ми допадна.


Отдавна наливам във флакончето на стайния ароматизатор от наливните им парфюми. Доволна съм от резултата.

Общи условия

Активация на акаунт