Много ми тежи...

  • 6 319
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 48 046
и аз нямам годежен пръстен
а мъжът ми си загуби халката около две години след сватбата, още не си е направил
само аз имам халка
ама сме си женени и щастливи вече 7 години
не се натъжавай за този пръстен, ами кажи на мъжа ти да ти купи изненада нов, който му харесва и ти го подарява от сърце

# 61
  • Мнения: X
Кви проблеми имат хората smile3544
Аз нямам годежен пръстен, никога не съм искала и да имам..........не обичам такива джаджи.
Защо мислиш, че другите трябва да харесват това, което и ти.......един пръстен - голям праз.
И толкова много време го мислиш, пък това с цветето и камъните ми се вижда много претруфено.
Изобщо от поста ти ми заприича на някоя лигла, за която са важни материалните неща. Нали човека се е оженил за теб, много важно пръстена.

# 62
  • Мнения: X
Кви проблеми имат хората smile3544
Аз нямам годежен пръстен, никога не съм искала и да имам..........не обичам такива джаджи.
Защо мислиш, че другите трябва да харесват това, което и ти.......един пръстен - голям праз.
И толкова много време го мислиш, пък това с цветето и камъните ми се вижда много претруфено.
Изобщо от поста ти ми заприича на някоя лигла, за която са важни материалните неща. Нали човека се е оженил за теб, много важно пръстена.

Материалните неща, никога ама НИКОГА в живота ми не са имали НИКАКВО значение. Заклевам се. За първи път някой си мисли подобно нещо за мен и много ме засегна. За мен единственото важно нещо са здравето и любовта на близките ми хора, ако ще и без пукната пара в джоба ми. И точно понеже никога не съм била материалистка и никога не съм разполагала с много, по-точно с  излишни пари), за мен нещата подарени от сърце и подареди по ПОВОД имат такава стойност. Затова ми е мъчно, че се случи така и с двата пръстена и затова не носих нито първия, нито нося втория.
 Много жалко, че неможеш да ме разбереш.

# 63
  • Мнения: 9 990
Еми дано това ти е най-големия проблем аз пък да ти кажа...
Кви проблеми имат хората smile3544
А

Материалните неща, никога ама НИКОГА в живота ми не са имали НИКАКВО значение. Заклевам се. За първи път някой си мисли подобно нещо за мен и много ме засегна. За мен единственото важно нещо са здравето и любовта на близките ми хора, ако ще и без пукната пара в джоба ми. И точно понеже никога не съм била материалистка и никога не съм разполагала с много, по-точно с  излишни пари), за мен нещата подарени от сърце и подареди по ПОВОД имат такава стойност. Затова ми е мъчно, че се случи така и с двата пръстена и затова не носих нито първия, нито нося втория.
 Много жалко, че неможеш да ме разбереш.

# 64
  • Мнения: X
 Всъщност ме развесели това, че си го показала на някой и чак сте се хванали на бас и то за зодията ми. Затова се пошегувах, очевидно чувството ми хумор е няпонятно за другите зодии.
Относно другия въпрос. Познавам жени и момичета, наистина материалистки. Те са ми просто познати, поради разбираеми причини. Не мисля, че никоя от тях, би пуснала подобна тема. Всъщност дори не мисля, че някоя от тях може да изпита точно такива чувства.
 Все тая. Всеки си има право на мнение. Няма да се защитавам, защото не търся одобрение, нито пък критика. Целта беше съвсем друга. А темата изби на другаде.

# 65
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
 А НА  КОЛКО ГОДИНИ СИ

# 66
  • Мнения: 2 161
С това заглавие помислих,че нещо много тъжно ще прочета.Мисля,че просто нямаш вкус към бижутата.И най-вече нямаш самочувствие,щом един пръстен може да те докара до такъв дълъг пост.За успокоение мога да ти кажа,че три пъти съм карала мъжа ми да ми купува годежен пръстен.Веднъж преди сватбата,тогава нямаше кой знае какъв избор на пръстени.После от Арамис си харесах страхотно пръстенче или пръстенище по-скоро.И накрая получих пак под натиск истински традиционен пръстен.И след всяка придобивка му казвах:Е,това ми е вече годежния пръстен.Много важно,годежен!Майка ми и баща ми са нямали пари за годежен пръстен,дори за халки са нямали пари.Е,после той я засипа със злато.Какво значение има?Можеш една бира Туборг да отвориш и халката от капачката да я сложиш на пръста си.По щастлива или по нещастна ще бъдеш?не си търси проблеми там,където ги няма.Щом си толкова суеверна,би трябвало да знаеш,че лошите мисли също провокират лошите случки.

# 67
  • Мнения: 817
Кати мила ,не се сърди ,но вече почвам да си мисля ,че пръстените са ти някакъв фетиш Thinking
А,това за жената Козирог и мъжът с пачката честно казано не го разбрах newsm78

# 68
  • Мнения: X
Еми и моята е козирог. И тя като теб се чуди с какво да се забавлява и е решила да става голяма работа. А ако ги нямах мангизите как мислиш дали изобщо щеше да ми обърне внимание.

Не я познавам, немога да знам. Аз и със и без, пак не бих ти обърнала внимание.

Кати мила ,не се сърди ,но вече почвам да си мисля ,че пръстените са ти някакъв фетиш Thinking
А,това за жената Козирог и мъжът с пачката честно казано не го разбрах newsm78

Постотвам - не пръстена - символиката.

С това заглавие помислих,че нещо много тъжно ще прочета.Мисля,че просто нямаш вкус към бижутата.И най-вече нямаш самочувствие,щом един пръстен може да те докара до такъв дълъг пост.За успокоение мога да ти кажа,че три пъти съм карала мъжа ми да ми купува годежен пръстен.Веднъж преди сватбата,тогава нямаше кой знае какъв избор на пръстени.После от Арамис си харесах страхотно пръстенче или пръстенище по-скоро.И накрая получих пак под натиск истински традиционен пръстен.И след всяка придобивка му казвах:Е,това ми е вече годежния пръстен.Много важно,годежен!Майка ми и баща ми са нямали пари за годежен пръстен,дори за халки са нямали пари.Е,после той я засипа със злато.Какво значение има?Можеш една бира Туборг да отвориш и халката от капачката да я сложиш на пръста си.По щастлива или по нещастна ще бъдеш?не си търси проблеми там,където ги няма.Щом си толкова суеверна,би трябвало да знаеш,че лошите мисли също провокират лошите случки.

Всъщност май наистина всичо идва от суеверието ми. За лошите мисли го знам - да;(

# 69
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Щом си жена Козирог,работата е  ясна. Мъжлето ти е с пачката напред. Домакинската работа си я прехвърлила на друг и ти е толкова скучно, че се чудиш с какво да се забавляваш. Що не измислеш нещо по-весело. Темата с пръстена е малко скучничка.
я стига глупости.Аз съм Козирог и трябва да ти кажа,4е ба4кам като луда,грижа се за 4 4овека,а 5-я е на път/не вклю4вам в това 4исло родителите,които са по-зле от децата/,и домакиня,и кулинарка съм,а мъжа ми работи за едната заплата и няма нищо освен мен.А ти из4езвай от тук-ходи си в клуба на комплексарите.
БРАВО !!! най накрая някой да му го каже!  

# 70
  • Мнения: X
Не, хич не си материалистка, за това си сътворила такава история от един пръстен. И понеже не ти уйдиса един, та отиде за втори. Най-малкото нямаше да смениш първия, защото той е твоят годежен пръстен - хубав, лош, той е.
А ти си отишла, видяла си нещо по-лъскавко и си хвърлила сантименталното тенеке обратно.
И после ми разправяй, че не си материалистка, аз пък ям доматите с колците!

# 71
  • Мнения: 141
Еми и моята е козирог. И тя като теб се чуди с какво да се забавлява и е решила да става голяма работа. А ако ги нямах мангизите как мислиш дали изобщо щеше да ми обърне внимание.
Ама ти за нищо ли не ставаш,4е трябва да си купуваш живота?

# 72
Забравих да спомена друга характерна черта на жената козирог е че обича много , ама много да се изхвърля. Не че нещо лошо ама така за колорит.

# 73
  • Мнения: 14
Аз лично нямам нищо против мъжете с пари / по възможност повечко /. Хубаво и също така да ги споделят със семейството си. Представете си, че наистина няма какво друго да предложи един мъж и като няма и пари оле, мале. Така поне предлага нещо.

# 74
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Я се стегни ! Скрий пръстена и не го мисли ! Колкото повече мислиш за това ,че пръстена е виновен за всичките ти нещастия , толкова повече си вярваш че наистина е така ! Стегни се и горе главата! Peace

Общи условия

Активация на акаунт