тампони или.......

  • 6 524
  • 121
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 723



Тая тема стана ' Аз много обичам да ползвам превръзки. Ползвам превръзки по три пъти на ден!!!'  Sick
Взе ми думата от устата Joy
........клавиатурата Whistling

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 779



Тая тема стана ' Аз много обичам да ползвам превръзки. Ползвам превръзки по три пъти на ден!!!'  Sick
Взе ми думата от устата Joy
Пък аз ползвам тампони през три часа на ден....... Whistling Joy

Ти друга работа нямаш ли сии  Whistling Тампони ще ми слага  Stop Я давай както майката природа е отредила .. ник'ви пръчки и подложки!

# 77
  • Мнения: 7 723
Остави се! Whistling
Ама на това да учим и децата си.......... ooooh! Laughing

# 78
  • Мнения: 5 001
Аз от превръзки пък се протривам всеки път когато се опитвам да си сложа.....От скъпите от не скъпите марки....все тая.С тампон ми е най-добре...........

# 79
  • Мнения: 2 149
Определено съм ЗА тампоните.
Особео лятно време, когато навън е топло, и представете си кръв, която има досег с топъл въздух ooooh!
От превръзките се протривам, запарвам, все съм мръсна и просто не ми е удобно с тях.
А, и ми е много смешно, когато жена, която води полов живот и може да си поставя тампони отие на море и 4-5-7 дни виси на сухо, само защото не можела да си пъхне това нещо  Wink

# 80
  • Мнения: 1 069
И на мен не ми е най- любимото да съм в мензис и да се разправям с превръзки, но поне от тях не се умира! Сменяш на 2-3 часа, а и като си добре епилирана, с една мокра кърпичка и си ОК. Мисля да ги изтърпя по 5 дена в месеца и да не правя световен проблем от това Hug.

# 81
  • Мнения: 1 209
според няколкото АГ , които съм посещавала, тампоните са абсолютно вредни. въпреки това и на мен понякога ми се слу4ва да ползвам.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 672
От лекар знам, че не е препоръчително използването само на тампони.

# 83
  • Мнения: 307
Ползвам само тампони от 6 години. Не са ми навредили.

# 84
  • Мнения: 4 621
Аз също ползвам само тампони Peace

# 85
  • Мнения: 337
Нямам време да чета всичко но аз знам, че тампоните са вредни, защото кръвта не изтича свободно, понякого може да се върне навътре в организма, получават се съсиреци и от там каквото стане, на всеки различно

# 86
  • София
  • Мнения: 4 787
На мен ми бяха обяснили, че първите два дни не е препоръчително да се използват тампони, а след това вече няма проблем. Доскоро ползвах само тампони, спях си с тях и никакви проблеми не съм имала. Вече използвам и превръзки, малко ми е некомфортно с тях ама...  Sick

# 87
  • Мнения: 2 149
Не е въпроса а се прави световен проблем.
Аз съм слушала за някакви измислици, че от тампоните може да се разболееш и т.н., но споре мен всяка жена си преценява за себе си как да процедира в такива моменти. За мен е важно да не усещам как ми тече, защото чувството като станеш от стола и да се намокряш ме подлудява.
Най-добре е вечер да си слага човек по една нощна превръзка и сутрин след тоалета пак да си минава на тампони.

# 88
Ок дайте име и модели на  превръзки  ooooh!

# 89
  • Мнения: 18 542
Libresse Invisible ultra thin
дебелина на превръзката 3мм с памучно покритие (не пластмасова мрежичка), с крилца  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт