Неспокоен сън

  • 1 140
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 114
Дъщеря ми още няма нито един зъб, но вероятно я мъчат, защото когато и давам хомеопатичното Chamomila vulgaris 9CH спи спокойно, а като забравя за няколко дни, пак се буди често (и не е от глад, защото само дръпва два пъти и пак заспива, не суче истински). Може да пробвате, но трябва де се дава няколко дни поне, за да има ефект, то е с натрупване като всяко хомеопатично лекарство.
Olive, по каква схема даваш това хомеопатичното - Хамомилата? Имам страхотни проблеми със съня при мойта малката.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 680
Дъщеря ми още няма нито един зъб, но вероятно я мъчат, защото когато и давам хомеопатичното Chamomila vulgaris 9CH спи спокойно, а като забравя за няколко дни, пак се буди често (и не е от глад, защото само дръпва два пъти и пак заспива, не суче истински). Може да пробвате, но трябва де се дава няколко дни поне, за да има ефект, то е с натрупване като всяко хомеопатично лекарство.
Olive, по каква схема даваш това хомеопатичното - Хамомилата? Имам страхотни проблеми със съня при мойта малката.
4 пъти дневно по 4 гранулки, 9CH

# 17
  • Мнения: 352
Ние сме същата картинка... До преди 1 месец се будеше само веднъж нощем, а сега - на всеки три часа... Confused  Понякога суче сериозно, друг път просто подръпне 2-3 пъти и заспи.... И на мен ми се иска да го отуча, но засега не ми хрумва как... Thinking 

# 18
  • Мнения: 3 092
bosilek  бебето ти е много  малко  Tired Може и да го мъчат зъбки.
Момичета не искам да звуча грубо , но не си предписвайте хомеопатични лекарства по форумски  Grinning
Казвам го с най-добри намерения! Peace

Общи условия

Активация на акаунт