Не се хаби да й обясняваш - прекалено си интелигентна, няма да те разбере.

Ами нали ти си от ДС - давай , кажи ни кой кой е - белким прогледнем!

Всеки си вади от контекста каквото си иска и му е изгодно, а как се преиначават неща, не е истина. С каква цел, лично на мен не ми е известно.. 

), не е безплатно, разбира се. Разликата е, че с парите, които ни плащат сме спокойни, не мислим за сметки, не се караме за пари, не премисляме пет пъти дали да си купим това или онова(освен ако не се касае за големи покупки), позволяваме си развлечения, без от това да ни се срутва семейния бюджет, лежим по парковете с барбекютата, а не сред кучешите лайна ...мног ей такива обикновени нещица, ама както се оказва много важни за равновесието на човек. Та в тези дребни нещица а намирам щастието. За мен. За Бубето - екскурзия за 8000 евро в Дубай по възможност с крадени мафиотски пари е върха в класацията.





Препоръчани теми