Бясна съм на зъболекаря

  • 4 065
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 890
 Ебаси поведението !  #Crazy #Crazy #Crazy Аз съм много доволна от моята зъболекарка, много внимателна и на нормални цени работи. Ако те устройва в района на Министерство на финансите, пиши на лични да ти дам телефона и. Гаранция, че ще останеш доволна.  Peace

# 16
  • Мнения: 2 149
Аз ходех при един приятел, но се отказах именно защото ми е много далече. Неговата съпруга вдигаше обикновено телефона и с особено гаден тон ми записваше час. Не са малко случаите, когато е влизала при пациенти и е вдигала пореден семеен скандал, или понеже понякога човек няма пари и той казва "Ок, ще ми платиш когато дойдеш некст тайм", тя да звъни и да казва, че трябва да му дадеш парите, понеже и той семейство имал Thinking А иначе са ок финансово, т.е. заяждала се е .
Така че бавно, лека-полека започнахме да окапваме като пациенти и само го съжаляваме милия, понеже не е некадърен, пък е и добър човек.

# 17
  • Мнения: 268
Вярно, че може и сестрата да е виновна, но зъболекари много. Няма да им се моля. Бяха некоректни.
Аз работя в центъра, а живея на Плиска, така че зъболекар в този район ще е добре.
 При докторката, която ме препоръчаха от службата, пак е в Лагера.
Дано да е добра.
Мирена, аз ще ходя при нея другата сряда, (че чак тогава сестра ми може да гледа Кико) и ако не остана доволна ще ти пиша.
Благодаря на всички за отговорите  bouquet

# 18
  • Мнения: 5 370
Аз ходех при един приятел, но се отказах именно защото ми е много далече. Неговата съпруга вдигаше обикновено телефона и с особено гаден тон ми записваше час. Не са малко случаите, когато е влизала при пациенти и е вдигала пореден семеен скандал, или понеже понякога човек няма пари и той казва "Ок, ще ми платиш когато дойдеш некст тайм", тя да звъни и да казва, че трябва да му дадеш парите, понеже и той семейство имал Thinking А иначе са ок финансово, т.е. заяждала се е .
Така че бавно, лека-полека започнахме да окапваме като пациенти и само го съжаляваме милия, понеже не е некадърен, пък е и добър човек.
Ти ме разби бееее, сериозно ли говориш???Айде, за парите иди/доди, ама да влиза, когато вътре има пациент и да вдига скендъли?? Да не би да го ревнува чиляко от по-засуканите пациентки?
Ох, наистина има ЕКЗЕМПЛЯРИ в женската половина от човечеството и затова ни е излезнАло именце на скрипи и усойници. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 091
никой не подложи на съмнение лоялността на сестрата...

Ами ако човекът наистина е излязъл  по спешност, а тя му върти номер?

Аз бих се свързала с доктора, бих му обяснила какво неудобство ми е причинил и така...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 558
Егати пича! То на всеки му се случва да му писне от работата сигурно, но не я зарязва. Особено ако е свързана с хора и е поел ангажимент пред тях. Пък и кой го кара да си претъпква графика. Демокрация е. Все повече се убеждавам, че на народа му избиват шайбите. Ама тази сестра ми се струва малко неадекватна в ситуацията  Rolling Eyes. Защо не е измислила някакво оправдание, щото така д-рът ще си изгуби пациентите и съответно тя работата  Thinking. То не, че е хубаво да се лъже така, ама... Просто ми стана любопитно.

# 21
  • Мнения: 5 370
никой не подложи на съмнение лоялността на сестрата...

Ами ако човекът наистина е излязъл  по спешност, а тя му върти номер?

Аз бих се свързала с доктора, бих му обяснила какво неудобство ми е причинил и така...
Лейди, грешиш, виж постинга на рали смайлс. Тя предположи, че може и да има някакви търкания помежду им и на практика това,което е казала на Ели, да е преувеличено или тенденциозно.

# 22
  • Мнения: 2 978
Я си представете за момент, че и отношението на въпросния лекар към сестрата също не е розово....откъде-накъде ще му пази "реномето"? На всичкото отгоре той си дигнал шапката и си заминал, а тя останала там да "опира пешкира". Много по-правилно щеше да е, ако просто бяха звъннали на записаните пациенти за този ден /сигурна съм, че им имат координатите/, и бяха отменили всички часове под някакъв благовиден предлог, вместо да разкарват хората през целия град......


Няма значение. Тя работи за него и ще го търпи. АКо не иска да го търпи, да си ходи при друг.
Тя е сложена там да опира пешкира. Същото е със секретарките- за това са там.

# 23
  • Мнения: 268
С мъжът ми също се чудихме дали да звъннем. Но аз съм по-срамежлива, а на него не му се занимава. Каза, сменяма зъболекаря. Зъболекари много. И в крайна сметка и не звъннах

# 24
  • Мнения: 3 091
никой не подложи на съмнение лоялността на сестрата...

Ами ако човекът наистина е излязъл  по спешност, а тя му върти номер?

Аз бих се свързала с доктора, бих му обяснила какво неудобство ми е причинил и така...
Лейди, грешиш, виж постинга на рали смайлс. Тя предположи, че може и да има някакви търкания помежду им и на практика това,което е казала на Ели, да е преувеличено или тенденциозно.
признавам си грешката.

# 25
  • Мнения: 799
... Бил бесен, че всички се сещаме да оправяме зъби преди празниците и така нататък. ...
Ми той зъболекаря като фризьора - посещаваме го не от необходимост, а за удоволствие и самочувствие  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 760
Мдаааа, широко му е около вратлето  Laughing
Ти се радвай, че не са го хванали бесните докато рови с машинка в устата ти  Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 1 890
Мдаааа, широко му е около вратлето  Laughing
Ти се радвай, че не са го хванали бесните докато рови с машинка в устата ти  Wink
  Мълчи, мълчи, имаше един психо филм, май "Зъболекарят" се казваше, не успях да го изгледам докрай... dont  newsm43

# 28
  • Мнения: 14 133
Добре, че си го сменила. Да не е едниственият.   Twisted EvilЖалко е, че част от лекарското съсловие гледат на паиента едниствена като средство за забогатяване и забрававят, че все пак хората отиват при тях със своите проблеми и имат нужда от необходимото внимание.

# 29
  • Мнения: 268
 Просто зъболекаря си загуби двама много сериозни пациенти и покрай тях още 5-6 приятели.
 колкото и да е добър, с това държание, няма да има много пациенти при него.
Но че е по-добре, че не ми е работил, както е бил бесен е вярно

Общи условия

Активация на акаунт