Запек до кръв!

  • 5 188
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 558
Чувала съм, че 1 лъжица зехтин сутрин на гладно върши много добра работа, но не ми се е налагало.  Peace

# 16
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
има едни нови хомеопатични свещички.изписват ги на родилки.попитай в някоя аптека ще се сетят.бяха нещо с д...но не си спомням точно как се казваха.дано ги намериш,защото са много ефикасни.а кръвта може да е от хемороиди.за тях има  крем,на който пак не се сещам името.имам желание,но май не ти помогнах много....

Eva/qu.Много са добри, но трябва да нямаш хемороиди, за да ги ползваш. А дали все пак нямаш и хемороиди, та е чак до кръв мъката? Ако имаш хемороиди, можеш да мажеш с Траумил С (хомеопатично е)

# 17
  • Мнения: X
Много киви - действа безотказно!  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 1 075
Туй с кръвта ми се струва като хемороиди.Защо не попиташ лекаря си, ако трябва да ти изпише някакви свещики?

 Peace Направо така си звучи. Хемороидите са най-отвратителното нещо на света.
 Свещичките в такива случаи са не просто вредни, ами направо ще ти съкратят живота, така че отиди на лекар.

# 19
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами... зеленият чай помага, а и е добър за бременност, сурово прясно мляко, киви (а и изобщо разнообразни плодове), сини сливи сушени, круши...

# 20
  • Мнения: 411
Благодаря ви за съветите  Hug Търсех узряло киви,но за съжаление намерих само твърдо такова,въпреки това и с него пробвах,но нищо.И 3 в 1,което по принцип ме разхлабваше преди,не помогна.Плодове ям постоянно,всякакви.Но тази сутрин като станах хапнах топла зеленчукова супичка без хляб и след това една круша.И до сега съм ходила два пъти по нужда и се чувствам много добре.Казвам го в случай да е от полза на някой.Още веднъж благодаря за съветите !

# 21
  • Мнения: 12
Аз малко късно се включвам, но аз лично пия чай на БИОПРОГРАМА със сена и майчин лист и мога да кажа, че има ефект. Иначе пия ленено масло(но не на капсули), което също е много полезно и има ефект, но трябва да се пие известно време преди да подейства. Полезно е също и за бебчето, когато си бременна.

Общи условия

Активация на акаунт