климатик и бебе

  • 1 454
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 174
Дъщеричката ми е родена в началото на тази година.Аз бях против да ползваме климатка, понеже сме в общо помещение с бебка, цяла зима бяхме на маслен радиатор - по-добрият вариант за мен.

# 16
  • Мнения: 3 621
Племенника ми е гледан вече година и три месеца на климати , и аз смятам да гледам моето бебе на климатик смятам че няма проблем и е много добър вариант и за лятото и за зимата

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
Хм, ако все пак решиш да го монтираш, гледай да го сложиш така, че да не може струята да е направо към който и да било в стаята. Ще се изкушиш да го използваш и лятото, няма начин.

# 18
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Според мен не е проблем да се гледа новородено на климатик.По горе момичетата са описали. PeaceМоето дете също го гледаме на климатик

# 19
  • Мнения: 83
ние сме с климатик от както се е родила малката-нямаме никакви проблеми,даже ще слагаме втори в детската стая-не се притеснявай,дори е по добрия вариант,единствено лятото не го пускаме,когато тя е в стаята Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 22 437
Ние също сме с климатик от както се е родила Калина, да не говорим, че се роди недоносена и аз имах един куп притеснения. Няма никакви проблеми до момента, надявам се да си остане така

# 21
  • Мнения: 3 376
А освен с овлажнител с какво друго може да се овлажнява въздуха...Моя син е с упопита хрема,незнам дали е от това,но все пак...

# 22
  • Мнения: 2 498
Аз лично не одобрявам  стаята на бебето да се отопля с климатик, но щом така сте го решили задължително трябва да си купите овлажнител за въздуха....

# 23
  • Мнения: 3 069
И ние ползвахме климатика през октомври, не е имало проблем.
Важно е филтрите да се почистват редовно.

# 24
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
имах същия проблем преди раждането на моето бебче и в крайна сметка сло/жихме инвенторен климатик ОСАКА, педито като дойде на посещение каза че няма проблем стига да се проветрява поне 2 пъти на ден за 10 минутки и да се почистват редовно филтрите. Съветвах се и с други докита и според тях също всичко е ОК.

# 25
  • Мнения: 1 477
Ние също се отопляваме на климатик.Чистим филтрите редовно.Бърша праха всеки ден.Проветрявам сутрин.За да не се изсушава въздуха слагам съд с вода.До сега не сме имали проблеми.

# 26
Благодаря искрено на всички. Да сте живи и здрави-вие и бебенцата ви!

# 27
  • Мнения: 1 883
Имаме два климатика. Няма никакъв проблем.Даже мислим да сложим и в детската стая. Беба не се е разболяла нито веднъж. А в жегите и беше екстра. Не мога да си представя да имам климатик и да я оставя лятото да се пържи на жегите и да не може да диша.

Общи условия

Активация на акаунт