От кога биберон с 2 дупки????

  • 16 796
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 403
Мерси за отговорите Simple Smile

шишенцата на авент ми събират праха от както беше на 3м. с първата биберона беше добре,но после ревеше при хранене. какво ли не променях,а то се оказа че е от самата биби. минах на камера и си отдъхнах.   така или иначе ще копуваш следващия номер,защ. бебчо расте. опитай,детето ще ти покаже.
Въпрос - какво е камера???? Нещо не разбрах какъв е бил е проблема на детето ти???
Мисля, че е марка бебешки консумативи newsm78

# 16
  • Мнения: 138
Бебо сам ще ти покаже, започва да се върти, да нервничи....
Но си мисля, че вече трябва да минете на 2 дупки .
Разбира се, първите 2-3 хранения са по-трудни, защото трябва да свикне, но после няма проблеми.
Ние вече сме с биберон с 3 дупки и сме си много добре.
А и на самите биберони си пише, както и в книжката с продуктите на Авент, където много добре е обяснено, кога , какво трябва.
Може поне да пробваш.... Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 663
зависи от детето, но с 2 дупки е от 3мес. до 5-6мес. така поне бе при дъщеря ми!

# 18
  • Мнения: 9 973
Аз сложих биберон с 2 дупки/ползвам шишетата на д-рБраун/,но малката много бързо се нахрани и когато я вдигнах повърна.На следващото ядене сложих стара с 1 дупка и всичко си беше наред. След няколко дена ще я пробвам пак. Mr. Green
ние сме така с най-малкия размер.120 мл. ги ядем за 4 минути Rolling Eyes

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ми Емма вече е на 3+ биба. До преди няколко дена бяхме на 1+, най-малкия е 0+, т.е. доста отдавна сме на по-голям размер. Аз разбирам кога да сменям, когато малката започне да се "ослушва" с яденето, т.е. изяде малко и започва да си играе или пък яде по 1/2час. Не се дави.

# 20
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз дадох на сина ми биберох с 2 дупки на Авент в началото на 4-тия месец.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 397
Купи един биберон и ако видиш, че се дави и пуска по много върни стария.
След време пак ще опиташ.

И аз мисля така  Peace , ние сме още на една дупка на чико, с другата която е за след 4м. се дави.

# 22
  • Мнения: 1 919
абе кат направи 1 месец и сложих биберона с 2 дупки....сега определено се храни по добре.....май е по лична преценка

# 23
  • Мнения: 403
Аз сложих биберон с 2 дупки/ползвам шишетата на д-рБраун/,но малката много бързо се нахрани и когато я вдигнах повърна.На следващото ядене сложих стара с 1 дупка и всичко си беше наред. След няколко дена ще я пробвам пак. Mr. Green
ние сме така с най-малкия размер.120 мл. ги ядем за 4 минути Rolling Eyes
Мале, вие ме шашнахте. #CrazyЖиво и здраво, то си знае.

Общи условия

Активация на акаунт