Режим на Пиер Дюкан - 52 част

  • 17 984
  • 644
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 640
Цвети, браво!  smile3501 Благодаря ти за пожеланията!  Hug
Дори, честити 4 месеца с Дюкан!   bouquet Страхотна почерпка си ни направила, ама как иначе, нали си наша видна дюканска кулинарка.  Hug
Мишле, остави греховните мисли за шоколада  Naughty и се концентрирай върху по-приятни мисли за бебеправене. И дано въздържанието от лекарства се окаже полезно този месец!  Praynig Hug Скорошно оздравяване!  Heart Eyes
Вещи, аз така си правя киселото мляко от доста време - с 1 ч.л. какао, подсладител и малко канела, но първо ги разреждам в малко вода и тогава добавям към млякото - като рецептата на Мишето, но без триците. Много бързо и вкусно десертче.  Hug
Ралче, от доста време си го мисля дали да ти го напиша, но вече ми се струва, че трябва, като най-приятелски съвет, породен само от най-добри чувства.  Heart Eyes Hug Струва ми се, че работата ти те тормози и не те удовлетворява, че и самото обкръжение ти въздейства зле. Мисля, че е време да помислиш за промяна.  Peace И Блеки те е посъветвала същото преди мен. Помисли си за това.  newsm51
Данида, Вани ник, Лаис, Здравето, Куини, честити намаления!  Hug Heart Eyes
Много прегръдки и целувки на всички!  lovekiss

# 16
  • Мнения: 1 314
Хайде и аз в новата тема!
Вещи, много е идейна първата страница!  PeaceБраво!  bouquet:Откъде ги намираш такива newsm78?
Кри, мерси за пожеланията! Още си се хремява, затрупала съм се със салфетки, във всеки джоб!
Сънче Hug
DramaQueen, и на мен ми е голям зор водата, обаче съм си поставила за цел да пия доста, наливам се насила, резултатът тези дни не закъсня, което още веднъж ме убеждава колко е важно да се пие повече. А сега като не ми е добре и ми е едно сухо в устата, без проблем ги правя към 2.5л на ден, което иначе ми е невъзможно!
Ставам да приготвям вечерята, водих Ивето на ортопед привечер и позакъсняхме с домашните дейности! Но все си хвърлям по едно тук! Laughing

# 17
  • Мнения: 3 202
Като гледам първата мацка и направо минавам на ударни  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 3 090
Бачи  Hug как си, нищо не каза за снощи Wink

# 19
  • Мнения: 1 314
Аз пък като погледна втората мацка... и минавам на ударни! Mr. Green

# 20
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте моми4ета
ето ме отново
деата и сън благодаря за разясненията и подкрепата
решено е ве4е от понеделник (надявам се до тогава и двамата да оздравеем) запо4вам и аз
само 4е ще наблегна малко пове4е на млякото (така или инъ4е съм на обезмаслено мляко от доста време на сам)
тъй като не мога да намеря книгата тук а докато ми я доставят от Бг имам няколко въпроса
в трета фаза мога да премина когато съм премахнала вси4ки излишни килца или трябва да го направя по рано и после пак да се върна към първите две фази
и смятате ли 4е е добре да ги редувам 7 към 7 първа и втора фаза
съжалявам за глупавите въпроси но не ми стана много ясно
имам и друг въпрос тук не мога да намеря трици има само сереали от трици мога ли да ги заместя или не е същтото и трябва да ги изклу4а от менуто си
за мен по принцип е много трудно да пазя диети заради сладкото (не мога без сладко мога да гладувам но не и без сладко) този хранителен режим ми допадна защото мога да си приготвям разни сладки вкуснотийки
мишле късмет и дано да се радваш след някой руг месец на ка4ени килца
рал4е не се ядосвай всеки има такива моменти, надявам се бързо да ти мине лошата серия
4естито на вси4ки минус4ета и лек и приятен ден
излизаме на дълга разходка 4е тук е 25 градуса и не е за седени в къщи

# 21
  • Мнения: 3 640
Анет, докато кърмиш никакви 1-ва и 2-ра фаза. Само олекотена 3-та.  Peace А овесените трици не могат да се заменят със зърнена закуска. На щандовете за диетични храни или в специализираните магазини със сигурност ще намериш.  yes

# 22
  • Мнения: 3 202
Кри! Филма беше хубав. Разходката беше студена и толкова Simple Smile)
А Мишлето??? Какво Wink Нещо съм пропуснала пак да прочета Simple Smile)

# 23
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
вредно за малкото ли е или за да не ми спре кърмата
ние сме по пирнцип и на дохранване, кърма имам много малко, но все пак нощем се кърмим
не ме обезсър4авайте
намерих си само трици от пшеница а от овес нещо подобно но не е то4но трици

# 24
  • Мнения: 3 640
Анет, за детето е вредно.  Peace Изчакай да спреш напълно да кърмиш и тогава прави ограничителните фази. Сега си направи олекотена 3-та. Няма да съжаляваш. Не бързай, има време, ще свалиш излишните килограми. Но здравето на детето ти е най-важно!   bouquet И пшенични трици може да ядеш, но подуват стомаха и затова не са за препоръчване. Докато намериш овесени, можеш и на тях да караш известно време.

# 25
  • Мнения: 294
Здравейте момичета!Много време ме нямаше.Голяма грешка.Вече имам нет в къщи.Да знаете че ми липсвахте!сПРЯХ ДЮКАН преди месец,но ефекта от режима е все още тук.Исктината е че от първи съм пак режимна.

# 26
  • Мнения: 3 640
Отчет:

Закуска - 1/2 кисело мляко "Култура" с 2 с.л. овесени трици.
9 часа - 1 безкофеиново капучино.
10 часа - 1 портокал.
11 часа - 1 черен чай.
Обяд - телешко със зелен фасул.
14 часа - 1 безкофеиново капучино.
Вечеря - телешко със зелен фасул.
Вода - 1,5 л.
Физическа активност - 1 час каланетика.

# 27
  • Мнения: 46
Здравейте мацки, да  се отчета днес съм -1 кг,което много ме радва.
Преди малко си изядох вечерята от 2 пилешки пържоли и сядам да ви изчета с удоволствие .Продължавам с ударния режим и за утре съм си направила заек на фурна,нали може да се яде през ударния?
Лека вечер и сладки сънища по късно Hug

# 28
  • Мнения: 123
Едно нещо много ме интересува - ако прекъсна за 5-6 дена ( по Коледа и Нова година) после от начало ли трябва да почвам  Sad Има ефект от всичко това и няма да е проблем да започна от начало, но все пак да попитам.... Иначе си признавам - Нова година без баница с късмети....няма да мога да устоя  Cry Или ако някой знае някакво Коледно-Новогодишно меню да казва от сега  Praynig

# 29
  • София
  • Мнения: 3 090
Савина, честито намаление!  smile3501 smile3525
Анет, абсолютно подкрепям Сън, слушай я и няма да сгрешиш!
Миричка Hug, чудехме се къде си? Защо така ни заряза?
Да се отчета и аз:
закуска - палачинка с айрян Култура, 2 кафета с мляко
11 ч. 1/2 кофичка кисело мляко
обяд - 100 гр. пуешка шунка, кафе
17 ч.-  1 печена ципура, 1 капучино
20 ч. 100 гр. телешка шунка, 1 чай Сание (яко съм запечена, чак ме боли дебелото черво)
25 мин.  newsm39
Утре ако пак съм + се връщам във втора фаза  Crossing Arms
Отивам да изкарвам кучето и после лягам, страшно ми се спи  newsm46
Ванити, аз лично по празниците ще съм 100% режимна, че тояно тогава се качват килограми. Ама мойта е лесна, аз съм в 3 фаза  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт