Режим на Пиер Дюкан - 52 част

  • 18 037
  • 644
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 544
Добро утро момичета, много сте ранобудни  Heart Eyes
Аз съм с 1кг по-лека, както се надявах. Wink
Отивам на работка сега.
На всички  Hug Hug Hug

# 586
  • Мнения: 279
Здравеите мили момичета  bouquet
Направих си едно мляко с нес и сядам да видя как сте:)
Днес съм по-добре и се връщам към заветите на Дюкан Joy
Усмихнат ден Grinning

# 587
  • Мнения: 200
Здравейте момичета,
благодаря за топлото посрещане  Hug!
Имам фини овесени ядки-имат ли нещо общо с овесените трици(ако не даите идея къде да си намеря)
И още едно въпросче-на ролцата от раци пише:състав-риба,пш.нишесте,захар и тн.........
Нещо май състава им не е по диетата а гледам че ги има в разрешените-та се чудя дали да ги ям?
Лек ден за сега!

# 588
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Добро утро,
аз се позагубих от вчера , но имах много работа следобяд , а вечерта гости , домашни  Crazy
Качила съм нови снимки на децата / кри  Heart Eyes / ,но ще ги пусна в новата темичка  Twisted Evil
Айде връщам се да чета  Hug

# 589
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте-  bouquet
Желая на всички прекрасен ден- Grinning Hug Hug Hug

# 590
  • Мнения: 359
Блеки изглеждаш прекалено добре Laughing
Кри имаме си шум на сърцето, но се надявам вече да е изчезнал. Та затова през 6 месеца ходим на контролен, леле като се сетя кво ме чака утре стомаха ме свива!
Браво на свалилите, добре дошли на новите!
Асти овесени ядки  не може, триците са обелките на овесените ядки, както ми обясниха!

# 591
  • Мнения: 456
Здравейте и от мен!
Най-накрая да пиша и аз. Чета нещо за варненска среща. Ще гледам да дойда на всяка цена, въпреки че мъжът ми точно тогава почива, но все няколко часа  мисля че ще изкара без мен.
От понеделник 03.12, за протокола, съм в трета фаза. В сряда и неделя са ми двете гала вечери, а в четвъртък съм на протеини. Останалите дни ПЗ + плодове на закуска, като включвам и друго месо и сиренето. Пилето ми поомръзна, а риба никога не съм обичала особено и съответо почти не ям.
Към мераклийките за бебе бройте и мен, но нещо не става работата и ще ходим на лекар Sad

# 592
  • Мнения: 365
Добро утро и от мен!
Рядко влизам ,тъй като съм много ангажирана и така ще е до края на декември, но на срещата ще дойда. нали остава уговорката за 16 декември?
Мише, успех на новата работа!

# 593
  • Мнения: 980
Добро утро !!!  Hug

Кри , сияя аз  Mr. Green...Пиер е виновен ..нали знаеш !!  hahaha

Асти, не не може ядки, нито фини, нито груби ! Само трици !  Peace

Пепери, Фени браво на вас  !!   bouquet

Фотка, плодовете само в трета фаза !  newsm78

Ралче, как е ??  Hug
Пупа, и аз задържам. Но ще мръдна скоро ..да се надяваме ..  Praynig

Маше, щом не се чувстваш добре на работа, се оглеждай за нещо друго. не елошо да се ходи по интервюта. Някъде те чака страхотен колектив и голямааа заплата!  Hug

На всички желая прекрасен ден!!!!  Hug Hug

# 594
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Hug
Честито на всички с намаления!   bouquet
Не знам какво ще кажете, но съм решила сутрин на гладно да изяждам по една ябълка  #Crazy . В къщи имам и започвам да хвърлям. А пък и ябълката е много полезна за прочистване на токсините и за регулиране на стомаха. Само да не ме  #2gunfire . Но кажете все пак какво мислите  Laughing .
Аз знам какво мислят, но никой не казва - много ясно е казано, че плодове може в трета фаза и то по 1 на ден. А всеки от нас какво ще яде - това е негово решение.
Даниа, доколкото знам срещата остава, но не знам къде ще е.
Асти, добре дошла!   bouquet
Феникс, браво за намалението!   bouquet

# 595
  • Мнения: 615
Добро утро мили дами. пожелавам пълен с положителни емоции и минуси ден.
Честито на свалилите, браво само така.
Блеки видях снимката - страхотна си, лъчезарна и симпатична. Hug

# 596
  • Мнения: 11 747
по въпроса за рулцата от раци - те са разрешени според режима на Дюкан, ама мене ми се струва, че се визират истински раци!! Тия рулца, дето се продават в пакетчета замразени за по 2-3лв (не помня цената) са си чисто нишесте и ароматизатори.Не трябва да се ядът!

# 597
  • София
  • Мнения: 807
Блеки, специално се върнах да те видя в предишни страници - на снимка!
  bouquet ами... ти си си направо... красива пеперуда! Превърнала си се!  Laughing
Наистина, много си готина bouquet
Много хубав ден на всички!  Hug

# 598
  • София
  • Мнения: 2 613
Блеки- поздравления и от мен, изглеждаш страхотно-  bouquet
Аз съм добре, другият месец ще отида на основен преглед и от тогава ще спирам и хапчетата, засега започнах да пия фолиева киселина, и смятам да си карам на режима и след като бебеправенето стане и същински факт, само че да бъде нещо като трета фаза, заради плодовете- Rolling Eyes
Мирахрис- дано всичко е наред, ще се моля за теб- Praynig

# 599
  • Мнения: 365
по въпроса за рулцата от раци - те са разрешени според режима на Дюкан, ама мене ми се струва, че се визират истински раци!! Тия рулца, дето се продават в пакетчета замразени за по 2-3лв (не помня цената) са си чисто нишесте и ароматизатори.Не трябва да се ядът!

Права си,че съствът им е подозрителен, но аз ги ям почти всеки ден и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт