Детските истерии

  • 1 409
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 479
3 години?!  Shocked Shocked Shocked
Къде да направя рекламацияяяя............................................... doh  Banghead  newsm45
И аз така,малкото копира от баткото и става истерии 2-на доза. smile3511

# 16
  • Мнения: 2 722
Влезли сте в "детския пубертет" - ще му мине като стане на 3 години Simple Smile. Пожелавам ти здрави нерви, пожелавам го и на себе си, че след година и ние ще сме там Simple Smile

Не минава, вервайте ми  Laughing, просто се трансформира.
На 3 започва кризата на тригодишните, която преминава в кризата на 4 годишните, и т. н.

Здрави нерви и спокойствие.
Ама като не са в истерия колко са сладки и какво удоволствие е да са около мен  Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 100
Определено не минава Sad Напротив става и по-зле поне при нас така стана.Сега като се роди бебка  карам каката да ми помага и така е горе долу поносимо. Като започнаха  истериите и аз опитах с пошляпване, но после се замислих на мен колко пъти ми е идвало да изпадна в истерия Rolling Eyes Въоръжи се с търпение.

# 18
  • Мнения: 581
Ох и аз искам рекламация, но...няма.Simple Smile Выпросыт е, че аз определено вярвам, че децата имат нужда от поставяне на ясни граници, но според мен на 1год и половина са все още много малки за твырди и ясни граници, а и не може кой знае колко много да им се обясни. Например Виктор разбира, когато му кажа НЕ, но много често си мисли и че си играя с него (особено когато се е разлудувал). От друга страна не може да им се дава да правят винаги всичко, защото после ще е много по-трудно да се научат че мама не е тяхна собственост и че те не са господарите в кыщата. Обаче на мен поне ми е трудно (а то е и от скоро) да разбера за мен самата как и докыде да се тегли чертата на такава ранна вызраст. Абсолютно сым против пошляпването и насилието под какывто и да било начин - не само физически, но и с обиден тон или думи. Интересно ми е дали има майки с повече опит, които са намерили начина да се справят някак си?

Общи условия

Активация на акаунт