Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
Лили, благодаря ти  bouquet
Записвам се с едно дете Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 978
Aйде и аз да се запиша с едно дете. Peace

# 17
  • Мнения: 3 034
записвам се с две деца, едното от които е бебе и със сигурност няма да участва в игрите, но не ми се ще да ги деля по партитата, че ми е по-сложно. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 958
Със сигурност ще дойда поне с едното дете. Ще гласувам, когато разбера окончателно дали голямото ще иска да дойде. Wink

# 19
  • Мнения: 463
Почти е сигурно, че ще дойда с едно дете. Ще гласувам в понеделник, когато е сигурно.

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз съм като миналата година - неясна Thinking Искам да се запиша и да платя, пък ако пътуваме, ще празнувате без нас Sad

# 21
  • Мнения: 3 861
Аз съм като миналата година - неясна Thinking Искам да се запиша и да платя, пък ако пътуваме, ще празнувате без нас Sad

ами да те пиша ли тогава? Thinking

# 22
  • Мнения: 4 371
Почти е сигурно, че ще дойда с едно дете. Ще гласувам в понеделник, когато е сигурно.
Нали разбра, че за бебетата има друго тържество Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 1 361
Записвам се и аз с 1 дете 2,6г. и едно в корема 0,N ... години Simple Smile
Ще преведа пари следващата седмица.

# 24
  • София
  • Мнения: 847
Здравейте, искам и аз да се запиша за купона на по-големите с едно дете. Как да се добавя в списъка (на кого да изпратя данни?). Ще преведа паричките!

# 25
  • Мнения: 3 861
Записвам се и аз с 1 дете 2,6г. и едно в корема 0,N ... години Simple Smile
Ще преведа пари следващата седмица.

За "Островът на съкровищата" ли?

# 26
  • Мнения: 3 861
Здравейте, искам и аз да се запиша за купона на по-големите с едно дете. Как да се добавя в списъка (на кого да изпратя данни?). Ще преведа паричките!

На мен  bowuu
Добавих те  Peace

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Тези, които са гласували за малките тук трябва ли да гласуват като се обединяват темите. Май ми се струва това гласуване само за големите  newsm78.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 262
Лилеееее, аз незнам как да ги запиша моите, освен с Лъчо при малките, а на другия ден с Мишо при големите, но понеже няма кой да ги гледа, да съм с двамата и на двете места и как ще стане, май трябва да помисля повече.... Финансово няма да мога и на двете места да платя и за двамата....Уфффффф!
Иначе засега искам да ги запиша, не прочетох кога трябва да платя обаче....

# 29
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз като гледам списъка, наборчета на Алекс са в по- голямата група  newsm78 . Според вас ще се справят с викторините , то вярно че въпросите едва ли ще са от " Стани Богат " , но ми се струват малки, знам ли  Thinking  Все още мисля, нека си стоим в списъка за " Острова" , защото натам клоня, а тази седмица ще ти пусна паричките  Лили и ще ти пиша на ЛС да знаеш. Peace

Общи условия

Активация на акаунт