Бебка ще става на 1 годинка, а още се кърми през нощта!

  • 1 165
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 572
Хм, tatyana_77, гледам на снимката твоята сладурка няма нищо против и бибка. При нас тя се отхвърли категорично в 6я месец - преди това заспиваше с нея без проблеми, след кърменето. И сега аз служа хем за похапване посред сън, хем за посукване!  newsm78

Iggiberry, май и аз като тебе се спасявам с кърменето, от рева, проблемът е, че така губя ценно време от 8 до 12ч. вечерта, през което може да се чете, да се поработва служебно и да се върши домакинска работа. Иначе и аз спя редом с човечето и даже не помня по колко точно пъти на нощ я кърмя. Тя си спи под мишницата ми, така й е най-кеф. Таткото се е примирил, че вече секс на спалнята не може да има  Thinking

Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 21:59 от шамЕнет

# 16
  • Мнения: 2 757
При твоето положение бих те посъветвала направо да отбиеш детето от раз. За мен толкова дълго кърмене е безсмислено, само се мъчи майката, а детето си доставя някакво удоволствие, което не му е нужно, прави го по навик и защото му се дава възможност. Разбирам да не създава проблеми на майката, но в твоя случай не е така. Аз големият ми син го отбих на 6 месеца. Но стана много постепенно и лесно защото той не беше пристрастен към циците ми. Сега обаче с близнаците имам голям проблем, особено с момиченцето, защото то яде само от цица. От шише ту прояде ту спре. Нямам против да ги кърмя често през деня, но непрестанното нощно кърмене се не издържа и напоследък много мисля как да го спра. Ще опитам просто да не им давам да сучат нощем да видим колко ще издържим. Но определено подозирам че опитът ми ще се провали. Все повече си мисля, че единственият  начин да спра нощното е кърмене е да спра кърменето изобщо. Забелязвам, че кърмени бебета най-вече си хапват нощно време честичко та затуй. Кърмя все още щото се родиха недоносени и малки и знам колко е важно за тях кърменето. А и щото не ми стигат сили за периода на отбиването. Но трябва да събера, да се помъчим няколко дни и нощи и да приключим, ако не искам да се мъча с неспане още неясно колко дълго ако трябва да ги чакам сами да се откажат.

# 17
  • на село
  • Мнения: 1 028
Хм, tatyana_77, гледам на снимката твоята сладурка няма нищо против и бибка. При нас тя се отхвърли категорично в 6я месец - преди това заспиваше с нея без проблеми, след кърменето. И сега аз служа хем за похапване посред сън, хем за посукване!  newsm78

[


А, бибата преди седмица прахосмукачката я глътна   Wink, само че ефект - нулев. ПРедполагам че в близките месеци подобрение няма да има, защото тръгвам на работа, а единственото време през което ще я кърмя ще е основно вечер, а не искам рязко да я отбивам. Ще решавам в движение - то се е видяло...

Общи условия

Активация на акаунт