ранен тест за бременност

  • 29 908
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
И са съм минала по пътя на новачките.Отначало се обиждах на момичетата, но после свикнах.И мен изяждаха с парцалите, тъй че авторката да не се сърди. Тези момичета са се знаят кои са, истината е че са много мили,някой вече са минали по този път-мушморочето, голди, кали и др.трепети, после положителен тест. Да са живи и здрави и да се радват на красиви, и нетолкова ревливи бебоци, като им дойде времето.  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 675
И нека чакащите две чертички не бъдат пренебрегнати,   bouquet от мен и скоро да се похвалят и те.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Това чат стая ли е? Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 3 675
извинявам се, искрено.Повече няма да се повтаря.Моля, Хера да ме извини.

# 19
  • Мнения: 340
Дианка, пази си нервичките. Какво толкова фатално ще се случи, ако разбереш чак след седмица-две, предполагам, ако си бременна. Дано не си правила тест Престо  Praynig

И още нещо, можеш да научиш много от теми на други момичета. Оставам с впечатление, че четеш само своите. А аз за себе си ще кажа, че най-много инфо съм получила от теми, в които само съм чела, без да пиша. Не подценявай форума. На мен даже много често ми дотъпява след като открия хубаво предъвкана тема, която ме е вълнувала и почва да ме е срам от моя си въпрос...

Успех  Hug

# 20
мен пък вече ме е срам да изкажа каквото и да е мнение..., съжалявам за мненията си и се извинявам....

# 21
  • Мнения: 1 792
четох четох и накрая.... ooooh!
ама верно се чудитепонякога какво да правите.
ама вместо да се сърдите и да се цупите се дръжте като големи хора бе.потърсете мако информация и след като попрочетете тогава питайте.ццццц.днес просто сте улучили Хера в добро настроение(Слави е слушкал) та не ви е заключила темата. Mr. Green
и Гитееее погледни ма булка колко пъти едно след друго си писала ooooh!ИМА ЕДИН БУТОН РЕДАКТИРАЙ СЪЗДАЙ СИ НАВИК ДА ГО ПОЛЗВАШ
А иначе- тестове всякви,оргаизми също.при всеки е различно.първия път теста ми показа 3 дена преди да ми закъснеее,а сега 5 дена слд закъснение.най сигурен е КРЪВНИЯ ТЕСТ там грешка няма,нооо най-рано в деня на датата
абе просто попрочетее малко преди да се излаате и да се включвате неподготвени. Whistling

# 22
  • Мнения: 2 309
Освен Търсачка на форума има и Гугъл...
Диана,пускаш еднотипни теми доста често
Гита,мнения ли трупаш!?Ти не се ли научи,че има опция Редактирам или на пук правиш!!!

# 23
еми май все пак този път е станало... 3 ти ден закъснение ми е и имам 2 положителни теста (с мнооооогоооооо бледи черти-но ги има)днес, и вчера един   bouquet  bouquet  bouquet утре ще тичам в шейново за кръвен и спирам да ви тормозя...

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 23:47 от diana_d

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Разгеле.... Mr. Green
Честито   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 792
иииии евала честито Hug

# 26
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Айдее честито   bouquet
Ех, колко хубаво да има много бременни  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 712
Честито   bouquet! Лека и безпроблемна...

# 28
  bouquet Chestito jelaia ti leka bremennost!  bouquet

# 29
  • Мнения: 41
ЧЕСТИТО-ЛЕКА И ПРЕКРАСНА БРЕМЕННОСТ    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт