КОЛЕДЕН БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КАРНАВАЛ-ВАРНА

  • 17 523
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 388
И аз се записвам - едно дете и един възрастен.

# 16
  • Мнения: 2 074
И нашето семейство ще дойде - 2+1

# 17
  • Мнения: 2 839
Аз се чудя дали да не поканя и бабите и дядовците.
Хем някой лев за благотворителност ще дадат, хем ще се радват на внуците си в костюми  Laughing

# 18
  • Мнения: 13 512
Ами целта е да се съберат колкото може повече хора,нали целта е да се съберат пари....затова и е наета зала "Конгресна" на ДКС.
Място  ще има достатъчно.

# 19
  • Мнения: 3 622
И мене ме пишете с детето  Peace
Някой ще ми каже ли нещо повече за този карнавал с костюми. Да приготвя на детето костюм с който да се облече ли?

# 20
  • Мнения: 13 512
И мене ме пишете с детето  Peace
Някой ще ми каже ли нещо повече за този карнавал с костюми. Да приготвя на детето костюм с който да се облече ли?
По-добре е децата да си дойдат облечени с карнавалните костюми. Ще дефилират на сцена Grinning

# 21
  • Мнения: 6 039
готов е плаката за карнавала
добре е да се разпространи по Детски градини и ясли, както и в началните училища
аз ще се погрижа и в търговски обекти, където имам достъп Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 768
включ и аз, две деца с една майка  Grinning

# 23
  • Мнения: 143
Много се радвам че,има продължение на минало годишния карнавал защото като за първи път беше доста добре направено Peaceдецата много се забавляваха и ние големите също пък и каузата си заслужава Peace
Записвам се за сега двама възрастни с едно "дзверче" Crazy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Миналата година имаше много костюм, много снимка - дайте фотоси, покажете как е изглеше мероприятието, събудете старите спомени, за да направим нови, още по-хубави. Кой си пази качени снимки от карнаваля миналогодишен?

# 25
  • Мнения: 6 039
                   

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Уау! Страхотен! Браво! Hug

# 27
  • Мнения: 705
Аз извадих вече шевната машина, започвам да кроя костюмите  Grinning

шт, излагаш се, 4е и децата Heart Eyes съвсем приятелски - май по-добре да вземеш нещо готово  Mr. Green

аз се записвам с 2+1

# 28
  • Мнения: 2 839
шт, излагаш се, 4е и децата Heart Eyes съвсем приятелски - май по-добре да вземеш нещо готово  Mr. Green

аз се записвам с 2+1
Ще видите вие каква съм масторка, само ми се подигравате. Дюс като купешки ще ги докарам.
Може даже и етикети да им сложа  Laughing

# 29
  • Мнения: 301
хайде Монда, казвай Пипо като какъв объл герой ще го правим... newsm78
Въпроса с бонбоните беше изчерпан.... Joy

Общи условия

Активация на акаунт