Получих 6 коледни картички

  • 2 252
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
Хмм възникват нЕкои въпроси, да.. А съобщава ли се в писмото, къде конкретно ще отидат набраните средства?

# 16
  • София
  • Мнения: 5 605
Този път на доверие ние платихме 3 комплекта. Картичките настина са хубави.

# 17
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Чета, чета и мнението ми почна да клони в друга посока...... newsm78

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
А какво има на картичките?

# 19
  • Мнения: 488
Има хубави рисунки, зимни, коледни. На мен много ми харесаха. Мислех да им преведа парите. Но забелязахте ли с дребния шрифт написаното, че с това се съгласявате да получавате материали от въпросната фирма?
При нас пристигнаха без име, адресирани бяха  "До живущия на улица....", и аз реших, че превеждайки парите, човек си пише трите имена и адреса, и вече след това не може да се измъкне, пращат всичко директно на него.

# 20
  • Мнения: 3 674
Днес получихме 6 коледни картички с пликове и още 6 малки,много красиви. Пише че са рисувани с уста от хора със заболявания, които не могат да използват крайниците си. В първия момент реших, че са някакви мошенници, поредните реклами....Пише, че ако искаме да преведеме на фондацията на тези хора 9.50лв....замислих се.   Аз смятам да изпратя парите. Картичките наистина са красиви, а и хората така и така са ми ги пратили, те не ме задължават в нищо. Вие как бихте постъпили?
И аз бих постъпила като теб...Ще преведа парите! Дори само заради труда който хората са си направили , да нарисуват картичките и да ги пратят.... Heart Eyes

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Никьде обаче не пише кьде ще отидат парите  Thinking и с каква цел ще се използват

# 22
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
И тук в Холандия ги получаваме, така че не са мошеници. Всяко подобно начинание не е за въздуха, има печалба, но отиват пари и за тези хора.

# 23
  • Мнения: 10 758
И аз ги получих.

# 24
  • Мнения: 13 512
И аз, 2 пъти!
Не знам къде отиват парите, не ми харесва начина, по който се прави кампанията ,няма да  им превеждам нищо.

# 25
  • Мнения: 143
Abe vie ludi li ste? Nali vutre pishe kude otivat parite? A i da ne otivat tam - nali vie ste poluchili niakakva stoka? Kato ne ia iskate ostavete ia otvun - moje niakoi drug da gi vzeme i da si plati!
Kartichkite naistina sa mnogo hubavi, horata imat nujda ot sredstva i nikogo ne zaduljavat osven tova- ostaveni sa pismata koito iska da vzeme i da plati.

# 26
  • Мнения: 10 758
Abe vie ludi li ste? Nali vutre pishe kude otivat parite? A i da ne otivat tam - nali vie ste poluchili niakakva stoka? Kato ne ia iskate ostavete ia otvun - moje niakoi drug da gi vzeme i da si plati!
Kartichkite naistina sa mnogo hubavi, horata imat nujda ot sredstva i nikogo ne zaduljavat osven tova- ostaveni sa pismata koito iska da vzeme i da plati.
чшшш, алоуууу, аре малко по-спокойно, а?


И в България се пише на БЪЛГАРСКИ!
Ако нямаш кирилица, имаш кредор.

# 27
  • Мнения: 5 370
Момичета, не се връзвайте на подобни неща. Аз не мога да го формулирам толкова точно като Лабрадора, но, вервайте ми, уловка има. И тя е точно в дребния шрифт. Работех преди време за немска фирма-която фалира-и те точно с подобни заигравки с двузначни думи и скрити general conditions си "ловяха" маймунките.
Пък ако толкова сте навити-вървете и проверете на място. Не че парите са много, но те на това разчитат-на размекнатите по Коледа сърца, на чувството ни за вина, че ние сме наред, а някой някъде си страда.
Аз по-скоро за тия пари ще купя няколко килограма плодове и ще ги дам на някой дом за изоставени деца.
Лично мнение.

# 28
  • Мнения: 3 971
И аз, 2 пъти!
Не знам къде отиват парите, не ми харесва начина, по който се прави кампанията ,няма да  им превеждам нищо.

А аз 3 пъти Rolling Eyes  И на мен не ми харесва начина!

# 29
  • Мнения: 3 674
Abe vie ludi li ste? Nali vutre pishe kude otivat parite? A i da ne otivat tam - nali vie ste poluchili niakakva stoka? Kato ne ia iskate ostavete ia otvun - moje niakoi drug da gi vzeme i da si plati!
Kartichkite naistina sa mnogo hubavi, horata imat nujda ot sredstva i nikogo ne zaduljavat osven tova- ostaveni sa pismata koito iska da vzeme i da plati.
чшшш, алоуууу, аре малко по-спокойно, а?


 Joy Joy Joy Споко я....много се вживява милата... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт