Трябва ли да се изреве, когато му се спи или има някакъв проблем?

  • 1 248
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 589
Моята дъщеря имаше същия период - добро настроение през деня, нормално хранене, коликите бяха отминали .. а вечер плачеше неутешимо поне по половин час преди да запси. Чела съм в Спок, че някои бебета са по-емоционални от други, с по-трудно адаптираща се нервна система и вечер не могат да се справят с емоциите от деня
Ако всичко останало е наред и детето изглежда и се храни добре, няма причина да се притесняваш. А и ще отмине с времето

# 16
  • Мнения: 27 524
Сори за оффа, но би ли си поразчистила кутията, че няма как да ти изпратя писмото  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 553
имам една приятелка, може да се каже че има опит- третото й дете е вече на 3-4
та тя казваше за средното, което ги правеше тези номера че просто не знае как да се отпусне и да заспи. и ако е дори малко превъзбудено... когато й е време да спи това става същински проблем. Дори не се сещат да си затворят очичките за да заспят и умората става непоносима, и тогава настава рев до пълно изтощение...
тя му беше намерила цаката да го гали по челцето от нослето нагоре на тъмно, за да го накара да стои със затворени очи.
Пробвай  Hug Hug Hug


# 18
  • Мнения: 262
ами ние и сега сме така. Twisted Evilот както се е родила сигурно има 5-6 заспивания без реване. а пък за спането на обед не ми се говори. на 6м. на няколко пъти ми бодува от 12 до 21ч. само ако знаех къде са й батериите та да ги изключвам понякога newsm78  та значи при нас,ако малката започне да мрънка и да се гуши по-често значи й се спи. и като отидем да се приспиваме и я гушна на леглото....ми писват ушенцата от реване и то с пълно гърло.  bouquet когато вечер стаята се осветява от уличната лампа заспива по-бързо,от колкото на нощна. а ако и се приспи случайно на обед пускам щорите. пробвай!!

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 00:02 от PINOKIO

Общи условия

Активация на акаунт