КОЛЕДЕН КУПОН в София - преброяване и уточняване!

  • 16 109
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Почти двама ще дойдем. С куфар е трудно да се каже какво ще бъде от сега. Peace

# 46
  • Мнения: 872
Гласувах с първа опция.

# 47
  • Мнения: 5 370
Опция 3, засега, надявам се да успея, но не знам кога и къде ще е коледното парти на мъжа ми.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 076
Там съм!
Беше прекрасно предния път, а сега ще бъде още по-хубаво, сигурна съм!
Ще дойда сама, всички багажи - вкъщи! Да се гледат по мъжки  Laughing А аз ще поразкърша телеса на дансинга и ще напивам съфорумките с текила!

# 49
  • София
  • Мнения: 593
Почти със сигурност ще дойда сама.

Кой ще ми прави компания?
И аз така тъй начи ще си правим компания Crazy
Като се замисля туй е среща на форума никой няма да е сам всички ще сме заедно Peace

# 50
  • Мнения: 23 087
Почти сигурно ще дойда сама. Peace

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 4 592
Почти със сигурност!

А ако нищо не измисля за костун - какво? Ще ме пуснат ли?
Или ще мине да се маскирам на недоразбрала newsm78

# 52
  • Мнения: 4 978
Почти със сигурност ще дойда сама.

Кой ще ми прави компания?

Това сериозно ли?
Или моята компания няма да ти е достатъчна?  Wink

# 53
  • Мнения: 27 524
Предлагам всички, които накрая се пишат , че идват да купят по някакво дребно подаръче изненада. Там на място всички табелки с имената да имат "дублаж" на сгънати листчета и да теглим чоп-
например- аз съм купила (или направила-кой каквото реши-може и вафла или каквото всеки измисли) нещо за подарък.
Отивам -тегля "късметче"-пада ми се (например) Дуци- отивам и и го подарявам Simple Smile

Идеята е много хубава, аз съм ЗА, само ако Борко се навие за двойните листчета    Grinning Hug
Ние като сме двама, ще вземем две подаръчета  Simple Smile

# 54
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Почти със сигурност ще дойда сама.

Кой ще ми прави компания?

Това сериозно ли?
Или моята компания няма да ти е достатъчна?  Wink

Да знаеш Cruela D'Evil , че този път няма измъкване - щеш не щеш идваш, аз вече гласувах и за теб! Mr. Green А щом и Моли Уизли идва значи съвсем, а и така ставаме 2 да и правим компания!  Grinning

# 55
  • Мнения: 7 474
Идеята е много хубава, аз съм ЗА, само ако Борко се навие за двойните листчета   

Борко няма да идва  Wink

# 56
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Предлагам всички, които накрая се пишат , че идват да купят по някакво дребно подаръче изненада. Там на място всички табелки с имената да имат "дублаж" на сгънати листчета и да теглим чоп-
например- аз съм купила (или направила-кой каквото реши-може и вафла или каквото всеки измисли) нещо за подарък.
Отивам -тегля "късметче"-пада ми се (например) Дуци- отивам и и го подарявам Simple Smile

Идеята е много хубава, аз съм ЗА, само ако Борко се навие за двойните листчета    Grinning Hug
Ние като сме двама, ще вземем две подаръчета  Simple Smile

Аз си предлагам услугите за направата на листчета, късметчета и каквото се сетите още. Само списък ще ми трябва.

# 57
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Аз със сигурност - да съм жива  Mr. Green, а за половинката не знам.

# 58
  • Мнения: 10 758
Аз със сигурност - да съм жива  Mr. Green, а за половинката не знам.
Предлагам, него барабар с моя, да ги удушим и да ходим на купона Whistling

# 59
  • Мнения: 1 072
Кажете малко повече за това "Кривото". Моля. Подходящо ли е за благопристойни девици като мен и дами като дъщеря ми?

Общи условия

Активация на акаунт