"Второкласници"2

  • 24 559
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 030
Verdad, не я подозирай НИКОГА открито, много е гадно за детето. Казвам го, защото за всяка нередност вкъщи аз съм първият заподозрян.  Sick
Аз неволно преди две седмици се усъмних в нея.
Прибира се от училище и ми казва,че намерила два лева.
Аз съответно я попитах да не би да ги е взела. Embarassed
Такава глупост не бях правила,за което страшно много съжалих.  Mr. Green
Понякога и да не искаш ти стават съмнителни нещата.
Това недоверие трудно се променя.
Честит празник на всички малки и големи ,с името Николай!
Живи и здрави!Нека не забравяме и нашите банкери, също имат повод да празнуват!

# 46
  • Мнения: 24 467
Николинки и Николайчовци /и всички от сорта/- честит празник!
И да почерпите!

# 47
  • Мнения: 1 163
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!!!  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 492
Честито и от мен на празнуващите.

Момичета, предполагам не всички, но тези, които познават мренка, сега е вайлет, нека да я поздравят тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=247138.0

# 49
  • Мнения: 24 467
Не я познавам, но това не ми пречи да я поздравя!  bouquet

# 50
  • гр.София
  • Мнения: 4 166
Честит Никулден на всички празнуващи!!

 Невероятно,но от вчера и Петър няма бележник.Изчезнал е.Само че аз директно го попитах,нарочно ли го е затрил. Твърди,че не.
Снощи погледнах под дивана в кухнята,понеже малката завира там какво ли не,търсех бележника,и открих листове от цяла тетрадка,намачкани и набутани,на които Петър е писал многократно-" Няма да преча в час по руски" Shocked  Оказа се,че са от същия ден,сдърпали се с момичето отпред,класната тръгнала да ги води при Дир-ката ( според мен,за да ги сплаши само,знаела е,че нея я няма).
 Та оттам се усъмних,че може да има нещо в бележника.
 Освен всичко,понякога Пепи ми носи чужди острилки,химикалки-намерил ги.  Засега минаваме само с разговори на семеен съвет.

# 51
  • София
  • Мнения: 62 595
Моите си мислят вече за ваканцията и нещо го удрят на уволнение. (което донякъде ме изнервя и ми е трудно да си мълча). А сега се започва с концерти и разни други мероприятия и се надявам там да мине добре. Като че ли домашните са малко по-малко в сравнение с началото на годината. Изглежда, че и учителите малко са се успокоили.
И аз вече искам ваканцияяяяяя! smile3514

# 52
  • Мнения: 1 492
Не я познавам, но това не ми пречи да я поздравя!  bouquet
Разбира се, че не пречи Simple Smile просто тя пишеше активно, докато децата ни бяха първолаци и не всички я помнят.

# 53
  • Мнения: 1 030
Не я познавам, но това не ми пречи да я поздравя!  bouquet
Разбира се, че не пречи Simple Smile просто тя пишеше активно, докато децата ни бяха първолаци и не всички я помнят.
Как,да не я помня винаги се сещам за топлия прием от нейна страна.
А ,защо не влиза при нас сега?Сори, за въпроса но ми е странно.

# 54
  • Мнения: 24 467
Аз се включих във форума втория срок на първи клас и за това не си я спомням вероятно.

# 55
  • Мнения: 1 492
Отвори си детски център в Сливен и няма време за нас. Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 1 030
Отвори си детски център в Сливен и няма време за нас. Crossing Arms

Аха,ще го имам в предвид,ако имам път на там! Peace

# 57
  • Майничка
  • Мнения: 12 628
Честито на всички празнуващи, големи и малки!

Хич не ми се нрави тази втора смяна! Не стига, че сутрин едвам изритвам момата от леглото в 8, ами едва сколасва да си научи.
Добре че декември и февруари са по-къси, а през април е великденската ваканция.

# 58
  • Мнения: 1 671
Здравейте и от мен по късни доби Simple Smile

Честито на именниците.

Искам да си похваля гарджето - има десет шестици  и една петица - на писмен преразказ по БЕЛ.
В началото мислех, че учителката го толерира, но когато донесе отличен по английски и по домашен бит,
реших, че все пак са заслужени.  Crazy

Естествено, имаме и първата забележка за дисциплина в час, пак по английски. Деня, в който я получи,
го мъмрих умерено. Опасявах се да не му внуша някакъв стрес или чувство за вина и да не почне да крие от мен.
Още на другия ден е корегирал поведението си и получи шестицата по английски. Крилца му поникнаха!

Сега е болен от ангина. От сряда не е на училище.
Утре и през уикенда ще наваксваме с пропуснатия материал и ще напишем всички домашни, които са давани за тези дни.

# 59
  • Мнения: 258
     Здравейте,момичета!Отдавна не съм влизала тук и реших да драсна някой ред.Моят второклосник е на математическо състезание утре.Аз не смятам,че е много добър математик,даже бих казала,че е доста по-добър по литература и български език,но госпожата го навила и утре ще ходим.Нека да свиква с атмосферата на олимпиадите.Миналата година беше на Великденско математическо състезание.Реши около 40% от задачите,а неговия приятел преписал от отличничката на класа всички задачи и подели с нея първа награда.Моят син беше много тъжен и може би за първи път се сблъска с несправедливостта в живота.Беше поощрен обаче от мен и му купих някаква много желана от него игра.Така че не отиваме утре за победа на всяка цена!
   Малко ми е разсеян иначе,ама то и аз съм си такава.Също си губи вече веднъж бележника,госпожата му го намери.Беше силно притеснен дали,ако се наложи да правим нов ще му нанесат оценките,иначе много изоставал от другите.
   Единсвеният ми проблем с него е нездравословното му хранене или по често липсата на каквото и да било такова.Яде половината на това,което изяжда 1 годишната му сестра.
  Стана много дълъг поста ми.Обещавам да пиша по-честичко!Доскоро!

Общи условия

Активация на акаунт