има ли и други дечица с повече зъбки?

  • 1 051
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47
ние сме на 10 месеца и преди 1 седмица изби първото а на каката като на твоето по няколко наведнъж

# 16
  • София
  • Мнения: 10 330
Кая е на година и един месец. От девет-десет месечна (не помня точно) е с осем зъба в устата и от тогава се опитват да "поникнат" още, ама нещо се запецнаха... Mr. Green. Всеки момент очакваме от два до четири нови зъба.

# 17
  • Мнения: 469
Не мисля че има някакво значение кой,кога,колко зъба е изкарал.
Няма смисъл от излишни сравнения.

# 18
  • София
  • Мнения: 508
На моя син първия зъб му изби точно деня преди рожденния му ден  Laughing но за сметка на това сега на 1г.7м. има 12 зъба + 3 връхчета на трите кучешки  Grinning И така и не разбрах точно кога са се показали  Grinning

# 19
  • Мнения: 447
 Вики е на 1 и 5 месеца и има 16 зъбчета,винаги вади по 3-4 на веднъж  Wink

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
На синът ми първите два зъба избиха на 4 пълни месеца, до година и половина ги беше изкарал всичките.При всяко дете е различно Peace

# 21
  • Мнения: 2 312
Ние на 2 годинки имаме 12 зъба,вчера видях ,че е набол 13-ят.Мисля,че до 3 г.децата би трябвало да са изкарали  20 зъба newsm78

# 22
  • Мнения: 163
И ние имаме 12,а сме само на годинка, но при нас тръгнаха на 3 месеца!

# 23
  • Мнения: 1 174
Karelia79,децата ми утре стават на годинка и три месеца ,синът ми има 16 зъба от преди да навърши годинката,а на дъщеря ми са 12 Mr. GreenТака,че споко има и по-озъбени от вас Mr. GreenПри всички деца е индивидуално,както са ти казали много мами Peace

# 24
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 На синът ми му изби първото зъбче на 1г и 6дни, сега е на 1г 4м и половина и има 5 зъбчета! baby_neutral
При всеки е различно Peace

# 25
  • Мнения: 437
Всяко дете е различно. При нас беше така. Растяха й по 2-3 зъба наведнъж. В момента е с 16 зъба. Остават ни още 4-ри, но за тях признаци няма до момента. Мисля, че няма за какво да се притесняваш. Simple Smile

# 26
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Споко.Моят син на 6 -7 месеца(ако не се лъжа)изкара два зъба за два дни, и още преди да порастнат те, други два се подадоха ... и така до към  годинка ги беше наредил към 12(не съм сигурна точно).Сега в момента има 20 зъба

Общи условия

Активация на акаунт