Какво мислите за коледните партита, фирмените?

  • 2 647
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 897
Aз съм за фирмените партита.Сплотяват колектива и са повод да се изгладят противоречията между работници и работодатели. Освежават работната атмосфера за известно време напред.

# 16
  • Мнения: 2 491
Охх, сега се връщам от едно такова...Много хубаво, обаче обедното ядене и пиене и то в огромни количества ми иват в повече...
Иначе е весело и забавно и винаги има всичко и е перфектно като количество и качество, всички от екипът са купонджии и става много весело Peace
Докрая на декември ми предстоят още около 5  служебни такива-отиде ми диетатааа... Rolling Eyes

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Миналата година стана много як купон, изкефих се максимално. Бяхме в Дай-Дай. Но тази година нещо не съм много ентусиазирана да ходя.

# 18
  • Мнения: 516
Досадни!

# 19
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Струва си да ги има. Малко или много хората се отпускат, ако в началото се бъбри само за работа, то малко по-късно рамката се разчупва.
Дали партито ще е успешно или не, зависи от ръководството най-вече.
Всичко е от значение - ден и място на събитието, дрес код, кой къде сяда/ще сяда...
Аз съм "за" винаги - важното е повече поводи за празненства да има!

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 22:36 от Pipince

# 20
  • Мнения: 25 647
Фирмените партита са измислица на бракоразводните адвокати.  Mr. Green

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Зависи от организаторите. Но и колкото повече са хората, толкова повече вкусове трябва да се задоволяват. Примерно, аз не обичам ширналите се трапези, знойните ориенталки или безкрайно еднаквите дъкгокраки танцьорки. Но има хора това търсят. Иначе повод да видиш наживо някои колеги, с които обикновено само си говорите по телефона Simple Smile

# 22
  • Мнения: 47
1.Чудесен начин да се изложиш пред колегите си, съответно те "берат"срама пред теб
2.Пълна скука, не стига че си цялата седмица с тях, сега и цяла вечер ще си изгубиш в поредните безсмислени разговори

# 23
  • София
  • Мнения: 13
И аз съм на мнение, че фирмените партита са полезни, приятни, когато колектива е забавен и сплотен. Това е начин хората да се опознаят и сближат извън работна обстановка. Досега почти винаги съм изкарвала страхотно. Но и колегите ми са били купонджии.

# 24
  • Мнения: 192
Ами "таковал" съм го колектива, с извинение.
Още от детско комсомолско пионерските си години ги мразя тия мероприятия.
А тука като се сетя какво лигавене какво увъртане около шефовете само и само да се подмажат.

А още по странни са ми колеги които също ги мразят, ама ходят щото шефа щял да си помисли лоши работи за тях като не идели...

# 25
  • Мнения: 3 423
Чудесен повод са да гътнеш колегата,
комуто така и така отдавна си набрала.

# 26
  • Мнения: 148
За купонджиите коледните, пък и всякакъв род партита са си забавление, и едно приятно изживяване, но организаторите си навличат само ядове /ако организацията е възложена на някой от фирмата/.Все има недоволни.И не стига,че си се трепал да им мислиш купона, да бягаш насам-натам и да се шашкаш до края на вечерта кое как ще се получи, най-накрая ти вдигат нервите и ти развалят настроението.

# 27
  • Мнения: 9 865
Винаги се забавлявам. Организирала съм, но това не ми е скапвало вечерта, напротив, когато виждам, че всичко е ОК и всички къркат и денсят ми става още по-хубаво, а това, че готвача бил еднорък или сервитьорката - флегма, на никого не прави впечатление, стига да има хубав алкохол и то безплатен!

# 28
  • Мнения: 5 370
Оооо, присъствала съм на много яки купони, на мноооого хубави места, дето иначе едва ли бих отишла сама. Тазгодишния служебен купон, моят, де, беше мноого як, но за жалост, в работно време, сряда вечер, ех....ми на другия ден направо ти иде отвътре на клиентите да им изхълцукаш "ти мене'важааш ли мааааа". Crazy

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Оооо, присъствала съм на много яки купони, на мноооого хубави места, дето иначе едва ли бих отишла сама. Тазгодишния служебен купон, моят, де, беше мноого як, но за жалост, в работно време, сряда вечер, ех....ми на другия ден направо ти иде отвътре на клиентите да им изхълцукаш "ти мене'важааш ли мааааа". Crazy
Баш тъй е. Нашето коледно парти беше в петък, а събота сутринта- на работа Tired Купона беше супер, но вчера посрещахме клиентите с кървясали очи и дрезгав глас Crazy

Общи условия

Активация на акаунт