COBOS геймърки

  • 35 988
  • 1 107
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 2 401
Ох, какво изпуснах пак? Ноти какво пишеше в линка? Явно нещо интересно, щом е изтъркано толкова бързо..дай на наш'то място ако искаш.

# 1 081
  • Мнения: 592
 newsm62 Мизи, Тати явно бая му пуши главата и се е изплашил от новата вълна - за да не ме изтрие от историята ще Ви пиша на тайното място. Айде там! Тати - не бой се, куче което лае, не хапе. Не си минал такива битки и затова се стряскаш - ще дойде време и ще подминаваш такива писания с насмешка. Явно живота не те е подмятал. Ще се очукаш!

# 1 082
  • Мнения: 2 401
Абе не бих искала да съм на негово място..

# 1 083
Момиче, най-после някой да ме разбере, щото от ИПто не схванаха проблема ми. Но аз нямам инсталиран никакъв друг сертификат, незнайно защо преди около 2 седмици почна да ги прави тези номера. Първо си мислех, че е заради тези нови договори, които трябвало да се подписват, но в мойто ИП не искат нови договори и не било от това.
Ще може ли да попиташ мъжа си за повече подробности как да го оправя?   bouquet

# 1 084
Оправих си проблема  Grinning, всъщност било много тъпо - променила съм случайно някаква опцийка в кобоса.

# 1 085
  • Мнения: 2 401
Опааа и в следващия Капитал се очертават "сензационни новини" около бг-мама.

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 14:41 от минзухар

# 1 086
  • София
  • Мнения: 4 412
Още ли повече сензации, аз викам да пишем, че заплатите ще станат по 2000 лв, може хубаво да се случи. Нежду дрегото кой е закона, които регулира информацията?

# 1 087
  • Мнения: 2 401
Постъпи предложение - явка, с разпивка. Поне на по биричка, за да развържем езиците..
Имам и друго предложение за по-нататък - препиване с преспиване.  Някъде в гората, да няма много свидетели.. Разбира се - с домочадието.  Какво ще кажете?

# 1 088
  • Мнения: 274
Мизи, мен ме брой по дифолт на всякъде. Да доведа ли пички? Оп пардон....нямаше нужда. Сори Simple Smile

# 1 089
  • Шумен
  • Мнения: 555
И аз съм ЗА в гората.   Wink

# 1 090
  • Мнения: 2 401
Мизи, мен ме брой по дифолт на всякъде. Да доведа ли пички? Оп пардон....нямаше нужда. Сори Simple Smile



Продължавай да ги чешеш, Сели, явно не си ги начесал качествено   smile3532

# 1 091
  • Мнения: 1 320
Тополче, питах, но още не ми е обяснил Simple Smile. Все пак ще се обуча и ще го напиша после, ако на още някой му възникне като проблем да си го знае. Simple Smile

На следващите сбирки ще дойда и аз, пък ако трябва и с домочадието. Ние сега и двамата в къщи сме безделници, така че няма проблеми за по всяко време Simple Smile.

# 1 092
  • София
  • Мнения: 4 412
И аз съм за

# 1 093
Момиче, всъщност не било от кобоса, а от настройките на модзилата - от Инструменти--Настройки--Шифроване--Автоматично избиране на сертификат. Незнайно как съм го променила да ме пита всеки път.
А за срещата, аз ще идвам в Сф в началото на юни и ако е тогава ме бройте, а иначе - приятно изкарване на вас Simple Smile

# 1 094
  • Мнения: 592
Аз съм за - само да не е в сряда на обяд да речем - т.е. някоя събота да е, по е удобно за всички. Предложения давайте на тайното място, че ченгетата сега работят да си дигнат заплатите и ако разберат - току виж ни устроили среща на всички ни на Развигор, че може би се събираме да срутваме борсата пак ....  Wink Лека!

Общи условия

Активация на акаунт