COBOS геймърки

  • 35 991
  • 1 107
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 320
За Неохим, ако не си видяла, де :
http://www.investor.bg/?cat=5&id=56534

Аз не се съобразявам с мнението на никой конкретен потребител в инвестора, а с общо преоблававащите такива. Не знам дали го обясних правилно, но само мненията не ми стигат, събирам и други новини и данни.

# 31
Момиче, благодаря за напомнянето за Неохим. Тук смятам, че важен е годишният отчет, затова тези нива ми се виждат добри за влизане в момента. Аз също събирам други данни и новини, доколкото мога, но колкото повече информация, толкова по-добре, а и друго си е да намериш подкрепа за решението си. Много успехи на всички.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 412
Смених си ника от tigonew станах TanyaMG. ....new от стария ми ник е вече голямо дете и все се канех да отразя порастването.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 398
Селинджър, чувствата ни са почти взаимни.
За оргата- преди корекцията бях чела един анализ на анализатор от ИП( не си спомням вече на кой беше), който предвиждаше цената да стане 1200 до нова година. Е, не позна. Иначе не е лоша акцийката. Според мен сега(след корекцията) са много компаниите , в които си заслужава да влезеш. Въпросът е да се отсеят най- печелившите- трудна работа.
От инвестора имам няколко любимци.  Ще спомена поне един - Хосе.
Императорът имаше една култова реплика-" Никога не е време да продадеш  секси акция".
Таня, здравей отново.  Hug

# 34
хайде и аз да се маркирам Simple Smile
тази седмица изказвам благодарности на Пощенска банка, че ме накараха да стана фенка на EUBG и се включих доста подобаващо на 6,30.
Отчетите са повече от добри, което е една много добра новина, но според мен поне до 13-14.12. ще сме в рейндж най-вече заради ЗХБ, които на всичкото отгоре увеличиха и броя на предложените акции.
Разочарование на седмицата беше ИПО-то на ЕНЕ.
Селинджър споре мен е = Bobi75 Rolling Eyes

# 35
  • Шумен
  • Мнения: 555
И нашето семейство изказва балгодарности на гръцките банки за промоциите на EUBG и CHIM. Ние се включихме скромно и сега малко се ядосваме че на CHIM не купихме и на 14.30 освен на 14.63. Там вероятно се готви нещо, но май след ЧНГ ще стане ясно.
И на ХИМКО вероятно ще има "изненади". Едва ли е случайно че някой пусна прясна "новина" отпреди 5 месеца и доста ИП-та си понапазаруваха от примоцията. Ние се "излъгахме" пък времето ще покаже дали совите са това което са.

# 36
  • Мнения: 2 401
Ivailata, честити да са ти ЕУБГ, защо отчиташ като разочарование Енемоната?
Селинджър  не в Боби75, мисля си аз. Имам некои подозрения за един отговорен другар с мустаки..имащ прилика с предишния му аватар (който между другото някак си по- му отиваше).  А  ти кога ще се регистрираш между другото?.

# 37
  • Мнения: 2 401
Честит нов ник на тигоню, нещо не ми се удава да го променя в първия пост...хмм

# 38
  • София
  • Мнения: 4 412
минзухар, можеш да редактираш пост само в рамките на 24 часа, но не е проблем за ника. Hug

Аз сутринта влязох в темата Оргахим и видях B.Graham, не ми се стори да е нашия приятел. B.Graham се интересува от волейбол, не съм забелязала чисто спортни интереси в селинджър, може би само новия му аватар Wink Също не мисля и че е Боби75 /който пусна темата за нас/. Аз не съм и любопитна особено за другата самоличност на селинджър. Напоследък форума на инвестора ми прилича на 12 клас в преобладаващо мъжки техникум.

# 39
Ivailata, честити да са ти ЕУБГ, защо отчиташ като разочарование Енемоната?
Селинджър  не в Боби75, мисля си аз. Имам некои подозрения за един отговорен другар с мустаки..имащ прилика с предишния му аватар (който между другото някак си по- му отиваше).  А  ти кога ще се регистрираш между другото?.


Готово Simple Smile))
ЕНЕМОНА - защото отново за нас трохите

# 40
  • Мнения: 274
добър вечер Simple Smile

пиша ви набързо в паузата на милан-ювентус Simple Smile

правилно мислите - не съм нито Бенджамин, нито Боби75. Първия не го познавам лично, някой се беше заблудил и ме помоли да му предам поздрави. Втория ми е приятел от сбирките на инвесторския форм.
Едва ли е от голямо значение с кой ник пиша в инвестора....всъщност напоследък не пиша...а преди съм писал с няколко ника. Не съм от "звездите" там...така че ще Ви разочаровам за съжаление ((((((( Но не това е най-важно нали....

Ще коментирам повечето споменати имена от инвестора, но не сега,че второто полувреме почна.....

ПС - Селинджър се интересува от спорт до степен която дори дразни съпругата му (това за таня)  и спортува от детската градина, но напоследък нещо го мързи .....

ППС - Мизи, никога не съм имал мустаци въпреки че съм луд фен на милко калайджиев Simple Smile

ПППС - предполагам никой не е приел сериозно предишния ми аватар. естествено че не съм аз на снимката ((((((((

# 41
но на този новия си 100% ти нали?
след като от детската градина тренираш - ти би трябвало да си Wink

# 42
  • Мнения: 369
Аз не съм Кобос геймърка, но предполагам, че е някаква търговия с акции и ме заинтригувахте. Не може ли в началния постинг да сложите разни линкове, кратки обяснения и полезна литература за начинаещите? Или темата е само за обиграните дами и господа и не ви трябват новаци?  Sunglasses

# 43
  • Мнения: 2 401
Прочела си ми мислите направо. Точно това  си мислех тези дни. Мислех да направим една библио/видеотека с подходящи литература и филми.  Само се чудех как да го направим така, че да бъде на видно място, на първа стр. Предвид това, че не може да се редактира след 24 ч. както каза Таня, обаче ще трябва да се измисли нещо друго.  Вече правя списък на нещата, които имам, всички ще добавяме по-нататък.
И разбира се, се радваме на нови членки  Wink (не казвам членове, защото не звучи естетично някак си Wink)

# 44
  • София
  • Мнения: 4 412
Привет и от мен в началото на седмицата Hug

И аз си мислех за подобни линкове. Може първо тук да ги пишем и в следващата тема ще ги обобщим. Аз лично имам неголям източник на информация:

http://www.bse-sofia.bg
www.investor.bg . В инвестор има специално за обучение http://obuchenie.investor.bg/
http://www.dnevnik.bg/

Много обичам да чета икономическите новини в в. "Пари" и "Капитал". Конкретно за борсата съм чела само 1 книга, препоръчана ми от минзухар. Но съм чела много в областта на маркетинг. Имам и една книга за бизнеси, подходящи за жени и там борсата е спомената достойно. И в тази връзка Мис Лутър, добре си дошла  Hug

Искам да ви питам как разбирате тази новина „На заседаниeто си от 30 Ноември 2007 г. КФН одобри проспекта за вторично публично предлагане на акции на Зърнени Храни България ЕАД. Около 66% от капитала е собственост на групата на Химимпорт АД [CHIM]....” Аз се чудя, дали няма да се забави растежа на основната акция CHIM . Напоследък попадам и на други холдинги, които искат да пускат самостоятелно дружествата си и вие какви очаквания имате от такива новини.

Общи условия

Активация на акаунт