МОЛ ВАРНА

  • 45 789
  • 687
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 7 605
Ех добре 4е е Малена да удари едно рамо  Flutter

Аz zалагам на 31.юни.

# 646
  • Мнения: 11 747
а аз на Върба в сряда

# 647
  • Мнения: 2 839
3ти Март.

# 648
  • Мнения: 6 039
прави ми впечатление - никой не споменава коя година?

# 649
  • Мнения: 7 605
прави ми впечатление - никой не споменава коя година?

хахаха и аz си го помислих.....но нали сме умни  Wink

# 650
  • Мнения: 2 839
Ами аз предлагам 3ти Март `09. Да може да го открият и после да се чества всяка година с Националния празник.
Че то се оказа по-чакан от Освобождението  Crazy

# 651
  • Мнения: 8 769
Нищо не чакам от мола.
Бих отишла на едно кино, да видя колко е хай фи...Ама ако цените за безобразни, действително не зная как ще привлекат постоянна клиентела. Че и 6 киносалона щели да са...последно ми толкова спомена, може и да греша. Още повече, че филми бол в тракерите  Mr. Green и такива като мен биха дали пари само за някой и друг стойностен филм (а такъв рядко се среща напоследък).

# 652
  • Мнения: 6 039
очакванията са все по-писимистичниии
даааа
така докато си пишем и МОЛа отворил врати..

# 653
  • Мнения: 1 165
Някой има ли представа кога ще отворят Мол Варна?

# 654
  • Мнения: 2 839
Последното последно е за 10 юни.

# 655
  • Мнения: 1 165
Благодаря.Ще почакаме, пък ще видим.Дано наистина вече да го отворят

# 656
  • Мнения: 1 312
12 юни пишеше на един билборд днес.
Година не беше упомената.
На мен пък ми е Х защо не се вижда да се извършва никаква строителна дейност зад ОМВ,Гранд МОЛ където ще строят newsm78
Ни машини,ни техника-нищо не се случва сякаш вътре Rolling Eyes
Вече си мисля,че са изплашени от провала на първият МОЛ и чакат да видят как ще се развият нещата с втория...,та евентуално да не го почват въобще на този етап Thinking

# 657
  • Мнения: 8 769
На мен пък ми е Х защо не се вижда да се извършва никаква строителна дейност зад ОМВ,Гранд МОЛ където ще строят newsm78
Ни машини,ни техника-нищо не се случва сякаш вътре Rolling Eyes
Споко бе, ще го видиш.  Grinning Оградено е вече. Четох, че този план специално трябва да започне през 2009, ако не ме лъже паметта... Thinking

# 658
  • Мнения: 17 410
Имам снимка оттам, правена е вчера(четвъртък). Пише, че остава 1 ден до откриването, хохо!
Долу лепят плочки още. Може би за стимул им служи тоз транспарант...

# 659
  • Мнения: 8 769
Имам снимка оттам, правена е вчера(четвъртък). Пише, че остава 1 ден до откриването, хохо!
Долу лепят плочки още. Може би за стимул им служи тоз транспарант...
Айде да го отварят и да отпушат улицата най-сетне, ...баси и ремонта на 500 метра платно, баси и чудото...И бездруго задръстванията са много, а вече цял месец улицата не работи smile3515

Общи условия

Активация на акаунт