Юлче, хайде като на игра да подредим пъстра коледна елха!

  • 15 937
  • 275
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 356
Весела Коледа!

# 91
  • Мнения: 496
  bouquet   Party  Честита Коледа на всички!!! Hug Heart Eyes

Вени, ми аз го споменах, защото и аз трябва да купувам, че той Гогата никак не ми е като 2 годишен Rolling Eyes Метъра сигурно го е минал, а и последно беше 18 килца, вече не смея да го тегля Rolling Eyes

Асе, разясни ми се от снимките Peace, мерси ти Hug Сега ще попрочета и за покритието и май ще трябва да си купя още една купа, че иначе ще станат 2 различни цицки Wink А зърната как направи newsm78

Тази сутрин Гоги си намери подаръка от дядо Коледа под елхата и беше страшно щастлив, направо ми напълни сърцето като го гледах как си се радва на "бака" (влака) Blush

Последна редакция: ср, 26 дек 2007, 21:39 от bubka

# 92
  • Мнения: 669
Честита Коледа. Бъдете здрави и много щастливи.

При Емилиян от 10 дни дядо Коледа не е спирал да идва, и вчера по едно време след като му подаряват поредния подарък вика "мамооооо пак дадици" (подаръци), вече и той започна да се учудва че прлодължава да получава. Като се започна от яслата, после роднини, започнаха да идват и да му оставят подаръци преди Коледа, после всички близки от Бъдни вечер та до снощи. Много беше смешен, и много щастлив.

Ами да ви пожелая подаръцити и при вас да продължават да валят и весело посрещане на новата година.

# 93
  • Мнения: 702
Честита Коледа на всички
Надявам се добрия старец да е зарадвал всички подобаващо   bouquet Hug Heart Eyes

# 94
  • София
  • Мнения: 6 263
Момичета и особено ти, Асе, моля вижте това: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=252618.new#new .

# 95
  • Варна.
  • Мнения: 1 102
Честита Коледа, момичета, желая на всички много здраве и търпение!

ние малко пътувахме, после имах дежурства, много набързо ми мина празника, но за Калина беше вълнуващ, подаръците също бяха много. ревящото бебе го пускаме от време на време, защото тя така го гуши, че то постоянно реве и трябва да се храни. голям пискун!

желая много топли мигове!

# 96
  • Мнения: 496
Айде дами, споделете нещо от празника де Rolling Eyes

# 97
  • Мнения: 277
Честита коледа и весело посрещане на Новата година!! Аз се позагубих , защото имах малко лични проблеми, но сега съм на линия. Съжалявам 4е изпуснах коледното събиране. Честити коремчета на бременните мами! Сега се ровех за информация относно записването в детските градини и разбрах че ще става по интернет от 4. февруари, та няма да се редим по опашки.
До утре  Heart Eyes

# 98
  • Мнения: 3 356
Весело посрещане на Новата Година!!!

# 99
# 100
  • София
  • Мнения: 6 263
Честита Новата 2008 г.!

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 208
ЗА МНОГО ГОДИНИ, ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!

Ние започваме тази година с Варицела   Cry Но така ни било писано. Дано мине по-леко. Май сме първите в юлския отбор или съм пропуснала нещо, макар че редовно ви чета.

# 102
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Честита нова 2008 година на всички малки и големи   bouquet  bouquet  bouquet
Нека да е щастлива и успешна 3а всички Ви  Heart Eyes Hug Hug Hug

# 103
  • София
  • Мнения: 6 263
Ние започваме тази година с Варицела   Cry Но така ни било писано. Дано мине по-леко. Май сме първите в юлския отбор или съм пропуснала нещо, макар че редовно ви чета.

А, Ади я изкара миналата пролет. Даже и "шаркови" снимки бях пуснала, доста разбуниха духовете  Mr. Green . Да я изкарате възможно най-леко и никакви болести повече през новата година! Ади също още е болна, не е нещо сериозно засега, да чукна на дърво, но й държи още отпреди празниците!  Sad

# 104
  • Мнения: 2 531
nadiagen от яслата ли я прихванахте??

Общи условия

Активация на акаунт