Хайде скиорки, свиря сбор!

  • 20 830
  • 568
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 530
И ние ще сме на Мальовица през  януари!  Party

# 16
  • Мнения: 1 013
И ние ще сме на Мальовица през  януари!  Party
Bifana, къде ще сте? И кога по- точно?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 530
 В ЦПШ, но кога точно  newsm78, може би след 7-8 януари. Знам ли? Когато каже главнокомандващия.

# 18
  • Мнения: 3 861
В ЦПШ, но кога точно  newsm78, може би след 7-8 януари. Знам ли? Когато каже главнокомандващия.

 Crossing Arms

# 19
# 20
  • Мнения: 6 515
Много ми е приятно да ви видя! WinkТео,ама ти с откриването на ски- сезона откриваш и темата. Супер си!   bouquet  Ами нашите планове за този сезон са -караме колкото и когато можем ,дай боже да има сняг  Praynig,а от края на февруари  сме в Давос. Вече сме направили резервация,самолетните билети са купени и ако не ни мине котка път пистите са наши. Party

# 21
  • Мнения: 3 835
Имах го това предчувствие, че като се появи Нези и ще оклюмам нос. Tired

Искам и аз в Давоооооооооооос! Sad

Нези, мисли, струвай да запознаеш моя мъж с твоя и да го обработиме. Как успявате толкова отрано да се организирате. Мъж ми никога не знае до последния момент, дали ще може да замине някъде, това ме убива. ooooh!

# 22
  • Мнения: 6 515
Ако го беше довела миналата година на събирането,вече щеше да е обработен Mr. GreenАма ти самичка да се вихриш  на дансинга Grinning Никакви оклюмали носове! Naughty Тая година наистина се организирахме рано,но не устояхме на предложението-ползваш 6 нощувки +закуска и вечеря-плащаш 4. Grinning

# 23
  • Мнения: 3 835
Този път започвам сериозна обработка, ще включа всички техники за обработка. Twisted Evil Ще му се не види и работата и чудото. Tired Ще разчитам на теб, може и някоя срещичка да си направим, небрежна, обаче като се съберем, вие само за Давос и ски ще му говорите. Mr. Green Joy Колко е полезно за семейното щастие, разбирателство, за здравето на детето и всякакво там развитие. Laughing

# 24
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ще пропусна та3и година  Sad ( по очевадни причини ), но пьк ще си ви чета с удоволствие  Hug Heart Eyes....
карайте и 3а мен, момичета  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes, лек и бе3авариен се3он желая на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
а ако някой се 3апьти кьм Давос или някьде наоколо - да се обажда  Hug Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 3 861
Ако го беше довела миналата година на събирането,вече щеше да е обработен Mr. GreenАма ти самичка да се вихриш  на дансинга Grinning Никакви оклюмали носове! Naughty Тая година наистина се организирахме рано,но не устояхме на предложението-ползваш 6 нощувки +закуска и вечеря-плащаш 4. Grinning

а Нези, колко излиза това удоволствие грубо???
И колко горе долу отиват за странични разходи като карти за съоръженията и харчлък  Thinking

# 27
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Аз сбора откога го свирих ... - на 20октомври при първия сняг,

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233613.new#new,

ама нещо не четете  #2gunfire.

До преди малко бях на вълна бадминтон. Тази седмица с Жорко печелихме медали - той бронз на детско състезание, а аз сребро на ветеранско. Преди 30мин се прибрах и съм като разглобена и после ще чета подробно темата. И ще пусна някоя снимка да видите.

Айде да ви зарибявам за този спорт - супер е.

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 2 530
Юлето, тази снимка е от старите, не се брои Crossing Arms Дай нещо ново, не дразни така  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт