Хайде скиорки, свиря сбор!

  • 20 903
  • 568
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 472
Да се включа с няколко въпросчета:
Кое е по удобно за ски-цял гащеризон(по евтино излиза) или по отделно панталон+яке.
Гледам в "Метро" цените на екипите са о/ло 200лева,къде може да се намери нещо поевтини?
Също аз и сина ми досега не сме се качвали на ски колко горе долу струват ски учителите и има ли полза от тях?

# 76
  • Мнения: 1 013
Аз смятам, че е по-добре отделно яке и панталон, освен това якето можеш да си го носиш и когато не си на ски.
 А ако искаш да се научиш правилно и бързо да караш ски, най добре с учител, особено за детенце (ако можете да си позволите разбира се!)! Не е евтино, но има варианти за ски училища!
 Успех! Simple Smile

# 77
  • Мнения: 2 751
Категорично яке плюс ски-панталон. На мен ми е много по-удобно.  Peace

# 78
  • Мнения: 3 622
Категорично яке плюс ски-панталон. На мен ми е много по-удобно.  Peace

И на мене  Peace
Била съм и с гащеризон, но от 3 години съм с панталон и яке и се чувствам по добре. Моя комплект е от Диел и съм много доволна

# 79
  • Мнения: 405
Здравейте  Simple Smile
Може ли и аз да се присъединя към отбора?  Sunglasses
Тази година няма да карам, но догодина бебчо вече няма да е малко бебче и ще мога да наваксам.
Въпреки некарането, скиорското ми сърце мира не ми дава и търся алтернативни начини за утоляване на скиорската ми страст.  Mr. Green
Четенето в скиорската тема е един от тях.  Hug

Иначе за ски екипировката - определено панталон и яке са ми сто пъти по-удобни от гащеризон.
Ходенето до тоалетна с гащеризон в екстремни условия  може да бъде истинско предизвикателство  Joy


М/удругото и аз съм супер доволна от Диел  Peace

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 23:58 от Nigella

# 80
  • Мнения: 3 479
Здравейте, скиорки,
тъй като съм лаик в зимните спортове и тази година за първи път ще водим децата на зимна почивка имам няколко въпроса относно екипировката. Надявам се на вашата помощ Simple Smile
Значи, за децата какво да предвидя като облекло под якетата и грейките: обикновени памучни чорапогащи или термочорапогащи, колко и какви по дебелина блузи да предвидя за едно обличане? Имат апрески и двамата, термочорапи ще ми свършат ли работа, защото няма кой да им оплете вълнени? По колко чифта ръкавици на дете да взема?
Малките са на възраст 2 и 4 години и все още не се предвижда да карат ски (4ри годишният Матей е доста страхлив), за тях са предвидени игри в снега и возене с шейна.
Освен това ще се радвам на всякакви съвети относно приятното и безопасно прекарване на децата в планината, както казах за първи път ще ни е и не искам да пропусна нещо важно.
Ако се сетя за още нещо пак ще питам Hug

# 81
  • Мнения: 339
Ихаааа, каква темичка имало тук! Здравейте мами скиорки Simple Smile
Миналата година не съм се качвала на ски, заради коремче и "смяна на континента" Simple Smile, но другата седмица се връщаме в бг и смятам да направя всичко възможно да наваксам ( или поне да се разпиша  Crossing Arms) Бебето ми е на 9м и ще трябва да измисля вариант как да се разкачим поне за по няколко часа. Вие как го правите, бабите и татковците ли помагат?

Ех, говорете за сняг и ски, че ми се слуша Simple Smile)))
(ИнДано не са ми хванали ръжда ските  от стоене Laughing)

Галче, аз нямам опит още с деца на сняг но ще следя и аз как се подготвят другите Simple Smile

# 82
  • Мнения: 1 216
Ей че гот! И екстремистки имало тук. Записвам се и ще съм редовна. Миналата година макар и бременееща се прежалих и правих спускания, но този сезон ще е царски - както си трябва. Радвам се да ви срещна!

# 83
  • Мнения: 998
Здравейте и от мен, миналата година ви писах, но не карах че бременеех, но тази няма да се размина със сигурност  Mr. Green 

Каката беше миналата година ски училище и беше на 3 години и 10 месеца, много доволна беше и сега смятам втората седмица на януари пак да пускам. Само за инфо беше записана в Мачирски спорт и сега пак на тях ще звъня, ако някой ще води там детенце да свирка.

Имам предложение ако искате помежду си да си продаваме детските екипировки, защото нали се ползват много малко, а пък цените са им доста височки  Whistling

# 84
  • Мнения: 2 751
GERA, дай инфо за тези Мачирски спорт. Искам и аз да запиша Калоян, но мисля към февруари. newsm78

Това за продаването на детски неща е идея. Значи:

Продавам детска каска. На UVEX. Слагал я е 2 пъти. Размер 51-52 см.
Ако някой се интересува, ще я снимам отвсякъде и ще определя цена, че още не съм мислила  Peace


Ето го сниман в деня,в който му я подариха  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 998
http://www.matchirski-sport.org/ski/ski.html  това е страницата им. Сутрин ги взимат от на стадион Васил Левски паркинга. Нямам никакви забележки, отначало Цвети не искаше много-много да ходи, но после й беше удоволствие.

Този размер на каската, сигурно е обиколктана главата, утре ще премеря дали на Цвети ще стане, че сме за нова каска  Peace

# 86
  • Мнения: 1 216
Моят хлапак ходи на ски училище с ДИНО. Имаха организаця от градината, ходиха 3 пъти за по 1 седмица. Доволна съм и ски учителите бяха готски към децата.
GERA, вземете на Цвети регулираща се каска, така влиза  в 2 или 3 размера т.е. за поне 2 години.
Идеята за екипировката е супер.

# 87
  • Мнения: 998
Моят хлапак ходи на ски училище с ДИНО. Имаха организаця от градината, ходиха 3 пъти за по 1 седмица. Доволна съм и ски учителите бяха готски към децата.
GERA, вземете на Цвети регулираща се каска, така влиза  в 2 или 3 размера т.е. за поне 2 години.
Идеята за екипировката е супер.

Нашата е такава, обаче миналия сезон й беше втория подред Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 216
Моят хлапак ходи на ски училище с ДИНО. Имаха организаця от градината, ходиха 3 пъти за по 1 седмица. Доволна съм и ски учителите бяха готски към децата.
GERA, вземете на Цвети регулираща се каска, така влиза  в 2 или 3 размера т.е. за поне 2 години.
Идеята за екипировката е супер.
Нашата е такава, обаче миналия сезон й беше втория подред Mr. Green
Браво! Вие сте по-напред с материала

# 89
  • Мнения: 3 835
GERA, вземете на Цвети регулираща се каска, така влиза  в 2 или 3 размера т.е. за поне 2 години.


Щерка ми вече има такава каска, в комплект с очила, страхотна. Става и за колело през лятото, защото се маха зимната подплата.  Бяла, на розови котета. Grinning Подарък й е за РД. Много е красива, целувки за ..........те си знаят. Heart Eyes Hug Като я пусна на ски у-ще тази година, ще е номер едно с тая каска.

Мам@ааааааааааа, разбра ли, имаме каска! Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт