Хайде скиорки, свиря сбор!

  • 20 861
  • 568
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 861
а така...
а моето пък съвсем не е като 3 годишните  Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 562
Айде привет, мацки-скиорки  Hug

Свирили сте сбор и пак сте в купона, бравос  Heart Eyes
Аз нещо не мога да се настроя за ски, ще стягаме багажите за топлите места май  Wink

А моят мъж като бивш ски състезател само чака снега и е метнал Яна на ските, нищо че няма още 3 години  Tired

# 62
  • Мнения: 3 835

Аз нещо не мога да се настроя за ски, ще стягаме багажите за топлите места май  Wink

Той и аватара ти така е настроен. Thinking Joy

ЧуШлИвО ЛюТе, честито!  bouquet

Наистина ли става за каране на Банско? Лелееее, каква муха ми вкара в главата сега. Съботно-неделно Банско, няма ли навитаци? newsm78 Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 2 530
а така...
а моето пък съвсем не е като 3 годишните  Crossing Arms



Точно твоето 13 годишно момче визирах  Wink

# 64
  • Мнения: 1 464

Аз нещо не мога да се настроя за ски, ще стягаме багажите за топлите места май  Wink

Той и аватара ти така е настроен. Thinking Joy

ЧуШлИвО ЛюТе, честито!  bouquet

Наистина ли става за каране на Банско? Лелееее, каква муха ми вкара в главата сега. Съботно-неделно Банско, няма ли навитаци? newsm78 Laughing
Ами , teo7777 става за каране щом 1 седмица не са спирали да карат newsm78и някакви квалификаций са взимали ,незнам.Баща ми ще прави отбор в Берковица за деца Wink

# 65
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте момичета и от мен!

Честит ви нов ски-сезон! Дано има много сняг и да се възползвате пълноценно!

Аз ще я пропусна тази година, защото преди месец сменихме континента, а тук наоколо ски писти не знам да има, а и ми е много рано да се оглеждам за това сега. Тепърва опознаваме обстановката. Иначе тук заваля снега , и децата много му се радват. Бяха забравили какво е това след последната зима в София. Ето една снежна снимка от Чикаго.


Безавариен сезон на всички!   bouquet

# 66
  • Мнения: 3 861
Привет!!!
Вчера моя колежка беше на Витоша за някакъв репортаж, инструктирах я да разучи за цените на картите на Витоша.

30 кинта за всички съоръжения, което включвало и Симеоновския лифт, звучи ми добре, някой да потвърди тази информация???

# 67
  • Мнения: 6 821
Ами то на Витоша май още нищо не работи?! newsm78

# 68
  • Мнения: 3 861
Ами то на Витоша май още нищо не работи?! newsm78

работи, работи, всичко си работи  Grinning

# 69
  • София
  • Мнения: 2 166
Привет ,

Аз открих сезона на  Папмпорово миналата седмица.
Но  не съм очарована , пистите  не бяха обработени добре .
Надявам се  тази седмица да падне сняг и да видим на Боровец как е  Peace

# 70
  • Мнения: 3 835
Иркааааа, кога успя да смениш континента? Grinning

Големи сладури твоите дечица и мноооооого  сняг имате. Hug

Копривке, на Витоша да не би да е паднал сняг достатъчно, чак не мога да повярвам. И за Пампорово също. Тука е много топло още. newsm78

MadGirl, привет! Добре дошла в отбора на скиорките. Hug

# 71
  • Мнения: 3 861
Иркааааа, кога успя да смениш континента? Grinning

Големи сладури твоите дечица и мноооооого  сняг имате. Hug

Копривке, на Витоша да не би да е паднал сняг достатъчно, чак не мога да повярвам. И за Пампорово също. Тука е много топло още. newsm78

MadGirl, привет! Добре дошла в отбора на скиорките. Hug

да, има доста Wink

# 72
  • Мнения: 3 835

Глесах по новините колежката ти. Grinning Наистина бе, има сняг, ураааааааааа! Hug

# 73
  • Мнения: 3 622
Ох, като ви чета и вече много ми се карат ски. Миналата година пропуснахме ските, защото ходихме до Лондон за две седмици и щеше много да ни стане. А тази година имаме резервация чак за началото на февруари, а ми се вижда толкова далече. Тук наоколо нямаме планина и не сме виждали и снежинка още  Confused

# 74
  • Мнения: 1 013
Ще си купувам ски и обувки!
Давайте оферти за нещо хубаво и евтинко Simple Smile!!!

Общи условия

Активация на акаунт