Хайде скиорки, свиря сбор!

  • 20 912
  • 568
  •   1
Отговори
# 525
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейтееее
Чудя се вие на ски ли ходите или на лов  за батковци.        Joy Joy Joy Joy
Внимавайте да не объркате нещо пистите  ееййй.   
Лек и слънчев ден момичета.   

# 526
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Мнооооого смешно  Crossing Arms. Нашият батко Пепи се оказа, че има внук колкото сина ми  Laughing. Обаче вчера ми каза, че е при батко Краси. В петък ще проверя.То ръка да пипне, око до види. Ходи им вярвай на децата  Outta Joint.

Много поздрави на батко Краси от мен. Който и от двамата Красовци да е - батко и чичко.

# 527
  • София
  • Мнения: 2 530
Ама и чичо ли има? Егати късмета. Ще предам в петък поздравите  Peace.

# 528
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Батко Краси е на около 21-23г - супер готин пич. Гого кара с него съботата и неделята, когато се качвахме на Ветровала януари.

# 529
  • Мнения: 3 835
Много поздрави на батко Краси от мен. Който и от двамата Красовци да е - батко и чичко.

С Бифаниния си късмет, а на бас, че пак ще попадне на чичкото. Mr. Green Joy

Батко Краси е на около 21-23г - супер готин пич. Гого кара с него съботата и неделята, когато се качвахме на Ветровала януари.

Говори, говори, тя Бифана сега чете и нарежда...... hahaha

# 530
  • София
  • Мнения: 2 530
 Crazy

# 531
  • Мнения: 1 216
Нищо не казвате за Алеко...става ли не става ли? Къде има сняг?  Outta Joint

# 532
  • Мнения: 5 255
Нищо не казвате за Алеко...става ли не става ли? Къде има сняг?  Outta Joint
Там няма батковци  Joy
Виж че всички към Ветровала са се насочили  Crazy

# 533
  • Мнения: 1 216
Ми Диновци са все на Алеко. А и там е батко Боби  Mr. Green

# 534
# 535
  • Мнения: 3 861
хм...та какво казвате за батковците?!?
еееей, догодина живот и здраве ще мога и аз да пипам...и да гледам...и да преценявам!

Няма само Бифаната да ги попипва....

# 536
  • Мнения: 3 835
Няма само Бифаната да ги попипва....

Насън искаш да кажеш, реалността е различна, чичковото! Пусти късмет! Mr. Green Joy

Мисля догодина, да се запиша в "А" група, щерката в "Б" (да не ми пречи), ще уча падане, рало, туй, онуй, що, и ние майките трябва да бъдем възпитавани в любов към спорта! Flutter

# 537
  • София
  • Мнения: 2 530
 hahaha
При батко Краси сме  Party. Получих инфо, че бил много готин. Тина може да потвърди. В петък- снимки.
Лили, не а слушай Тео, за догодина ще те уредя при батко Краси. Пък може и ние да покараме  Mr. Green.

# 538
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
hahaha
При батко Краси сме  Party. Получих инфо, че бил много готин. Тина може да потвърди. В петък- снимки.
Лили, не а слушай Тео, за догодина ще те уредя при батко Краси. Пък може и ние да покараме  Mr. Green.

Да, да, а пък аз в събота имам среща с батко Краси ...  newsm48   Завиждайте ми. Който иска да дойде на срещата да го види, ще получи и интересна информация ...   newsm78 newsm78 newsm78

# 539
  • Мнения: 3 835
Да, да, а пък аз в събота имам среща с батко Краси ...  newsm48   Завиждайте ми. Който иска да дойде на срещата да го види, ще получи и интересна информация ...   newsm78 newsm78 newsm78

 Shocked Crazy newsm78

Засрами се де, говорят ли се таквиз неща! Да се гътнем ли искаш? Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт