къде пазарувате за през седмицата?

  • 2 473
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 773
Близо до нас има "345", Била и Ена, има и фантастико. Основно посещаваме "345", защото е денонощен магазин.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Има ли значение дали през седмицата или уикенда?Винаги от едно и също място пазарувам- Пикадили

Аз пък нещо ги намразих... както и Бурлекса. Станах фен на Макао-то (Виница). Но така или иначе пазаруваме от тези вериги, където се намираме в момента - от там купуваме, важното е магазинът да работи с Транскарт.  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 397
 Цените и обслужването почти навсякъде са сходни. Пазарувам от най- близката верига, защото всичко е накуп,има избор и може да се огледа спокойно дата, съдържание, производител и тн Мразя квартални магазинчета, където ми набутват каквото и да е и задържам опашката, ако реша да избирам.

# 18
  • Мнения: 3 241
Обикновено от ХИТ, понякога- Кауфланд или Била (все немски вериги хипермаркети).

Била са австрийци Simple Smile

Когато съм в София предпочитам Била и Пикадили.

# 19
  • Мнения: 2 197
Билла и Кауфланд.
Фантастико ми е много противен магазин. Пикадили - също.

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Обикновено от ХИТ, понякога- Кауфланд или Била (все немски вериги хипермаркети).

Била са австрийци Simple Smile

Знам, има си хас... Но за мен пак са немци- нали говорят немски Mr. Green
Между другото името на този хипермаркет идва от немското billig- евтин, но не мисля, че е от най-евтините магазини.

# 21
  • Мнения: 107
Metro, Kaufland i Billa

# 22
  • Мнения: 3 641
Фантастико и Европа, но понякога и от магазинчето до нас Peace

# 23
  • Мнения: 5 577
Аз като взема детето от дг обикаляме кварталните магазинчета и пазарчета - хем разходка, хем аз мразя пързалки/люлки  Blush

# 24
  • Мнения: 30
В Кауфланд или в магазин които ми е съвсем близо до входа. В Метро ходим рядко cook 

# 25
  • Мнения: 103
Кауфланд. Близо е до дома ми и е удобно за мен - мама с първокласничка и бебе в количка. Всичко от което имам нужда е на едно място при това на сравнително добра цена. Просто мога спокойно да влезна с количката и докато бебока зяпа да пазарувам, а и каката много обича да разглежда, естествено и да иска.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 666
Предпочитам веригите, където има колички - около нас са Пикадили и Фамилия. От втората купувам само хляб и мляко.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 890
 Билла, Европа, Пикадили.  Peace И аз съжалявам за Рамстор, особено по това време имаше страхотна коледна украса.  Sad

# 28
  • София
  • Мнения: 408
Билла и ХИТ

# 29
  • Мнения: 355
Билла и Сани (пловдивска верига). Основно гледам да има паркинг. От магазина под блока - всичко, което съм забравила.

Общи условия

Активация на акаунт