къде пазарувате за през седмицата?

  • 2 492
  • 51
  •   1
Отговори
 в Метро не пазарауваме,защото е много на едро всичко,Билла ни омръзна пък и цените са същите като в кварталния магазин.  къде да си напазаруваме?   newsm78

# 1
  • Мнения: 2 407
Фантастико!

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Била или Фантастико, с предпочитания към първото.

# 3
  • Мнения: 4 965
Всъщност, има доста такива теми.
И аз Метро не го обичам - там пазаруваме 2-3 пъти в годината, като купуваме разни трайни неща и в големи количества /ориз, брашно, олио, захар, прах за пране и т.н./.
В Билла пазаруваме основно преди почивка, екскурзия или някакво голямо домашно събиране, защото всичко е накуп.
Харесвам Кауфланд, ама ми е по-далече.
Съжалявам, че развалиха Рамстор.

Седмичния пазар го правим във Фантастико.
Ежедневния /хляб, мляко и разни нетрайни продукти или храни от "топлия бар"/ пазар го правим в Европа - то ни е и най-близо.
Имаме до вкъщи и Хранкомерс, и Т-Маркет, ама там нямам особено доверие в трайността на стоките, а в Хранкомерс обслужването е отвратително.

# 4
в Кауфланд не сме ходили никога,къде се намира?

# 5
  • Мнения: 4 965
Кауфланд има в Младост и в Дружба, а аз съм в другия край на София.

Сетих се и за Пикадили /в МОЛ-а и в ССЦ/ - добро място за пазаруване, но някои от цените определено са по-високи и винаги има много хора.

# 6
  • Мнения: 1 479
В Кауфланд или Фантастико в квартала.

# 7
  • Мнения: 143
picadili ili hit

# 8
  • Мнения: 132
В Хит или в Била, по-приятно ми е в Хит.

# 9
  • Видин
  • Мнения: 168
В Кауфланд ,Пикадили или Фантастико.В Метро ходим рядко,когато трябва и за офиса да се пазарува.Ходих там преди месец,а сега ми казаха , че със старите карти вече не можело да се пазарува и на място били правили нови.Да знаете нещо по въпроса? В сайта им не пише такова нещо newsm78

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
10 метра от входа има магазин. пазарувам от него.

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Обикновено от ХИТ, понякога- Кауфланд или Била (все немски вериги хипермаркети).

# 12
  • Мнения: 13 512
Има ли значение дали през седмицата или уикенда?Винаги от едно и също място пазарувам- Пикадили

# 13
  • Мнения: 128
 Пикадили в Мола- най-близо ми е!

# 14
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Зависи какво пазарувам Simple Smile, посещаваните  магазини от мен са-Метро,Техномаркет,Хит и Фантастико.

# 15
  • София
  • Мнения: 39 838
Близо до нас има "345", Била и Ена, има и фантастико. Основно посещаваме "345", защото е денонощен магазин.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Има ли значение дали през седмицата или уикенда?Винаги от едно и също място пазарувам- Пикадили

Аз пък нещо ги намразих... както и Бурлекса. Станах фен на Макао-то (Виница). Но така или иначе пазаруваме от тези вериги, където се намираме в момента - от там купуваме, важното е магазинът да работи с Транскарт.  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 399
 Цените и обслужването почти навсякъде са сходни. Пазарувам от най- близката верига, защото всичко е накуп,има избор и може да се огледа спокойно дата, съдържание, производител и тн Мразя квартални магазинчета, където ми набутват каквото и да е и задържам опашката, ако реша да избирам.

# 18
  • Мнения: 3 241
Обикновено от ХИТ, понякога- Кауфланд или Била (все немски вериги хипермаркети).

Била са австрийци Simple Smile

Когато съм в София предпочитам Била и Пикадили.

# 19
  • Мнения: 2 197
Билла и Кауфланд.
Фантастико ми е много противен магазин. Пикадили - също.

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Обикновено от ХИТ, понякога- Кауфланд или Била (все немски вериги хипермаркети).

Била са австрийци Simple Smile

Знам, има си хас... Но за мен пак са немци- нали говорят немски Mr. Green
Между другото името на този хипермаркет идва от немското billig- евтин, но не мисля, че е от най-евтините магазини.

# 21
  • Мнения: 107
Metro, Kaufland i Billa

# 22
  • Мнения: 3 641
Фантастико и Европа, но понякога и от магазинчето до нас Peace

# 23
  • Мнения: 5 577
Аз като взема детето от дг обикаляме кварталните магазинчета и пазарчета - хем разходка, хем аз мразя пързалки/люлки  Blush

# 24
  • Мнения: 30
В Кауфланд или в магазин които ми е съвсем близо до входа. В Метро ходим рядко cook 

# 25
  • Мнения: 103
Кауфланд. Близо е до дома ми и е удобно за мен - мама с първокласничка и бебе в количка. Всичко от което имам нужда е на едно място при това на сравнително добра цена. Просто мога спокойно да влезна с количката и докато бебока зяпа да пазарувам, а и каката много обича да разглежда, естествено и да иска.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 693
Предпочитам веригите, където има колички - около нас са Пикадили и Фамилия. От втората купувам само хляб и мляко.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 891
 Билла, Европа, Пикадили.  Peace И аз съжалявам за Рамстор, особено по това време имаше страхотна коледна украса.  Sad

# 28
  • София
  • Мнения: 408
Билла и ХИТ

# 29
  • Мнения: 355
Билла и Сани (пловдивска верига). Основно гледам да има паркинг. От магазина под блока - всичко, което съм забравила.

# 30
  • Мнения: 2 035
Кауфланд  bowuu А в Метро веднъж месечно когато се налага да попълним големите липси  Crazy

# 31
  • Мнения: 192
В селския магазин на Митето.
Всъщност магазина изобщо не е селски, така се подбъзиквам само.
Чувствам се като цар, обслужването е на ниво, носят ми торбите до колата....
Иначе Билла Люлин или  Хит.

# 32
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
точно срещу входа ми има магазин Калея.
Не, че съм доволна, но ми е съвсем близо. Събота или неделя пазарувам от Била на бул. България.

ПП: Относно Рамстор - много го харесвах.

# 33
  • Мнения: 2 759
                      Билла, 345, Фантастико. Но плодове и зеленчуци - само от пазара.

# 34
  • Мнения: 17 410
Пикадили основно. При нас се пазарува ежедневно и вече зависи кое е по път- Бурлекс, CBA или Пикадили. Всичките ме дранзят, ама няма изобор.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Метро-най-често.Всичко е на едно място и качеството е прилично.Това за седмично пазаруване,а за всеки ден определено Пикадили на окръжна болница-наи-добре е зареден от всички и има всички глезотии за хлапетата.

# 36
  • Мнения: 217
Елемаг и Билла.  Peace

# 37
  • Мнения: 2 609
Пазарим предимно от СВА.
Отскачаме и до Кауфланд понякога - 2-3 пъти в месеца.
Билла нещо не я харесвам. Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 1 193
Основно от Метро - в неделя  Grinning Зеленчуците от кварталното магазинче.

# 39
  • софия
  • Мнения: 2 140
В Пикадили пазаруваме.

# 40
  • Мнения: 861
Пикадили и от време на време Кауфланд.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 884
Я кажете- цените в Пикадили същите ли са като в Билла?
Никога не сме ходили на пазар в тоя магазин, но ако ме убедите, че си струва, ще отида. Simple Smile Heart Eyes

# 42
  • варна
  • Мнения: 1 830
Пикадили и Метро Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 553
Пикадили, Фантастико или СВА и Кенар на Сливница

# 44
  • Мнения: 2 723
В Елемаг пазаруваме през седмицата.
За през седмицата пазаруваме в Пикадили и по-рядко в Била.

Не съм избирала магазините, просто те са ни наблизо

# 45
  • Мнения: 133
В Кауфланд ,Пикадили или Фантастико.В Метро ходим рядко,когато трябва и за офиса да се пазарува.Ходих там преди месец,а сега ми казаха , че със старите карти вече не можело да се пазарува и на място били правили нови.Да знаете нещо по въпроса? В сайта им не пише такова нещо newsm78
Може да се пазарува до края на годината, после блокират старите карти, за да я обновят искат док на фирмата:актуално състояние, булстат, съд решение и управител Simple Smile или пълномощно (нот. заверено) от него

# 46
  • София
  • Мнения: 4 397
В Била макар и да е на 500м. от нас  Peace
Фантастико ни е пред блока, но там влизам само ако се наложи за нещо спешно, 2-ма човека опашка чакам 10 - 20мин. имам чувството, че ги избират с конкурс за бавнота  Tired

# 47
  • Мнения: 3 622
Ами кварталния ми магазин през който минавам всяка вечер е Мамбо  Peace

# 48
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз пазарувам в магазина под блока. Хем ми е най-удобно, хем стимулирам дребния бизнес.

# 49
В Кауфланд ,Пикадили или Фантастико.В Метро ходим рядко,когато трябва и за офиса да се пазарува.Ходих там преди месец,а сега ми казаха , че със старите карти вече не можело да се пазарува и на място били правили нови.Да знаете нещо по въпроса? В сайта им не пише такова нещо newsm78
Може да се пазарува до края на годината, после блокират старите карти, за да я обновят искат док на фирмата:актуално състояние, булстат, съд решение и управител Simple Smile или пълномощно (нот. заверено) от него
  това за Метро сериозно ли?ако сега си подновя картата ще мога ли да пазарувам 2008 там?

# 50
  • Мнения: 13 512
Може да се пазарува до края на годината, после блокират старите карти, за да я обновят искат док на фирмата:актуално състояние, булстат, съд решение и управител Simple Smile или пълномощно (нот. заверено) от него
Няма такова нещо. Нищо не са ми искали,освен личната карта, с която удостоверих, че аз съм Управител на фирмата и дадох имената на 4 служители, на които да се издадат карти. На тях също ще им искат само лични карти.
Не обърквайте хоррата.

# 51
  • Мнения: 133
Това ми отговориха на въпроса какви док трябва да се носят за подновяване, ако е само лична карта супер Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт