bebeto ne idva

  • 14 668
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
zdraveite doktora ni izpisa za xlamidite makropen i neurobeks tova e 2-ria tsikal ot le4enieto no ot tiax se obrinaxme i dvamata i gi spriaxme utre 6te xodim da ni izpi6at drugi a iskam da vi pitam ako pia protivoza4ata4ni dali 6te zabremeneia li po lesno a ot 2 dni imam edna bolka mnogo silna dolo nisko ve4e me e strax da otida na lekar pi6ete mi molia vi samo s vas imam otexa Hug

# 46
ZDRAVEJ AZ SAM TUK ZA PARVI PAT I IMAM SAHTIJA PROBLEM .S MOJA PRIJATEL SME OT 8 GODINI ZAEDNO NO POSLEDNATA GODINA I POLOVINA PROBVAME BEZ NIKAKAV REZULTAT DO SEGA .PREDI DVE SEDMICI ZAPOCNAH DA HODJA V EDNA KLINIKA ZA IZKUSTVENO OPLOZDANE I SEGA VECE STE VIDIME OTTUK NATATAK ZA TOVA NE SE OTCAJVAJ ZA VSEKI PROBLEM IMA REHENIE.

# 47
mili4ka xodete na isledvania i dvamata a ne v takava klinika za6toto moge da imate samo leka infektsia i moge da se lekuva za vsi4ko ima re6enie  az prez kakvo sam minala triabva tvoia mag da si pusne spermograma a ti na genekolok posle tvoia mag da zanese izledvaniata pri androlok ako ima6 bialo te4enie tova pak e problem ako iska6 si pi6i skaipa da ti obiasnia po podrobno nie probvame ot 1.godina i polovina a ot 8 mesetsa xodia po makite vie ot kade ste az sam ot vidin sega 6te xodia v sofia gelaia vi ospex baby_neutral  bouquet

# 48
  • Мнения: 4 362
ZDRAVEJ AZ SAM TUK ZA PARVI PAT I IMAM SAHTIJA PROBLEM .S MOJA PRIJATEL SME OT 8 GODINI ZAEDNO NO POSLEDNATA GODINA I POLOVINA PROBVAME BEZ NIKAKAV REZULTAT DO SEGA .PREDI DVE SEDMICI ZAPOCNAH DA HODJA V EDNA KLINIKA ZA IZKUSTVENO OPLOZDANE I SEGA VECE STE VIDIME OTTUK NATATAK ZA TOVA NE SE OTCAJVAJ ZA VSEKI PROBLEM IMA REHENIE.

Първо-пиши на кирилица!
Второ-не забравяйте ,че за жените има много повече изследвания отколкото за мъжете-при тях е едно единствено и е логично от там да се започне.
Успех!

# 49
moqt priatel ima samo 1 050000 spermatozoida,koito sa slabo podvijni.moje li pri tova polojenie da zabremeneq ot nego?az nqmam nikakvi problemi

# 50
  • Мнения: 1 085
Първо пишете на кирилица бе момичета толкова ли е трудно.
До последният въпрос се допитай до лекар никой тук не може със сигурност да каже дали може или не може да забременееш със сигурност.Споредмен може ако се оцели датата на овулацията ти , но се допитай до лекар.

# 51
  • Мнения: 1 226
Ама наистина - защо не пишете на кирилица?
Илияна на първата страница Норе е дала телефон на доктора, който е подходящ.Обади се и се консултирай. Hug

# 52
zdraveite momi4eta iskam da vi kaja 4e sam bremena v 2-ria mesetskato razbrax nemoga da vi opi6a kak se po4ustvax slet 1godina i polovina maki nai posle stana baby_neutral bebo e nalitse  ylinfant  za vsi4ki ima 6ans az sam zabremeniala vednaga slet kato mie svar6il tsikala

# 53
  • Мнения: 93
bisob честито и лека бременност.А какво стана с хламидиите и нали док. е казал  че нямаш овулация?

# 54
  • на дъното
  • Мнения: 1 551
bisob честито желая ти много лека бременност preggo и на края едно здраво бебче  newsm30

# 55
  • Мнения: 1 226
Честито и от мен.Лека и безпроблемна бременност.  bouquet

# 56
  • Мнения: 1 085
4естито.Лека и безпроблемна бременност и едно здраво и красиво бебче.

ПС моля те пиши на кирилица.Много е дразнещо.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 098
bisob, едно тихичко честито и да се пазиш много.
Май ти е време да се регистрираш във форум, и да не се появяваш
като гост.

# 58
  • Мнения: 32
Здравейте,и аз от 5 месеца не мога да забременея,на 23 години съм,6 години се пазихме може ли да от това,все още не съм си правила изследвания,чувала съм от майка,че витамин Е помагало при такива случаи.В момента съм в Германия и не съм осигурена,един преглед ми струва 50 евро,но и този месец ако не стане ще си направя изследванията скъпо,нескъпо.Много съм отчаяна,не знам вече какво да правя,следя си овулацията още какво да правя?

# 59
  Здравейте редовно чета публикацийте и реших и аз да споделя моята история ,незная само че дали е за тази тема ,но тук ще я напиша.Имам 1 син на 3 год и вече втори месец опитваме за дъщеричка,но нещо май не се получава.Трябваше да ми дойде на 11 дойде за малко и ми спря,правя тестове резултатите са отрицателни а симптоми всякакви,вече ми омръзна в това невидение ама май трябва да продължаваме опитите.

Общи условия

Активация на акаунт