Какво бихте искали?

  • 3 468
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 74
Искам всичко!

# 61
  • Мнения: 6 164
Масаж поне веднъж седмично.

# 62
  • Мнения: 522

Искам да съм банка ДСК Laughing

# 63
  • Мнения: 606
Аз пък искам да намеря време да ходя редовно на фитнес.

Оф,и аз така,ама все не ми остава време Sad Правя си фитнеса в къщи с малко коремни преси и това е.
А сдругото което искам е силикон  Simple Smile
Това смятам скоро да го осъществя

# 64
  • Мнения: 776
Искам силиконов бюст Blush, пълно и завинаги обезкосмяване Hug, искам да ида в някой спа център и да ме глезят няколко дни с всякакви козметични процедури. Иска ми се да намеря време за редовно посещение на фитнеса, както и да се запиша на латино танци ( мечта от години, която така и не реализирах). Ако имах финансовата възможност, определено щях да си направя и холивудска усмивка, но най-важното-щях да замина на околосветско пътешествие и нямаше да се върна в БГ поне 2 години. Това последното не е по темата Mr. Green, но така ми дойде!  bouquet

# 65
  • Мнения: 1 541
Иска ми се да имам време да отида да си махна спуканите капилярчета по краката (нямам време), да отида до зъболекарката ми да ми извади двата мъдреца, които ме убиват от болка (нямам кураж за това  Twisted Evil ), да стигна най- после до козметичката си и да мога да си правя повечко процедури за отслабване (пак времето е дефицит), че лято иде, а аз още нося баниците и коледни курабии по краката си  Whistling

За фитнес вкъщи на пътеката намирам по 40 мин. , но ми се иска да ходя на степ- аеробика или нещо подобно, за което просто никога няма да ми се отвори парашута май  Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 283
абе не прочетох всичко, но като гледам всички искат да вземат участие в Пълна промяна  Laughing
Иначе да се включа и аз:
- нов нос
-нови "балкони"
-изсмукване и бой по целулитО
-пълно обезкосмяване до оплешивяване

Всички желаещи да финансират този мой проект да ми пишат на личния Joy

# 67
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
1. Искам пълна фото/лазерна или каквато там е най-ефикасна епилация на цялото тяло
2. Време за спорт не ми достига, а обичам да спортувам и се чувствам по-добре  Confused
3. Искам професионален химичен пилинг на лицето, ама ме е страх да се подложа  Confused
4. Трябва да отслабна с 5кг, в момента работя по въпроса  Flutter
5. Искам на фризьор всяка седмица  Flutter , може и на маникюр, педикюр, сауна, масаж - липса на време, а и на пари май   Thinking
Относно силикони и хирургически интервенции не съм фен  Sick

# 68
  • Мнения: 812
да започна,да хода редовно на фитнес и малко силиконче,разбира се Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 3 271
Да стегна тялото си - мързел Mr. Green
Да отлсабна на определени места ( бричове, колене) - трудно ми се получава, да не кажа че изобщо не става Tired
Да имам хубави глезени - не знам как да го постигна Confused

# 70
  • София
  • Мнения: 1 956
Искам да си ликвидирам късогледството. Със 7 диоптъра не е никак готино да се живее... Но пък ме е страх от операциите... За това си се мъча още.

# 71
  • Мнения: 5 393
Искам да имам време и възможност да ходя редовно на масаж, на плуване и на фризьор.
Искам да си направя порцеланови фасети на зъбите, защото моите се рушат постепенно.
Искам да си направя лифтинг на гърдите, когато приключа с ражданията и кърменията(живот и здраве)

# 72
  • Мнения: 3 459
Искам да мога да ходя на фитнес, без да ме мързи  Whistling

# 73
  • Мнения: 30
По-честичко разни глезотийки - козметични Laughing И трайна епилация.

# 74
  • Мнения: 2 149
Бих искала да ходя на фитнес или танци Laughing,което е невъзможно сега с малката.
Както и на козметик всяка седмица.
Искам да си направя лазер или химически пилинг на лицето,но не се решавам още Sunglasses
Искам да си ликвидирам късогледството. Със 7 диоптъра не е никак готино да се живее... Но пък ме е страх от операциите... За това си се мъча още.
Не го отлагай,аз се родих след лазера,няма нищо страшно Peace

Общи условия

Активация на акаунт